nie dziala MFA w siro GTII:D

Jeśli masz jakiś problem techniczny ze swoim Scirocco mk1 lub mk2, tu zapytaj o rozwiązanie.
BexSiro
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 25 sty 2008, 01:00
Model: Scirocco II
Numer GG: 4256329

nie dziala MFA w siro GTII:D

Post autor: BexSiro »

Witam mam pewien problem i prosil bym o jakas podpowiedz w moim siro
MFA nie dziala ,tz. gdy jade i wlacze mfa np. na srednie spalanie lub spalanie w danej chwili mam wyzerowany wyswietlacz tak jak by ,a dokladnie sa ta takie kreski poziome i nic sie nie pokazuje gdy przlacze na pomiar kilometrow \"od zapalenia do zgaszenia silnika\" zawsze pokazuje mi sie 3 km nie bardzo kumam co z tym moze byc moze cos nie jest podpiete nie wiem daltego zglaszam sie z tym problemem do was :) za pomoc z gory dzieki
bex
Awatar użytkownika
NodiT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 537
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 9039639

Odp: nie dziala MFA w siro GTII:D

Post autor: NodiT »

Gdyby był tylko problem z wyświetlaniem spalania to stawiał bym na uszkodzony przewód podciśnienia idący do zegarów...ale jeżeli jest też problem ze zliczaniem kilometrów to możliwe że masz jakąś usterkę w samych zegarach.
Tak masz cały czas czy kiedyś MFA dobrze działało ?
BexSiro
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 25 sty 2008, 01:00
Model: Scirocco II
Numer GG: 4256329

Odp: nie dziala MFA w siro GTII:D

Post autor: BexSiro »

siema ,nie dawno go kupilem i gdy pytalem bylego wlasciciela mowil ze tez mu to nie dziala ogolnie to nie dziala zadna funkcja mfa i czy jest taka moziwosc ze caly komputerek czy te urzadzenie jest zepsute ,niby mi to nie przeszkadza ale jak juz jest takie cos to spoko by bylo z tego korzystac i jednak chcialbym to naprawic :)
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak
Maniak
Posty: 1552
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:44
Model: Scirocco II
Numer GG: 6229661
Lokalizacja: Kraśnik Lub.

Odp: nie dziala MFA w siro GTII:D

Post autor: Sławek »

mi sie tak obruszała tasma ze wszystkie w nij przewody popekłay
wiec zobacz pmze tez cos nie łączy
Obrazek
ODPOWIEDZ