biały rumak;)

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
czarodziejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 867
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 2478779
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: biały rumak;)

Post autor: czarodziejka »

hihi :P to mamy prawie tak samo :silly: może z pół centa różnicy jest ;) Obrazek
pozdro :)
"Pasja - po to by realizować marzenia, nie po to by być lepszym od innych"
http://www.youtube.com/watch?v=xuuB8UAmO48
http://www.youtube.com/watch?v=mzAY8qrQcAY
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: biały rumak;)

Post autor: Kamil »

nie no... ladnie jest :) a gdzie zdjecia tylu? :>
ja bede mierzyl jutro swoje jak pogoda pozwoli... zobaczymy co z tego wyjdzie ;) ale po waszych zdjeciach juz mi sie morda cieszy
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: biały rumak;)

Post autor: ozi »

według mnie opona troszke baloniasta, ale i tak zarypiascie to wyglada, podoba mi sie strasznie jak opona jest tak prawie na równo z nadkolem, że nie ma jaskini tam :) ale teraz jedno mi wytłumacz, bo zakładam, że zawieszenia nie masz na sztywno i pracuje :P czy koło podczas skoku chowa sie w nadkolu czy tylko ta zawiecha poł centymetra amortyzuje :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Odp: biały rumak;)

Post autor: Sławek »

ozi u mnie jest tak samo jak u obara i mam zalozone dystanse 2cm, i felga powiedzialbym zekko wystaje zza blotnika, i jeszcze nigdy nie otarlo... pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: biały rumak;)

Post autor: Sołtys »

obar napisał:
Ciekaw jestem ile on ma teraz tak naprawdę obniżenia:cheer: .
pozdro vw
No to zmierz miarką odległości bo ja też jestem ciekaw - porównamy z kimś kto ma serię:
ziemia -> spoiler przód .... u mnie 11.8cm
ziemia -> nadkole szczyt ... u mnie 54cm
Tylko że te pomiary to zależne są od koła i pewnie jakbym wsadził takie jak Ty masz to też przerwa miedzy oponą a nadkolem by znikła a sciro poszedłby w górę.

Obrazek
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
Fenri
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 606
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1301241

Odp: biały rumak;)

Post autor: Fenri »

Noooooo Obar ale żes go posadził na glebie, wygląda zajebiaszczo:cheer:
Awatar użytkownika
Bzyku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 810
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:46
Model: Scirocco II
Numer GG: 5178869
Lokalizacja: Kraków

Odp: biały rumak;)

Post autor: Bzyku »

malina:Ddaj fote jak zdazyles takowa zrobic calej sroki przod i tyl:Doczywiscie z tylem na ost spinke czyli jak najnizej:p
Scirocco Scala 87' było
Obrazek
Scirocco GTII 90' było
Trumna Type-S K24A3 <---
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: biały rumak;)

Post autor: ozi »

Sławek napisał:
ozi u mnie jest tak samo jak u obara i mam zalozone dystanse 2cm, i felga powiedzialbym zekko wystaje zza blotnika, i jeszcze nigdy nie otarlo... pozdro
a ja mam duża przerwe i jak wjade w niezauważoną dziure, czyli dobije to wydaje mi sie że słysze ze obciera, ale na oponie nic nie widze... jak to najlepiej sprawdzic czy obciera bo jak nie trze to chce jeszcze w dół przoda zaadoptowac:laugh:

Obrazek

też musze zmierzyc ile mam do ziemi:P
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: biały rumak;)

Post autor: obar »

czarodziejka napisał:
hihi :P to mamy prawie tak samo :silly: może z pół centa różnicy jest ;) Obrazek
pozdro :)
No jak zrobimy spocik to staniemy dziobami do siebie i sprawdzimy, który ma lepszą glebę;).
nie no... ladnie jest:) a gdzie zdjecia tylu? :>
ja bede mierzyl jutro swoje jak pogoda pozwoli... zobaczymy co z tego wyjdzie ale po waszych zdjeciach juz mi sie morda cieszy
No zdjęcia tyłu.... obciąłem na focie bo mam krossa na stalówkach po wyjęciu zabudowy tył poleciał w kosmos:silly: .
Chciałem obniżyć spinki, ale okazało się, że koła są mocno zapieczone na bębnach i teraz je rozmaczam wudekiem. Jutro jeszcze raz spróbuje je zdjąć to tył pójdzie wreszcie na glebę, no i najprawdopodobniej będę musiał tam wsadzić chociaż po jednej gumie usztywniającej bo jednak tył jest za miękki jak się go obniży... taki durny system w tych amorach:(.
według mnie opona troszke baloniasta, ale i tak zarypiascie to wyglada, podoba mi sie strasznie jak opona jest tak prawie na równo z nadkolem, że nie ma jaskini tam:) ale teraz jedno mi wytłumacz, bo zakładam, że zawieszenia nie masz na sztywno i pracuje:P czy koło podczas skoku chowa sie w nadkolu czy tylko ta zawiecha poł centymetra amortyzuje :evil:
Hehe, oponka mi się bardzo podoba, bo pasuje do tych alusków i ładnie sie wpasowuje w nadkole:). A i alusy sa mocno w nich schowane, bo to są oponki z rantem, a mi się takie cuś podobaB) .
Co do amortyzacji... hmm... no koło być może się chowa, choć szczerze wątpię, bo ręką tego nie można ugiąć na aucie a na drodze ten zawias się zachowuje jak gwint, przy takim systemie amortyzacji jak mam, bo te unibale są cholernie twarde i czuć drogę jakbym po niej biegł, ale to jest fajne, bo jest duża reakcja na różne dołki, a na pewno większa niż na zwykłych gumiastych mocowaniach, przez które auto podskakiwało na hopkach jak ping pong:side: .
No to zmierz miarką odległości bo ja też jestem ciekaw - porównamy z kimś kto ma serię:

ziemia -> spoiler przód .... u mnie 11.8cm

ziemia -> nadkole szczyt ... u mnie 54cm

Tylko że te pomiary to zależne są od koła i pewnie jakbym wsadził takie jak Ty masz to też przerwa miedzy oponą a nadkolem by znikła a sciro poszedłby w górę.
No dokładnie, Ty masz 14\" i to niziutkie, a ja mam 15\" profil 195/50, więc tu za dużo nie zdziałamy a oponek niższych nie założę na pewno, bo nie chcę żeby mi kielichy wybiło po kilku kilometrach;) , a poza tymtak jak jest to mi się podoba, tylko musze jeszcze tył doprowadzić do porządku i będzie miodzio:).

A dzisiaj zaliczyłem pierwszy krawężnik:laugh: , ale na szczęście tylko lekko ramka od rejestracji się zarysowała.

Fotki na parkingu, powiewa grozą jak podjeżdżam pod krawężnik :evil: :
Obrazek

pozdro vw
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Odp: biały rumak;)

Post autor: Sławek »

ozi a jaki masz zawias?? gwinty 60/80?? bo z avatara widze ze masz 14\"??
Obrazek
Awatar użytkownika
czarodziejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 867
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 2478779
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: biały rumak;)

Post autor: czarodziejka »

jak zrobimy spocik to staniemy dziobami do siebie i sprawdzimy, który ma lepszą glebę.
wątpię żeby wyszło że mam niżej przód :unsure: ale ja mam plastiki w błotnikach przednich , których ty nie masz i napewno już niżej nie zejdę . nie chcę ich demontować i nie chcę żeby gdzieś tarło znowu ;)
"Pasja - po to by realizować marzenia, nie po to by być lepszym od innych"
http://www.youtube.com/watch?v=xuuB8UAmO48
http://www.youtube.com/watch?v=mzAY8qrQcAY
Obrazek
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: biały rumak;)

Post autor: Sołtys »

obar napisał:

A dzisiaj zaliczyłem pierwszy krawężnik:laugh: , ale na szczęście tylko lekko ramka od rejestracji się zarysowała.

Fotki na parkingu, powiewa grozą jak podjeżdżam pod krawężnik :evil: :
Haha ja już swoją ramkę pod tablice zmasakrowałem, a i tablicę 2 razy zostawiłem na krawężnikach (teraz na śruby mam).
Ale zmierz jak to u Ciebie wygląda bo jestem ciekaw jakie masz odległości od gruntu;)
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: biały rumak;)

Post autor: ozi »

ja mam -80/-80, opona 195/40/14
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: biały rumak;)

Post autor: obar »

No i tak jak podejrzewałem... wywalenie zabudowy pomogło, ale niewystarczająco... Mam amory na drugiej spince d dołu i na mocniejszych hopkach trze opona:angry: ...
Kurde co za debilne rozwiązanie w tych amorach. Sprężyny wraz z obniżeniem powinny być twardsze a nie na odwrót:angry: .

Tu są fotki, jak siedzi na tych zawiasie:
ObrazekObrazek

Jedyne co mi zostaje to gumy usztywniające... dam po dwie na amora i musi wystarczyć... nie mam innego wyboru, bo nie mam kasy teraz na inne springi.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: biały rumak;)

Post autor: ozi »

a nie lepiej go trochu podniesc? i bez gum jezdzcic
Obrazek
ODPOWIEDZ