Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
MAZZY137
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 26 maja 2013, 12:25
Numer GG: 4474704
Lokalizacja: Großpolen PWL

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: MAZZY137 »

atosss007 pisze:
Kogo jak kogo, ale ciebie to mi akurat nie żal.
Widzisz ... po prostu nie zasłużyłeś na te fanty i tyle.

TEXASSS RANGER :mrgreen:
jednak jest troche sprawiedliwości na świecie....


no po prostu nie moge.... jak spotkam Cię (atosss) na żywo to masz u mnie browara.
Sari
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 23 mar 2010, 17:45

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Sari »

MAZZY137 pisze: jednak jest troche sprawiedliwości na świecie....
Jasne że jest, gdyby nie było sprawiedliwości to nikt by się o tym nie dowiedział i żyli byśmy w przekonaniu że szirokami jeżdzą tylko prawi ludzie :mrgreen: :wink:

Gratów szkoda, jak każdych innych, ale przynajmniej złodziejstwo zostało nagrodzone, im więcej wypowiedzi tym więcej odwiedzin, im więcej odwiedzin tym sprawa się staje głośniejsza, teraz będzie o czym przy tym piwku gadać na zlocie i znowu temat się poruszy. Na początku chciałem tylko naświetlić sprawę, ale teraz widzę że temat ruszył w dobrą stronę i ten karygodny czyn został napiętnowany. Na początku nie spodziewałem się takiego ruchu, ale widać że większość rozumie własciciela :wink: :mrgreen:
Anavel
Początkujący
Początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 31 mar 2011, 21:30
Model: Scirocco I
Numer GG: 2486578
Lokalizacja: Częstochowa / Austevoll Norway

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Anavel »

wojtek_sari pisze: Na początku chciałem tylko naświetlić sprawę, ale teraz widzę że temat ruszył w dobrą stronę i ten karygodny czyn został napiętnowany. Na początku nie spodziewałem się takiego ruchu, ale widać że większość rozumie własciciela :wink: :mrgreen:
A ja odnoszę wrażenie, że Ty nie czytasz ze zrozumieniem powyższych wypowiedzi !
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2421
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Mowad »

wojtek_sari pisze: Temat nie miał służyć dyskusji
Temat założony aby wyrazić pogardę dla tego kogoś.
Na początku chciałem tylko naświetlić sprawę, ale teraz widzę że temat ruszył w dobrą stronę i ten karygodny czyn został napiętnowany.
teraz to jeszcze bardziej nie rozumiem niz na poczatku ale w sumie co za roznica.
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Sari
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 23 mar 2010, 17:45

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Sari »

Anavel pisze:
wojtek_sari pisze: Na początku chciałem tylko naświetlić sprawę, ale teraz widzę że temat ruszył w dobrą stronę i ten karygodny czyn został napiętnowany. Na początku nie spodziewałem się takiego ruchu, ale widać że większość rozumie własciciela :wink: :mrgreen:
A ja odnoszę wrażenie, że Ty nie czytasz ze zrozumieniem powyższych wypowiedzi !


Czytam i doskonale je rozumiem :lol: Ale co za różnica, na tym etapie dyskusji, zważywszy na powyższe posty liczy się ubaw, bo ja sobie robię już jaja, a są jednostki które się jeszcze angażują 8)

Myślę że to zdanie trafi do każdego i dalsza dyskusja nie będzie podejmowana, przynajmniej z mojej strony, chyba że ktoś mnie wywoła do tablicy, ale musi mieć mocne argumenty i niesplamioną range na forum :wink:
Anavel
Początkujący
Początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 31 mar 2011, 21:30
Model: Scirocco I
Numer GG: 2486578
Lokalizacja: Częstochowa / Austevoll Norway

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Anavel »

wojtek_sari pisze: Czytam i doskonale je rozumiem :lol: Ale co za różnica, na tym etapie dyskusji, zważywszy na powyższe posty liczy się ubaw, bo ja sobie robię już jaja, a są jednostki które się jeszcze angażują 8)

Myślę że to zdanie trafi do każdego i dalsza dyskusja nie będzie podejmowana, przynajmniej z mojej strony, chyba że ktoś mnie wywoła do tablicy, ale musi mieć mocne argumenty i niesplamioną range na forum :wink:
Zakładasz wątek z d... , w każdym poście piszesz co innego,gdzie się nie pojawisz irytujesz ludzi .... jak ci się nudzi idź się pobaw swoimi zabawkami, a nie próbujesz rozkręcić jakąś bezproduktywną wymianę zdań - once again !
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: obar »

Wojtek, Ty masz jakieś złe dni, albo się czujesz samotny... :? .
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: leftfield »

aż przeczytałem całość z ciekawości. czy ja również mogę pozdrowić np. tego koleżkę ze zlotu, który podjechał tym sapiącym czymś uklejonym z mk3?

jak chcesz temat wyjaśnić to zapraszam z loginem allegro do mnie, jeśli nie to chyba najlepiej będzie zrobić porządek na forum, drodzy admini :)

pzdr
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: kostrzyk »

heh, ten koleżka z uklejem jest praktycznie co tydzień na spocie youngtimer warszawa ( standardowe pytanie "za ile chcesz sprzedać swoje auto" jest ciągle grane :D )
Obrazek
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Ruszowy »

Sari pisze:Sprzedawca który sprzedał jakiś czas temu scirocco mk1 w okolicach Lublina wspominał o kliencie który kupił od niego Scirocco mk1 i przy okazji przywłaszczył sobie trochę innych części nie wspominając o tym właścicielowi.
Nie no nie róbmy z forum fejsbooka z potrąconymi pieskami, kotkami do wzięcia i tunerów z nieudanymi projektami.
Jeżeli ktoś sprzedał mk1 to przecież wie komu, w czym problem żeby iśc na komendę i złożyć podejrzenie popełnienia przestępstwa? Właściciel widocznie nie przywiązywał wartości do znikniętych części więc wniosek nasuwa się że komuś tu żal [.....]
Jeżeli byłeś u poszkodowanego i za parę części obiecujesz że napiętnujesz na forum osobę która przywłaszczyła sobie części to też nie do końca jesteś fair.
Nie sądze aby któryś z forumowiczów jest adresatem twoich pozdrowień, ale przecież to tylko witryna w darmowym necie, powoływanie się na społecznośc vW to zbyt grubo powiedziane, patrząc na ilość zarejestrowanych użytkowników w stosunku do aktywnych, spotykających się na spotach zlotach etc.
Może poprostu odkup pozostałe części zanim zostaną rozkradzione i po problemie ;)
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Majkel »

atosss007 pisze:Hm ... Ciekawe jak by się tak wszystkie Michały wypowiedziały w tym temacie ...
Ni hu ja nie wiem o co chodzi :D Ktoś coś zajebutał ale nie wolno powiedzieć kto więc jaki sens tego tematu? Jeśli ktoś jest złodziejem i tak się nie przejmie tym że ktoś tu o nim anonimowo pisze że jest kradziejem.
Czyly najzwyczajniej ktoś tu się żali i wnioskując z tego co wyczytałem...
a8d7672082_widze_tu.jpg
a8d7672082_widze_tu.jpg (25.63 KiB) Przejrzano 7400 razy
Zatem ode mnie lek na tenże ból.
941645_469398083130688_1109164946_n.jpg
941645_469398083130688_1109164946_n.jpg (10.21 KiB) Przejrzano 7400 razy
Sari
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 23 mar 2010, 17:45

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Sari »

Ni hu ja nie wiem o co chodzi :D
Obrazek
wnioskując z tego co wyczytałem...
Z powyższych treści i załączonych obrazków wnioskuję że albo ktoś Ci streścił, albo poleciałeś tylko po obrazkach :mrgreen: Tak dla rozjaśnienia tego mętnego, niezrozumiałego, mega skomplikowanego, wielopłaszczyznowego tematu, chodzi tu o to że ktoś robi z Wam kuku, bo jeździ z naklejkami z forum, a opinii dobrej po sobie nie zostawia, widzę że Wam jako zaangażowanym w społeczność to lata, więc mi tym bardziej powinno :wink: jak by co to mogę przeliterować :| :mrgreen:
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Majkel »

Wstawiłeś swoją fotkę? To zły temat - odsyłam TUTAJ

Z nas ktoś robi leszczy? Ja tam się tak nie czuję, niech się reszta wypowie...
To że ktoś jeździ autem z naklejkami z forum to znaczy że jest z forum. Mógł kupić auto od kogoś z forum albo mógł kupić/zrobić sobie taką naklejkę.
Po za tym jeśli wiesz coś kto to itd no to powiedz, nie bój się, pokaż że masz stalowe jaja i nie boisz się pozwu o pomówienie a jak nie to skończ się żalić bo Ci maści braknie :wink:
Sari
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 23 mar 2010, 17:45

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: Sari »

Nie wiem kto to, pozatym boję się pozwu, bo nie jestem stroną więc nikogo nie będę pomawiał, miękki jestem prawda 8) Pozatym towar który ukradł dziś jest warty może ze 100zł, bo najważniejsze zostało przy silniku, więc mała szkodliwość społeczna czynu pewnie by była.

Sytuacja jest kuriozalna, opowiedziałem właścicielowi o stosunkach między "Wami", powiedział tylko że ma nadzieje że nie każdy jest taki. Ale zważywszy na to że aby czytać forum nie trzeba być zalogowanym, opinia idzie niestety dalej...
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Re: Pozdrowienia dla kupca Scirocco mk1 w okolicach Lublina

Post autor: madzians »

smaruj dupe, smaruj :D
jak Ci się tutaj tak ludzie nie podobają to wypad na kolejne forum gdzie Cie jeszcze nie znają
Zablokowany