GTX z Trzcianki.

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: GTX z Trzcianki.

Post autor: obar »

Działaj Mateusz, działaj :) . Jak zabrałeś się za zbiornik to sprawdź od razu rure wlewu paliwa, a nawet jeśli jest ok, to przydałoby się ją zdemontować, zabezpieczyć i jej mocowania na podwoziu tak samo, bo one od drgań lubią niestety wylecieć (zgrzewy zaczyna zżerać rdza i potem już tylko spawanie).
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
artur88
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 209
Rejestracja: 25 lut 2010, 22:49
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: GTX z Trzcianki.

Post autor: artur88 »

Podoba mi się podejście do sprawy Sciro. Skąd wytrzasnąłeś przewody paliwowe? Mówiłeś o tych stalowych idących przez całe podwozie?
Obrazek
Awatar użytkownika
mateunio_1992
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 30 lis 2013, 16:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Trzcianka koło Piły

Re: GTX z Trzcianki.

Post autor: mateunio_1992 »

Rure kiedyś wyrwałem a tablicy od gościa który sprzedawał scirro angola na części . Oczywiście prze założeniem wyczyściłem zakonserwowałem i pomalowałem zeby mnie nie kuło w oczy :D . Co do przewodów. Kupiem za 25 zł 25 metrów przewodu poliuretanowego i przeciągnąłem w miejscach metalowych. Wszystko działa jak należy :)

-- piątek, 19 gru 2014, 14:32 --

Lecimy dalej....
Obrazek

Obrazek

Następny krok malowanie drzwi , maski i lewego nadkola ...

-- wtorek, 12 maja 2015, 18:51 --

Mam taki problem... Kupiłem drzwi wymieniłem trzpień , pomalowałem założyłem... drzwi wiszą... Czy ktoś miał taki problem że po założeniu innych drzwi wyglądało na to jakby zawiasy an drzwiach były jakby bardziej schowane do środka drzwi ? Mierzyłem zawiasy od krawędzi drzwi i wychodzi jakieś 4 - 5 mm inaczej niż na oryginalnych drzwiach. To możliwe? Jest jakiś sposób mi nie znany na regulację drzwi? Da sie ustawić drzwi podkładając podkładkę pod górny zawias ale różnica jest tak wielka że szpara od strony klami się robi masakrycznie wielka... Zawiasy napewno założone poprawnie

-- czwartek, 26 lis 2015, 09:42 --

Mały refresh ....

Lewy błotnik , maska , drzwi kierowcy pomalowane. Lakiernik się uparł że to on będzie przyklejał gumowe paski no i widać jak to zrobił. Jak znajdę czas to oczywiście to poprawię.
Obrazek

Jak pisałem wcześniej nie miałem oryginalnego fotela kierowcy (obszycia) w takim wzorze : Obrazek
ale miałem za to komplet foteli z GTII. Nie chciałem rozpruwać jednego fotela z kompletu więc udało mi się kupić dwa przednie fotele z których będzie zrobiony jeden w ori wzorze. Obrazek
(komplet GTII będzie na sprzedaż.chyba)

Emblemat na słupek gdy kupiłem auto miałem tylko jeden, drugi dokupiłem ale pęknięty. Mój kumpel ma fajny sprzęt i bawi się w plastiku więc zrobił mi takie coś :
Obrazek

Jeżeli ktoś by chciał aby mu wykonać taki emblemat to zapraszam tutaj: http://scirocco.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=14&t=68448

Prace trwają. Oczywiście zostaje ori zawieszenie . Może po nowym roku będę miał czas to cały przednie zawieszenie do piaskowania i malowania proszkowego. Zamówiłem poluiretany z niemcowni na całe zawieszenie przód i tył. Tył już siedzi na nowych gumach.
Była Xantia 1.9 D
Była Astra F 18.16v GSi
Była Astra F 2.0 8V GSI
Jest Scirro GTX 1.8 EX
Jest Peugeot 106 1.0
ODPOWIEDZ