XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: scirorider »

Kochani przyjaciele Scirocco,

nikt się nie spodziewał, że z przyczyn niezależnych od nas dwunasty zlot będzie planowany dwa lata z rzędu. Rok 2020 był przedziwny i ja osobiście cieszę się że zbliża się ku końcowi i patrzę z nadzieją na 2021.

Dlatego też się nie poddaję i zapraszam was jak co roku na zlot :) Mam nadzieję, że wy też się nie poddacie i tęsknota za zlotem wygra... i dotrzymacie mi towarzystwa o ile nie będzie zakazu wychodzenia na ulicę / stanu wojennego czy jakieś inne pierdoły :)

Niestety w tym roku nie ma niespodzianki, bo jak niektórzy z was wiedzą ośrodek nie oddał mi zaliczki tylko wystawił voucher, więc jak by jestem zmuszony zaprosić was ponownie do Koronowa :)

kiedy : 13.04-18.04.2021

nie to nie jest pomyłka, zlot z różnych przyczyn odbędzie się wyjątkowo w kwietniu, a że miesiąc maj jest ostatnio w naszym kraju bardzo deszczowy, mam nadzieję że tym razem trafimy na lepszą pogodę:)

gdzie : Ośrodek wypoczynkowy Polonez (pasuje jak ulał :) ) - ul. Okoniowa 3, Koronowo (http://owpolonez.pl/#fotogaleria)

a dokładnie tu : https://goo.gl/maps/QVGTuy41bMUnunHKA

Tak jak i w tym roku oraz rok temu, mamy do dyspozycji cały ośrodek (ok. 120 miejsc), tylko pokoje z łazienkami (standard ośrodka taki jak w Międzybrodziu, a może nawet ciut lepszy).

Do dyspozycji mamy pokoje 1os. (7szt), 2 os. (15szt.) ,3 os. (15szt.) ,4 os. (10 szt.), 5os. (1szt.) i 6 os. (1 szt.)


Ośrodek położony jest w pięknej małej mieścinie przy jeziorku z licznymi restauracjami/barami tuż obok, ale nie wiem czy będą już działały... (na ośrodku nie ma czynnej restauracji). Na ośrodku mamy tradycyjnie śniadania, ale w tym roku nie tylko :). Jest tam ogólnie cicho, spokojnie i przytulnie z bardzo ładną wyasfaltowaną drogą dojazdową ! Do dyspozycji mamy jak co roku imprezownie z muzyką, jest też miejsce na ognisko.

Plan zlotu :

13.04.2021 - wtorek


przyjazd, zakwaterowanie, przemówienie itp. :)

14.04.2020 - środa

z uwagi na to że zwiedzanie PESY definitywnie się nam nie uda przez restrykcje, zrobimy sobie nieco luźniejszy dzień, tak aby wszyscy po pierwszym wieczorze na spokojnie doszli do siebie, a po południu pojedziemy odwiedzić Pana który zbiera Autobusy... tak tak , są też tacy maniacy.

Natomiast pieniądze które były przeznaczone na PESĘ wykorzystamy sobie w formie dwóch obiadokolacji na ośrodku, czyli reasumując :

późne śniadanie

ok. 14.00 - wyjazd do kolekcji autobusów

ok. 18.00 - obiadokolacja na ośrodku

15.04.2021 - czwartek

Kartodrom - Bydgoszcz - tu się nic nie zmienia

mamy ośrodek wynajęty na cały dzień, będziemy mieli jazdy sprawnościowe, wyścigi na torze, nauka bezpiecznej jazdy na płycie poślizgowej itp. Oczywiście wszystko naszymi Scirocco. Na miejscu mamy też zagwarantowany obiad. Tak więc obiadokolacji w tym dniu na ośrodku nie będzie.

Ale za to będzie ognisko i możliwość grillowania :)

16.04.2021 - piątek

Zwiedzanie Exploseum, tajnej podziemnej niemieckiej fabryki dynamitu i broni. Tu też bez zmian :)

Na powrocie zatrzymamy się na obiad w fajnej karczmie na wspólną biesiadę :) (niestety obiad na własny koszt, ale ceny bardzo przystępne)

wieczorem ognisko / tańce :)

17.04.2021 - sobota

Dzień na ośrodku, zawody, gry, rozdanie nagród itp. Luźniejszy dzień zachęcający również na przyjazd gości jednodniowych :)

po rozdaniu nagród obiadokolacja na ośrodku

24.05.2019 - niedziela

śniadnanie

zdanie pokoju do godziny 11.00

Koszt zlotu :


Cena za osobę tak jak w tym roku : 650 PLN / 155 EUR

Dzieci do lat 3 - gratis

Dzieci do lat 12 - 300 PLN - cena z koszulką


Cena zawiera :

- 5 noclegów ze śniadaniem
- opłata za Kartodrom (wraz z obiadem)
- 2 obiadokolacje
- bilet do exploseum
- koszulkę
- naklejkę
- prezent powitalny
- składkę na puchary i nagrody końcowe
- ognisko

Tradycyjnie pełna przedpłata na konto, ponieważ zlot już w kwietniu, prośba aby wpłat dokonywać najpóźniej do 01.03.2021, myślę że do tego momentu będziemy mieli już klarowną sytuację czy się zlot odbędzie czy nie - najwyżej będą znowu zwroty :)

Dane do Przelewu : (nie zmienione od lat )

Krzysztof Buczkowski
78 1020 3352 0000 1102 0080 4799


zapisy jak zawsze proszę kierować na maila :

sciroccorider83 (małpa) o2.pl

przy rejestracji proszę podać :

Nick
imię + nazwisko + PESEL (bardzo ważne, niestety ośrodek tego wymaga) - po zlocie wszystkie PESELE skasuje, obiecuję
jaki pokój i z kim
rozmiar koszulki, damska czy męska - czarna czy biała
SC1 / SC2 / SC3 czy dupowóz

A teraz życzę wszystkim udanego świętowania, Zdrowia, Szczęścia i samych sukcesów na ten nadchodzący rok i oby był lepszy od tego mijającego, do zobaczenia!

Obrazek
Obrazek
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: kostrzyk »

Poproszę dwuosobowy
Obrazek
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2763
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: spirit »

Poszło zgłoszenie.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mario
Początkujący
Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 21 wrz 2008, 21:40
Numer GG: Jebać pis
Lokalizacja: Jebać pis

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: mario »

Mario melduje się na zlocie. Już załatwiłem sobie delegację by móc się zameldować.
Awatar użytkownika
engel
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 546
Rejestracja: 03 gru 2007, 19:22
Model: Scirocco I
Numer GG: 3846001

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: engel »

Englowie się meldują
Już kryklam zgłoszenie
Życzę wesołych świąt 🙂
SCIROCCO MK1 '77
SCIROCCO MK2 '81 było
SCIROCCO MK2 :)
Awatar użytkownika
vwbounty
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 806
Rejestracja: 01 gru 2007, 17:09
Model: Scirocco II

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: vwbounty »

Super, byłem w tym roku w Koronowie i kurde smutno mi było bo miejscówka zarabista. 🙂 Cieszę się jak dziecko 😁
(][__][_]===W===[_][__][)
KasiaLDZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 19 maja 2013, 17:40

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: KasiaLDZ »

4 os "apartament" poprosimy 👌🏻
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: GPS »

2 osobowy poproszę :)
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
dlugi29
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 sty 2017, 17:18
Model: Scirocco II

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: dlugi29 »

Poprosimy pokój 3osobowy. Pozdrawiamy 😁
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3288
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: Sołtys »

Ja niestety nie dam rady bo mi się stan osobowy rodziny ma zmienić w maju :) ale może chociaż uda się Was odwiedzić w sobotę
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: dudi85 »

kwiecień? no cóż... szkoda bo zlot zapewne się nie odbędzie...
oj tam oj tam...
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: kostrzyk »

Jak nie w tym, to za rok napewno się uda :D
Obrazek
michalfreee
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 13 gru 2016, 11:03
Model: Scirocco II

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: michalfreee »

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze uda ni się zgrać terminy. Ufff.

Pokój 2 osobowy please. Potem reszta. 😜

Pozdrawiam serdecznie i oby ten rok był normalniejszy.
Amarock
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 29 lip 2019, 21:06
Model: Scirocco II

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: Amarock »

Hej, a jak to jest z jednodniowym przyjazdem? W sensie bez noclegu itd.
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: XII ZLOT SCIROCCO - jeszcze raz:) - KORONOWO 2021 - ale czy się odbędzie ? :)

Post autor: kostrzyk »

Przyjedziesz to zobaczysz :P
Obrazek
ODPOWIEDZ