Rozdzielacz Paliwa mk2 gt2 numery

Jeśli masz jakiś problem techniczny ze swoim Scirocco mk1 lub mk2, tu zapytaj o rozwiązanie.
Amarock
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 29 lip 2019, 21:06
Model: Scirocco II

Rozdzielacz Paliwa mk2 gt2 numery

Post autor: Amarock »

Panowie pomocy, wiosna idzie a chyba nie pojeżdżę.

Pacjent Scirocco MK2 GTII '90 1,8 95KM

Robiłem poprawki i wymiany wszystkiego co mechanikowi w oko wpadło (zaufany na 100%, ale siedzi w mercach). Zrobił co było, ale nie znalazł rozdzielacza paliwa. Efakt taki ze przed zimą trzeba było go przygazować przy odpalaniu a potrafił zgasnąć kiedy zrzucałem mu prędkość np z 120 do skretu na skrzyżowaniu. Przejechałem się w grudniu przy dobrej pogodzie przepalić. Pod domem z miejsca jak chciałem później odpalić koniec. Chyba go zalałem bo posiedziałem pół godizny i na rozładowanym aku odpalił. Ale cały czas noga na gazie przy jeździe żeby nie zleciał z obrotów. No nie sprawia to przyjemnosci z jazdy.

Mam tabliczkę znamionową na przepływomierzu " bosch 0 438 120 162 | 049 133 353" niestety na rozdzelaczu ugniła. Jaki powinien być numer rozdzielacza. Żebym wiedział czego szukać na ebay. A moze cały komplet od razu rozdzelacz z przepływomierzem. A moze jakiś swap da radę. Jest jeszcze opcja regeneracji ale z tego co mówił mech do niemiec najlepiej wysłać. Co radzicie.

A moze ktoś poleci jakiegoś magika w Łodzi co mi to ogarnie?
ODPOWIEDZ