Zlot w holandii

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
wojio
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 318
Rejestracja: 08 gru 2007, 16:08
Numer GG: 767066

Odp: Zlot w holandii

Post autor: wojio »

nie widze tego,żeby później auto ściągać aż z Holandi na lawecie
Nie bój, zholujemy Cię.

Mi w drodze powrotnej z Hohenrody padł regulator napięcia i koledzy pomogli :woohoo:

pozdr
-----=wojio=------
http://www.wojio.pl
http://www.multielektronika.pl
"Lubię przyrodę, pod warunkiem, że nie lata nad moim autem"
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot w holandii

Post autor: scirorider »

Oj panowie, widze ze sie zapowiada super weekend majowy w holandii. jak bysmy taka ekipa z Polski pojechali, to by naprawde bylo cos.


Co do samego Campingu i jego cen, to w yeszlym roku bylo to chyba 20 albo 25 ? za caly pobyt na osobe, ale nie do konca pamietam, bo bylem tak podniecony ze tam juz dotarlem ze na reszte nie zwaracalem uwagi:laugh:

Co do wyjazdu, to jest tak ze ja wyjezdzam z Lodzi, Wind chyba z Wawy a Woijo nie wiem :)

Poza tym nie wiem jak wy ale ja w zeszlym roku jechalem w cztery osoby sciocco w tym 3 kolesi dosyc poteznych i moja kobieta i bylo troche kiepsko z miejscem, dlatego w tym roku ja i moja kobieta jedziemy sciro, a reszta drugim autem.

U mnie bylo by ewentualnie jedno miejsce wolne, ale nie obiecuje bo nie wiem jak bedzie z bagazami :)

Ale to jest do ustalenia. Jesli chodzi o koszty podrozy, to jest to okolo 1150 km w jedna strone, moje Auto spalilo wtedy srednio 7 l, wiec koszt przejazdu to jakies 150 l wachy.

W momencie 3 osob to jest to koszt okolo 250 zlotych na osobe w dwie strony, wiec nie jakos tragicznie.

Jesli chodzi o sam pobyt w holandii, to jedynym obowiazkowym kosztem jest dam camping, a reszte mozna przywiesc z polski (jedzenie, picie itp.) ale i z tym nie ma problemu, poniewaz Camping znajduje sie zaraz przy miasteczku Boekel, gdzie sa normalne sklepy spozywcze (ceny sa umiarkowane) a w miasteczku obok nawet Coffee Shopy B)

Na szczescie jest jeszcze troche czasu, wiec zawsze mozna troche kasy odlozyc, a naprawde warto ! No i mamy takze jeszcze czas zeby ustalic plan wyjazdu :) czyli to z kim i skad wyjezdza :)

pozdro

Krzysiek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paulus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 538
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:46
Numer GG: 2491544
Lokalizacja: Ślonsk
Kontakt:

Odp: Zlot w holandii

Post autor: Paulus »

enigma napisał:
Powiem szczerze,że ja też bym się wybrał...ale boje się troche tak dalekiej trasy;/...jakoś nie widze tego,żeby później auto ściągać aż z Holandi na lawecie;/Propozycja jest kusząca...;)
Po to montuje się ekipę żeby sobie wzajemnie pomagać.
Ja prwadopodobnie pojadę sam lub z jedną osobą, więc mogę jeszce kogoś przyjąć na pokład :) .
Scirorider! Gdzie przekraczałeś granicę?
Scirocco Corrado Klub Polska
Było sobie Scirocco 1.8T
Youngtimer Service Katowice - nowa oferta dla posiadaczy "starszych" VW
Awatar użytkownika
sparki83
Pisarz
Pisarz
Posty: 1266
Rejestracja: 01 gru 2007, 14:49
Numer GG: 10144102
Lokalizacja: NOWA SÓL [FNW]

Odp: Zlot w holandii

Post autor: sparki83 »

kuszacaq propozycja ale czy fundusze pozwola na taka wycieczke a odwiedzilo by sie kraj kwitnacego THC:laugh: ;)
SCIROCCO GTX 1.8 mit LPG :( bylo
PASSAT B3 COMBI 2.8 VR6 mit LPG :( bylo
BMW 525 TDS :bylo
GOLF IV 1.9 TDI :D
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot w holandii

Post autor: scirorider »

Paulus! to zależy skąd jedziesz, bo wiadomo ze najlepiej przejechac jak najkrotsza dorg przez Polske zeby jak najwiecej jechac niemieckim autostradami :)

Ja akurat z Lodzi jadac jechalem nasza autostrada do poznania i przekraczalem granice we Franfurcie nad Odra, a potem to juz caly czas prosto do samej Holandii :)


pozdro

P.S. Enigma nie martw sie damy rade :)
Obrazek
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Odp: Zlot w holandii

Post autor: AgaZaKa »

scirorider napisał:
Co do samego Campingu i jego cen, to w yeszlym roku bylo to chyba 20 albo 25 ? za caly pobyt na osobe, ale nie do konca pamietam, bo bylem tak podniecony ze tam juz dotarlem ze na reszte nie zwaracalem uwagi:laugh:
Jest dokladnie tak jak kolega powyzej pisze. Z reguly jest stala oplata przy wjezdzie za caly pobyt. Zwykle liczona od czwartku do niedzieli lub od piatku do niedzieli. Takze mozna zdecydowac sie na wyjazd w ostatniej chwili, zapakowac namiot, prowiant i w droge.

A w drodze powrotnej mozna zahaczyc o Wolfsburg i Autostadt.

Tez rozwazalam przyjazd na te impreze, ale plany urlopowe zmienily mi sie juz z 10 razy. W najgorszym wypadku zgorsze wszystkich przyjezdzajac po raz drugi Corolla.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
enigma
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 700
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 8518081
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlot w holandii

Post autor: enigma »

No tak zgadzam się z Wami :-)))Będzie ekipa,będzie i pomoc;-))),chociaż ja nigdy nie miałem problemów z moją sroczką...wszystkie naprawy zawsze robie na bieżąco,no ale wiadomo jak to czasami bywa w trasie ;-)

Przemyśle to sobie wszystko,bo nie powiem...kusiciele z Was;-)heh...

To by była przygoda życia...Ehhhh :-))))
Awatar użytkownika
wojio
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 318
Rejestracja: 08 gru 2007, 16:08
Numer GG: 767066

Odp: Zlot w holandii

Post autor: wojio »

Wrażenia po takiej imprezie BEZCENNE !!! A za wachę zapłacisz kartą ... (piiiii żeby reklamy nie było)

Widzę że ekipa zbiera się przednia obyśmy wszyscy tam pojechali :woohoo:


pozdr
-----=wojio=------
http://www.wojio.pl
http://www.multielektronika.pl
"Lubię przyrodę, pod warunkiem, że nie lata nad moim autem"
Awatar użytkownika
enigma
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 700
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 8518081
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlot w holandii

Post autor: enigma »

Mam nadzieje,że wszystko potoczy się po mojej myśli...i ze nie wyskoczy jakiś niespodziewany wydatek;/...Do maja już wcale nie pozostało dużo czasu...;-)
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zlot w holandii

Post autor: michalfree »

hmmm..pewno i ja sie skusze...oby tylko wszystkie gumki w chlodnicy wytrzymały...hehe..ale serio chce jechac i wiem ze Krzysiek z3 szczecina(rttut...chyba...0tez chce.Jak jeszcze Sołtys sie uda to juz bedzie ekipa z zachpom..wrzucajcie jak najwiecej informacji w jezyku polskim,bo nie kazdy po holendersku czai...acha...pozdrawiam sciroriedera.. czyzby dwa cabrio sie tam wybierały..?:P
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Odp: Zlot w holandii

Post autor: voo »

witam.

scirorider to fajnie sie składa bo ja też lece tym przejściem (Świecko) :)
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Zlot w holandii

Post autor: Sołtys »

michalfree napisał:
\".......Jak jeszcze Sołtys sie uda to juz bedzie ekipa z zachpom.......\"

Michał - ja nie wiem czy się wybiorę bo aktualnie na wymianę oleju nie mogę nazbierać :p hahaha A do tego mam jeszcze kilka zaplanowanych rzeczy do przeróbki w sciro. Wszystko będzie wiadomo w maju - dlatego też troszkę się tym interesuje, bo jak nagle bedę mógł się wybrać to nie bedzie paniki że nie wiem co i jak ;)
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: Zlot w holandii

Post autor: RTUT »

No ja to mam ochote jechać ale jak to zwykle ja nie wiem jak wyjde z robotą także narazie nie składam żadnych deklaracji.

Co do wyjazdu to mam taki pomysł żeby np jak już dojdzie do skutku wyjazd to żeby ekipa z PL jechała w komplecie to można by się umówić na pierwszym parkingu na A2 za ringiem berlińskim. Ja tak zawsze umawiałem się z kumplem on jest Katowic ja ze Szczecina i zawsze spotykaliśmy się na tym parkingu o konkretniej godzinie i potem razem na dwa auta dalej jechaliśmy.
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Odp: Zlot w holandii

Post autor: spirit »

Mam zamiar startować z wawy i są wolne miejsca na pokładzie,ktoś chętny ?.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot w holandii

Post autor: scirorider »

No widze ze sie porzadna ekipa zbiera :)


Spirit, jesli jedziesz z wawy no to sie pod Łodzią spotakmy i będziemy razem śmigać:)

VOO a z tobą się stykniemy na przejściu :) Myśle że będzie bardzo miło tak w kilka aut :)

Jeszcze tylko krotkofalówki mieć i już w ogóle wypas !!


Ach... ja już się nie moge doczekać tego wyjazdu !!! :)

Kto jeszcze z nami jedzie ? :)
Obrazek
ODPOWIEDZ