Naprawa blacharki ??

Jeśli masz jakiś problem techniczny ze swoim Scirocco mk1 lub mk2, tu zapytaj o rozwiązanie.
Tomo_87
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:10

Naprawa blacharki ??

Post autor: Tomo_87 »

Witam chciałem zapytać czy macie moze jakies doswiadczenie w remoncie karoserii glownie chodzi mi o nadkola tylne przednie ( podłoga jest igła :side: )
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Naprawa blacharki ??

Post autor: atosss007 »

Z reguły patenty są dwa. Pierwszy to przeszczep reperaturek z innej budy a drugi to dorabianie samemu. Ja dorabiałem. Zabawy trochę jest, ale cięcia mniej. Szlifowania za to więcej. No i trzeci patent najtańszy, najprostszy i najszybszy, jednak najmniej trwały i najbardziej dziadowski - szpachlówka z włóknem szklanym :lol:

EDIT :

Przednich błotników się nie opłaca naprawiać. Są dość łatwe do dostania i stosunkowo nie drogie. Można też trafić całkiem przyzwoite. Demontaż prosty, pasowanie żadna sztuka. Naprawiając schodzi dużo więcej czasu niż przy wymianie a i jeśli robi to jakiś zakład blacharski to wyjdzie pewniej drożej niż wymiana. Zależy jeszcze jak bardzo zjedzone przez rdzę ;)
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Tomo_87
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:10

Re: Naprawa blacharki ??

Post autor: Tomo_87 »

no przedni jest zjedzony dosyc powaznie dol plus caly rant
Tył tragiczny nie jest wiec bede sie bawil w spawanie przedniego poszukuje w dobrej cenie
michalfree2
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 13 mar 2015, 21:15

Re: Naprawa blacharki ??

Post autor: michalfree2 »

Cześć , który tył jest Ci potrzebny? i jaki zakres elementu? daj znać sms 604952726
ODPOWIEDZ