Elektryczne szyby, centralny zamek, wspomaganie kierownicy i inne

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Elektryczne szyby, centralny zamek, wspomaganie kierownicy i inne

Post autor: sroczek »

Nie mam chyba takie wzoru ale chyba wiem kto m taki materiał :)
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Elektryczne szyby, centralny zamek, wspomaganie kierownicy i inne

Post autor: sroczek »

atosss007 pisze:Wow !!! jestem pod wrażeniem. Ależ się chłopak rozpędził. Post za postem. :lol:
Widzisz ... jak byś był bardziej uważny, zauważył byś, że od dawna nie komentuję twoich postów. A to o podniesieniu cen napisałem z pełną świadomością i wcale nie po to aby wchodzić z tobą w zbędne dyskusje i podnosić ci ciśnienie. Ja poważnie pisałem z tym podniesieniem cen i nie potrzebnie się chłopaku spiąłeś. W końcu jak jest na coś popyt, to i logicznym jest że ceny się zwiększa. Tak więc jest to idealny moment, biorąc pod uwagę że stałeś się potentatem na skalę europejską. Nabluzgałeś tu na mnie, nawyzywałeś a ja wcale nie miałem złych intencji. Jednak rozumiem twoje oburzenie, bo wybacz że tak przyrównam, ale jak się psa całe życie bije, to potem ów pies gryzie jak się tylko podniesie rękę. Dlatego też zostawiam ten temat bez dodatkowego komentarza, uznając że język był szybszy od rozumu. Zdarza się :roll:
A teraz tylko słówko odnośnie klimatyzacji. Gdybyś miał jakieś bardziej akceptowalne ceny i od samego początku grał fair, to pewnie bym tą klimatyzację od ciebie odkupił. Ale znając twoje zacięcie do krojenia znajomych, to nawet nie pytam ile za to chcesz. Pewnie i tak mnie nie stać.

No i handluj sobie dalej. Ustalaj sobie ceny jakie tylko ci się przyśnią w nocy. Wisi mi to i powiewa. Jeśli tobie nie jest głupio pisać takie ogłoszenia z takimi cenami to mnie gówno do tego. Nadal nie muszę nic od ciebie kupować a ogłoszenia na olx.pl z miejscowością Zawichost i Annopol po prostu pomijam, bo wiem że klikanie w te ogłoszenia to strata czasu.

I wybacz że wszędzie kierując się osobowo do ciebie są małe litery. No po prostu jakoś tak po przeczytaniu tych twoich powyższych postów, przestał mi działać lewy Shift.
Dzieki boski o boski oefendi za pozwolenie. nastepnym raze nie truj dupy ;] też do ciebie nic nie mam ale sie nie udzielaj. ado tego co napisales ze na znajomych sie zarabia... !! W nie ma interesów w znajomościach. I daj sobie spokój z tym "mądrzeniem" poprostu nie pisz zbędnych postów
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Elektryczne szyby, centralny zamek, wspomaganie kierownicy i inne

Post autor: atosss007 »

Będę pisał co chce i gdzie chce. A ty następnym razem użyj mózgu najpierw. Potem języka.
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Elektryczne szyby, centralny zamek, wspomaganie kierownicy i inne

Post autor: sroczek »

atos pocaluj mnie w trabe, pisalem zebys nie pisal i nie madrzyl sie jak slepy jestes to idz do okulisty i sie ... po co wdajes sie w dyskusje skoro aby nie potrzebnie trace na ciebie czas. skoro masz napisane w poscie zebys sie nie wypowiadal a to wiadomo ze sie cebie tyczylo to nie zasmiecaj zbednie mi posta idz se pobaw dzydzlem jak ci sie nudzi :!: i nie bede juz sie wdrazal z toba w dyskusje bo ty jestes wszech hu....a wiedzacy atosie oefendi
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Elektryczne szyby, centralny zamek, wspomaganie kierownicy i inne

Post autor: Kamil »

Dobra, Panowie... już mnie znudziła trochę ta pyskówka. Bardzo proszę o zaprzestanie postów niezwiązanych z zakupami u sroczka za bajońskie sumy w ojro, a samego autora tematu o zaprzestanie odpowiadania na takie komentarze.

Na przyszłość uprzejmie proszę o powstrzymanie się od niemerytorycznych komentarzy - Atos :). Widzimy jaka jest sytuacja i rozumiem, co chcesz przekazać, no ale regulamin... ;) no i jak znajdują się jelenie, to cóż począć... ;)

A kolega sroczek, jakby po pierwsze nauczył się obsługi forum - edycja postów a nie napieprzanie jeden pod drugim, jak rolnik gównem po polu - regulamin, po drugie przestał obrażać innych użytkowników - to, że wykropkowane, nie znaczy, że nie wiemy o co chodzi - regulamin, po trzecie pisać z grubsza po polsku (wiem, że to już dość późno na naukę, ale jak ktoś bełkocze na piśmie, to już jest słabo...) - regulamin, a po czwarte, wiem, że rzadko tu zaglądam i Obar też, ale to nie znaczy, że zostałeś nominowany na moderatora, który będzie pouczał, co, kto i kiedy może pisać a co nie.

Wieczorem tu trochę ogarnę.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
ODPOWIEDZ