ZLOT 2014 - kilka uwag

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

ZLOT 2014 - kilka uwag

Post autor: scirorider »

Witam wszystkich,


ponieważ termin zlotu zbliża się wielkimi krokami i tak naprawdę jeszcze chwila i się wszyscy widzimy :twisted: :lol: :roll:

to jeszcze kilka spraw z mojej strony :

1. PRZYJAZD W ŚRODĘ :

Proszę aby na zlocie zjawiać się nie wcześniej niż o 13-14 bo zanim będzie można wjechać na ośrodek muszę jeszcze kilka spraw organizacyjnych załatwić.

2. POŚCIEL W DOMKACH :

Pamiętajcie, aby przynajmniej jedna osoba z domku miała ze sobą śpiwór i poduszkę !! Ponieważ w niektórych domkach niestety będzie jeden komplet pościeli mniej, a ośrodek nie posiada dodatkowych w zapasie ! Ustalcie proszę między sobą kto będzie spał w śpiworze. JA oczywiście z mojego domku odstąpie pościele jak by ktoś jednak zapomniał....

3. GRILLE :

W tym roku ośrodek jest w lesie i niestety nie będzie możliwości zrobienia otwartego ogniska, dlatego prośba abyście mieli ze sobą grille przenośne...

4. Kąpiel w jeziorze i park linowy

kto chętny będzie mógł się kąpać w jeziorze, ale na własną odpowiedzialność, także strój kąpielowy mile widziany chyba że ktoś lubi bez ;) NA ośrodku jest również park linowy, jeżeli będzie wystarczająco chętnych to na czwartek będziemy mogli ściągnąć instruktora. Koszt chyba ok. 15 PLN za osobę..

5. SKLEP I STACJA

Zarówno o zaopatrzenie w jedzenie i podstawowe środki do życia jak i benzynę nie macie się co martwić....500 m od ośrodka jest zarówno stacja BP z LPG jak i mini market DINO (można spokojnie iść pieszo) - grille małe też powinni mieć !!

6. WJAZD NA OŚRODEK

Na ośrodek wjeżdża się bezpośrednio z trasy, jest oznaczony jako GOTIS, ale jak zawsze z jednej i drugiej strony będzie również znak 53, mam nadzieję, że dobrze widoczny. PROSZĘ ABY NA OŚRDOKU KIEROWAĆ SIĘ RÓWNIEŻ WEDŁUG ZNAKÓW 53, ponieważ nasze domki znajdują się w głębi ośrodka.

To by chyba było na tyle, tak więc pucujcie autka i do zobaczenie, za ok. 2 tygodnie ;) w razie jakiś dodatkowych pytań wiecie jak mnie znaleźć :)

Pozdro

-- niedziela, 4 maja 2014, 19:29 --

PROŚBA MOJA DO ADMINÓW ABY PODWIESIĆ TEN TEMAT NA TEN OSTATNI TYDZIEŃ PRZED ZLOTEM !!!

Dziękuję !
Obrazek
ODPOWIEDZ