Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Forum dyskusyjne STP.
Komor
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: 26 lip 2010, 14:25

Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: Komor »

Panie i Panowie! Jak pewnie słyszało już wiele z Was chcą zamknąć tor Lublin. Nie pozwólmy na to! Wrzucam tu link gdzie można składać petycje przeciwko zamknięciu i link na FB do wydarzenia. Dołączajcie, szkoda żeby na tym obiekcie powstał kolejny bezsensowny hipermarket czy inne gówno!
Petycja:
http://www.petycjeonline.com/petycja_w_ ... la_lublina
Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/1403098 ... pe=regular
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: Mowad »

Tak dla scislosci - ten tor juz chyba zamkneli kilka miesiecy temu, podobno przed wjazdem jest wykopana wielka dziura, pod osiedle czy pod market jest przeznaczony ten teren. Prezydent miasta obiecal ze w zamian wybuduja gdzies dalej taki obiekt ale po wyborach zapomnial jakos o tym temacie. Awantura o ten tor trwala latami, zbudowali obok osiedle, wprowadzili sie ludzie i zaczal im przeszkadzac halas (to oficjalna wersja, bo mniej oficjalna jest taka ze deweloperowi najbardziej zalezalo na zwolnieniu tego terenu, a mieszkancy byli tylko dorobiona wymowka zeby zajac ten teren).
To samo dzieje sie teraz z jedynym prawdziwym torem w Polsce w Poznaniu, ludzie zamieszkali obok toru i teraz im przeszkadzaja samochody (co ciekawe startujace obok z lotniska odrzutowe samoloty juz jakos nie przeszkadzaja). Oczzywiscie chodzi o atrakcyjny teren i $$$. W obu przypadkach.
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: L.W!z »

A mnie najbardziej rozpierdala fakt że ludzie zamieszkują w nowo budowanych osiedlach i jakoś nie wpadają na pomysł że może być hałas a potem sapią...co za idioci...Równie dobrze mogli wykupować 4 piętro a potem pierdolić żeby im winde dorobili bo nie wiedizlei że to tyle schodków na góre jest;]
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: Majkel »

Ale wiesz, że choćby zebrali 10 milionów podpisów to i tak nic nie da? Wiesz, że nie jesteście górnikami, stoczniowcami, kolejarzami czy innymi nierobami żeby ktoś Was wysłuchał? Miasto i tak zrobi swoje i tak bo pieniądz rządzi światem. A Wy mimo to w przyszłych wyborach jak zawsze pójdziecie i zagłosujecie na POPiSSLDPSL :lol:
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: Mowad »

Majkel to co nalezalo by sie polozyc do trumny i czekac na smierc bo juz nic w zyciu nas nie czeka? Mieszkam na drugim koncu polski i generalnie mnie temat nie dotyczny, ale tam akurat jest szansa cos ugrac, bo nie kopia sie z sejmem tylko prezydentem wlasnego miasta, ktore to miasto zamierzaja zablokowac mniej lub bardziej. Za tamten teren pewnie miasto skasowalo dobra kase, ktora moze przeznaczyc na budowe ponobnego obiektu z dala od cywilizacji (a wiec na sporo tanszy grunt) zeby nikomu nie przeszkadzal dzwiek samochodow i motocykli. Skoro polityk cos obiecal i ma mozliwosc realizacji tej obietnicy to jego wyborcy powinni mu wsadzic jaja w imadlo i sciskac dopuki obietnicy nie spelni. Spoleczenstwo takim podejsciem "trudno, klamal jak zwykle" nauczylo politykow ze moga pieprzyc glupoty i rzygac tecza przed wyborami, a po wyborach robic co chca bo i tak nie spotka ich z tego powodu zadna przykrosc poza kilkoma niepochlebnymi slowami w lokalnej gazecie.
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: L.W!z »

No i tu niestety masz racje. Jeszcze nie widziałem polityka który spełniłby obietnice. I żeby jakiś zapłacił za błędy czy jakąś inną karę miał z niewywiązania się też nie kojarze. Tylko sobie premie niebotyczne wypłacają skurwysyny i chuja robią jak zwykle (przepraszam za słownictwo ale polityków nieznosze).
Co do głoasowania to pewnie faktycznie ludzie pójdą bo ciągle wierzą że "może ten kolejny coś zmieni". Ale jak to mówią: chciał dobrze a wyszło jak zwykle. Ja osobiście wogle nie chodzę na wybory bo to jest karalne, tak jak każda inna pomoc przestępcy:)
A co do budowania nowego toru gdzieś z a miastem to pomysł godny pochwały. Ale aż za cudowny by był prawdziwy. Nie dość że kawał terenu potrzeba to jeszcze kupa kasy na wylanie trasy. A z tego co koajarze to to nie jest zwykły asfalt wylany przez skańską czy inny badziew...
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: Majkel »

Mowad w sumie to masz racje ;)
Mnie się hanna kurwa zdanowska nie pytała czy chce mieć rozjebane całe miasto tylko rozpoczęła wielkie remonty które trwają już ponad 2 lata i potrafią jeszcze z rok o kosztach nie wspomnę. Wyremontowali jakiś czas temu taką jedną uliczkę i zrobili z niej coś o kosmicznej nazwie "woonerf" i myślisz że się kogoś pytali? Z normalnej ulicy zrobili zamkniętą uliczkę na której nie ma nic po za parkingiem dla gości jednej restauracji (ciekawe jak bardzo właściciel jest spokrewniony z hanką) a do tego kosztowało to dziesięć razy więcej niż normalny remont.
A za teren po torze lublin do kasy miasta wpłynie pewnie 20zł bo na pewno zostało to sprzedane za tanio i każdy radny itd kogo trzeba było opłacić dostał swoją dolę. Po za tym chyba nie wiesz jakie są koszty postawienia dzisiaj czegoś takiego jak tor wyścigowy. Nie starczyłoby na pozwolenia różne, co innego remontować coś co stoi od 50 lat a co innego stawiać od nowa. To tak jak z autami w których seryjnie nie było pasów, możesz jeździć ale w nowym aucie pasy muszą być i ch...
Żeby coś w tym kraju się zmieniło potrzeba smoleńska tylko że trzeba wybić 1/4 polaków ale na ich miejsce przyjdą kolejni złodzieje więc wyjdzie na to samo :)
Niech walczą ale ja jestem realistą nic nie zrobią a jak będą nielegalnie blokować miasto to pójdzie w ruch gaz, pały i gumowe kule.

Elwis co do budowy toru jeszcze to samo wykonanie nawierzchni to jest najmniejszy problem. Pomyślcie sobie że unia na pewno ma jakieś posrane wymogi dotyczące bezpieczeństwa, ekologii, hałasu itd to się nie może udać.

A co do głosowania na wyborach super podejście w ten sposób na pewno coś się zmieni :D

Podsumowując :D Władza ma władze absolutną i ma nas was w dupie - jedyne dlaczego do nas jeszcze nie strzelają to dlatego, że nie miałby kto na nich robić ;)
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: L.W!z »

Majkel pisze:
Elwis co do budowy toru jeszcze to samo wykonanie nawierzchni to jest najmniejszy problem. Pomyślcie sobie że unia na pewno ma jakieś posrane wymogi dotyczące bezpieczeństwa, ekologii, hałasu itd to się nie może udać.
Wiem że jeszcze pewnie na samym końcu znalazłoby się gniazdo ginącego gatunku rozwielitki bądź innego wołka zbożowego ;]
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: ozi »

Majkel za górników nierobów masz u mnie piwo albo nawet flaszke. Strasznie działają mi na nerwy. Słuchał ktoś wypowiedzi Tyszkiewicza na ten temat? Prezydent mojej miejscowości miał odwagę powiedzieć prawde o tych........
Obrazek
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: Majkel »

ozi pisze:Majkel za górników nierobów masz u mnie piwo albo nawet flaszke. Strasznie działają mi na nerwy. Słuchał ktoś wypowiedzi Tyszkiewicza na ten temat? Prezydent mojej miejscowości miał odwagę powiedzieć prawde o tych........
I pewnie już go zdymisjonowali :D
Ja słuchałem ich wypowiedzi jak jeden powiedział "no nie ma już czternastek no byle jak ale trzeba żyć" :D ja nigdy w żuciu nie dostanę nawet pół trzynastki ani zwolnień i urlopów płatnych po 120% do tego dwuletnie odprawy mają i im źle :D Bo to ciężka praca, trza się było uczyć i sobie lżejszą znaleźć :P To tak pół żartem bo tacy pracownicy też są potrzebni ale gdyby uwolnili ten rynek to by była z niego kasa a póki zarządza nim skarb państwa będzie przynosić straty.
Przecież ja nawet u mnie w ostatniej pracy spotykałem się z tym, że facet od zaopatrzenia kupi u mnie coś za 1000zł pod warunkiem że mu wystawię fakturę na 2000, on mi odda VAT itd a reszta jego ;) Łatwo się wydaje nie swoją kasę "bo państwowe to niczyje, to worek bez dna"
Ale zeszliśmy z tematu. Ja bym się mógł nawet pod tą petycją podpisać ale nie podaje swoich danych w takich portalach bo jak się wczytacie w regulamin zobaczycie, że przeważnie oni mogą robić z nimi później wszystko a bardzo trudno jest wycofać to później bo te firmy są porejestrowane za granicą itd.
FB też nie posiadam.
Ale pewnie niech walczą tylko dopóki nie będzie można w PL posiadać broni to nic ludzie nie wywalczą.
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Petycja przeciwko zamknięciu toru Lublin

Post autor: Mowad »

------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
ODPOWIEDZ