Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: vega »

Przepraszam, ale jak tak patrzę, na większość zdjęć, co do tej pory wysłaliście, to robi mi się przykro... W tamtym roku była zawzięta dyskusja na temat ich jakości....
Myślałam,że priorytety w tym roku będą o wiele większe , ale okazuje się,że nawet spadły... Co się stało ?
Na obecną chwilę jest może 5-6 dobrych zdjęć nadających się do kalendarza, a termin na wklejanie mija 15 go...
Z racji tego, że robiłam kalendarz w tamtym roku, to proszę Was o poprawienie tych zdjęć lub wstawienie innych, bo auta są super, ale fotki słabe. A macie naprawdę lepsze zdjęcia w swoich tematach , niż te co przesłaliście do typowania.


Wiem, wtrącam się, ale mam swój powód :wink:
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: L.W!z »

W odpowiedzi na Vegi udostępniam inne fotki :)
Obrazek
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: vega »

Elvis masz talent :D

Aby zrozumiec o co mi chodzi, to podam to na przykładach, Ale bez urazy. Nie gniewajcie się. :)

Longer i Kasia :
Nie widać Was w ogóle, ponieważ jest tylko link do zdjęcia, Jak ktoś tak patrzy szybko na fotki, to ten link umyka. Wklejcie foto tak, aby każdy mógł je obejrzeć. Fajnie,że zrobiliscie korektę i poprawiliście zdjęcie, ale dajcie się zobaczyć :)

Sianecki :

Wstawiłeś 3 fotki,Na pierwszej ludzie, na drugiej, pion, który nie nadaje sie do kalendarza poziomego, a na trzeciej znowu ludzie. Masz świetne kontrowersyjne felgi, które zgrywaja się z Twoim autem.To jest atut i siła, więc to wykorzystaj na zdjeciach. :)

PiotrekMk2 :

Fajne, ale za mało scirocco...Daj więcej, proszę :)

Mietqs:

W głowie mi sie kreci jak patrzę na to zdjęcie... :wink:

loh-s :

Pierwsza myśl, to reklama kostki brukowej :wink: , a potem lakieru na auto... Sorki, choć lakierek jest bardzo ładny :) , ale zdjęcie nie skupia uwagi na aucie...

Siwy :

Daj lepsze zdjecia, bo masz... :)

Ruszowy :

Zbyt mało auta, a za duzo drzew... :wink:

Oleg :

Stać Cie na więcej. :) zaciemnienie po lewej stronie zdjęcia. Daj wyraźniejsze zdjęcie.Nadaj charakter, bo brakuje tego... :wink:

Scirorider :

No prosze Cię, chcesz dac fotke auta w ruchu bez kierowcy ...? :) A nie myślałeś nad zdjęciem ,które pasz w podpisie? Bo ja widze właśnie tamto... :D

Szon :

Ładne, ale trochę za ciemne... :)

No, tak to widzę... Ale i tak Was Kocham :)
Ostatnio zmieniony 14 lis 2014, 10:23 przez vega, łącznie zmieniany 1 raz.
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: L.W!z »

vega pisze:Elvis masz talent :D

Aby zrozumiec o co mi chodzi, to podam to na przykładach, Ale bez urazy. Nie gniewajcie się. :)

Sianecki :

Wstawiłeś 3 fotki,Na pierwszej ludzie, na drugiej, pion, który nie nadaje sie do kalendarza poziomego, a na trzeciej znowu ludzie. Masz świetne kontrowersyjne felgi, które zgrywaja się z Twoim autem.To jest atut i siła, więc to wykorzystaj na zdjeciach. :)

loh-s :

Pierwsza myśl, to reklama kostki brukowej :wink: , a potem lakieru na auto... Sorki, choć lakierek jest bardzo ładny :) , ale zdjęcie nie skupia uwagi na aucie...

Siwy :

Daj lepsze zdjecia, bo masz... :)

Oleg :

Stać Cie na więcej. :) zaciemnienie po prawej stronie zdjęcia. Daj wyraźniejsze zdjęcie.Nadaj charakter, bo brakuje tego...

Scirorider :

No prosze Cię, chcesz dac fotke auta w ruchu bez kierowcy ...? :) A nie myślałeś nad zdjęciem ,które pasz w podpisie? Bo ja widze właśnie tamto... :D
Sianecki - Fakt że pierwsza fota odpada. Druga ta w pionie - da się ją przerobić myślę tak aby była w poziome (moja też jest w pionie robiona a tu proszę:) ) Trzecia fota jest najlepsza jeśli nie masz już nic innego.

loh-s - faktycznie fota jest pod zbyt małym katem...

Siwy - już pisałem że masz lepsze foty...

Oleg - Fotę trza wypośrodkować i zaciemnić z jednej strony i będzie git jeśli uważasz że to najlepsze co masz

Scirorider - Też o tym pomyślałem że auta masz zajebiste ale jeszcze żadne nie ma autopilota;]

Vega - mnie nie kochasz że nie skomentowałaś?;]
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: scirorider »

vega pisze: Scirorider :

No prosze Cię, chcesz dac fotke auta w ruchu bez kierowcy ...? :) A nie myślałeś nad zdjęciem ,które pasz w podpisie? Bo ja widze właśnie tamto... :D
a no widzisz już pare jedynek na forum jest ale zdalnie sterowanej nie ma jeszcze nikt ;) ja wiem , że tamto zdjęcie też jest fajne co mam w podpisie, ale ono jest troche przycinane i wydaję mi się, że nie spełni wymogów jakościowych, poza tym praktycznie wszystkie zdjęcia są pozowane, to niech jedno będzie w ruchu, o ile w ogóle się podoba przyszłym posiadaczom kalendarza, a co do kierowcy, no nie wiem, ale ja jakoś nie mam ochoty patrzeć na siebie przez cały miesiąc ... :P
Obrazek
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2440
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: kostrzyk »

krzychu, przykro mi musisz przemalować auto :D
Obrazek
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: L.W!z »

scirorider pisze:
vega pisze: Scirorider :

No prosze Cię, chcesz dac fotke auta w ruchu bez kierowcy ...? :) A nie myślałeś nad zdjęciem ,które pasz w podpisie? Bo ja widze właśnie tamto... :D
a no widzisz już pare jedynek na forum jest ale zdalnie sterowanej nie ma jeszcze nikt ;) ja wiem , że tamto zdjęcie też jest fajne co mam w podpisie, ale ono jest troche przycinane i wydaję mi się, że nie spełni wymogów jakościowych, poza tym praktycznie wszystkie zdjęcia są pozowane, to niech jedno będzie w ruchu, o ile w ogóle się podoba przyszłym posiadaczom kalendarza, a co do kierowcy, no nie wiem, ale ja jakoś nie mam ochoty patrzeć na siebie przez cały miesiąc ... :P
Krzychu to zrobimy jak w zeszłym roku. Ja zamówię kalendarze i Ci go nie dam po prostu;]
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: scirorider »

no i sprawa rozwiązana ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: obar »

Moim zdaniem Sianka pierwsza fota ma w sobie coś ciekawego, ale gdyby nie było ludzi. Może ktoś zdolny by to wyfotoszopował?

Wesyl - elegancko
Siwy - troszkę przesunąć autko by się przydało
Maniussss - zajebista ta fotka
Szon - fajna ta fotka, tylko przydałoby się oświetlić auto bardziej centralnie z góry, bo teraz przód jest troszkę za ciemny.

Fotki innych też mi się podobają :wink: , ale nie wszystkie :P .
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
KasiaLDZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 19 maja 2013, 17:40

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: KasiaLDZ »

vega pisze:Elvis masz talent :D

Aby zrozumiec o co mi chodzi, to podam to na przykładach, Ale bez urazy. Nie gniewajcie się. :)

Longer i Kasia :
Nie widać Was w ogóle, ponieważ jest tylko link do zdjęcia, Jak ktoś tak patrzy szybko na fotki, to ten link umyka. Wklejcie foto tak, aby każdy mógł je obejrzeć. Fajnie,że zrobiliscie korektę i poprawiliście zdjęcie, ale dajcie się zobaczyć :)

Sianecki :

Wstawiłeś 3 fotki,Na pierwszej ludzie, na drugiej, pion, który nie nadaje sie do kalendarza poziomego, a na trzeciej znowu ludzie. Masz świetne kontrowersyjne felgi, które zgrywaja się z Twoim autem.To jest atut i siła, więc to wykorzystaj na zdjeciach. :)

PiotrekMk2 :

Fajne, ale za mało scirocco...Daj więcej, proszę :)

Mietqs:

W głowie mi sie kreci jak patrzę na to zdjęcie... :wink:

loh-s :

Pierwsza myśl, to reklama kostki brukowej :wink: , a potem lakieru na auto... Sorki, choć lakierek jest bardzo ładny :) , ale zdjęcie nie skupia uwagi na aucie...

Siwy :

Daj lepsze zdjecia, bo masz... :)

Ruszowy :

Zbyt mało auta, a za duzo drzew... :wink:

Oleg :

Stać Cie na więcej. :) zaciemnienie po lewej stronie zdjęcia. Daj wyraźniejsze zdjęcie.Nadaj charakter, bo brakuje tego... :wink:

Scirorider :

No prosze Cię, chcesz dac fotke auta w ruchu bez kierowcy ...? :) A nie myślałeś nad zdjęciem ,które pasz w podpisie? Bo ja widze właśnie tamto... :D

Szon :

Ładne, ale trochę za ciemne... :)

No, tak to widzę... Ale i tak Was Kocham :)
Poprawione,myślę, że teraz jest ok.
grzybekmic
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:30
Model: Scirocco I

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: grzybekmic »

Coś od nas:
Obrazek
lub
Obrazek
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: L.W!z »

Miało być jedno zdjęcie a nie dwa;]
Ale szczerze to które nie wrzucisz i tak jest zajebiste:)

-- sobota, 15 lis 2014, 17:07 --

Ludziska!!! 16zdjęć??!?! W zeszłym roku było prawie dwa razy tyle!!! Ogarnijcie się!!! Przeca to dla NAS wszytskich !!!
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: vega »

Nex@pl pisze: Uwaga !Termin wklejania zdjęć do 15 listopada. Myślę, że tydzień naprawdę wystarczy, istnieje możliwość przedłużenia, jeżeli większość tak zadecyduje.
Jest bardzo mało zdjęć w porównaniu do ubiegłego roku, jak Elviz zauważył...Szkoda, bo nie będzie z czego wybierać...Może chociaż przez ten weekend frekwencja się jeszcze poprawi.
Kochani, dawajcie fotki, bo bez Waszych zdjęć nie będzie kalendarza.
I tak jak Elviz napisał, przecież jest on dla nas. Nie chcecie kalendarza ?
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: Sołtys »

Magda a gdzie Twoje zdjęcie? Z garażowych fot też można coś ciekawego wyczarować 8)
Ja w tym roku miałem nie dawać zdjęcia bo i nawet nie robiłem nowych "strzałów" ale skoro mało zdjęć to coś starego wrzucę:
Obrazek

Ps. Co do przedłużania czasu na zgłoszenie swych propozycji do kalendarza myślę, że zmiana terminu to zły pomysł. Ten sam temat przewija się co roku - jakoś nie widzę sensu bo jak ktoś miał chęci to potrafi wrzucić fotkę na czas.
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Kalendarz 2015 - wklejanie zdjęć Scirocco

Post autor: vega »

Nie daję swoich zdjęć, bo auto nie jest zrobione do końca, a wstawiać jakieś stare fotki, to w moim przypadku jest chyba bez sensu, co ? Czy nie ?
Ostatnio zmieniony 16 lis 2014, 10:51 przez vega, łącznie zmieniany 2 razy.
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
ODPOWIEDZ