Jeremy Clarkson o sciro mk1, mk2 i mk3

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jeremy Clarkson o sciro mk1, mk2 i mk3

Post autor: Ruszowy »

Naprawdę wierzycie w to że te prawie 6stron zostało napisane przez Clarksona? czy tylko recenzowane przez niego? HM?
To że clarkson miał sciro to tylko ze względu na kompromis pomiędzy kosztami a szpanem.
BTW, pouczając wszystkich chyba zapomniał że to sciro nie było golfem kupe tylko projektem przed golfem, dla napaleńców którym znudził się beatle, z silnikiem chłodzonym cieczą.
Ale to chyba niewiele już osób pamięta...
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2421
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Jeremy Clarkson o sciro mk1, mk2 i mk3

Post autor: Mowad »

Znaczy ze ksiazki Clarksona pisze ktos inny, a on je recenzuje i wydaje pod swoim nazwiskiem? I tak co tydzien (jak pisalem - ksiazki powstaja ze zbioru jego feletonow pisanych do gazet, nie kojarze teraz jakich, w jakiejs tam w anglii felieton ukazuje sie raz w tygodniu, to chyba nie jest duzy wysilek dla dziennikarza naskrobac cos raz na tydzien? :)). Ksiazka sklada sie z felietonow napisanych od stycznia 2008 do grudnia 2009.

Nadal widze ze niektorzy biora te pare zdan na zbyt powaznie. To NIE JEST pismo dokumentalne czy jakis album z danymi technicznymi, tylko rozrywka. To tak jakby np. harrego potera (czy jak to sie pisze) wziac za podrecznik do historii...
Tak samo trzeba patrzec na ich program, oczywiscie ze wiekszosc smiesznych scen jest wyrezyserowana, ale na moj gust jest to zrobione na tyle dyskretnie ze calosc trzyma sie kupy i jest po prostu zabawna, o ile sie nadaje na podobnych falach. Jednych smiesza jackass'i lejacy sobie na glowy, a innych top gear ;) Jak ktos chce sie tam doszukac dokumentu no to sie zawiedzie, na szczescie powaznych programow dokumentalnych o autach jest juz calkiem sporo i mozna przelaczyc program.
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Jeremy Clarkson o sciro mk1, mk2 i mk3

Post autor: AgaZaKa »

Podoba mi sie zakonczenie artykulu, czesc o mk3. To prawda, ze dla wiekszosci to jest po prostu kolejny model auta, a dla mnie kolejne Scirocco. Jak ktos pytal sie czym jezdzie i odpowiadalam, ze Scirocco (nie mowilam nigdy VW Scirocco, tylko Scirocco, bo dla mnie to oczywiscte, kto jest producentem), to mialam rozne reakcje. Wiele osob nigdy nie slyszalo o tym samochodzie. Niektorzy pytali sie czy stare czy nowe, ale to tak w 2009r. Teraz mk3 jest tak popularne, ze jest domyslnym modelem.

Swoja droga moje byle mk3 ciagle stoi w komisie na sprzedaz. Moze odkupie przy okazji tablice rejestracyjna z powrotem. Gdyby nie to, ze posiadanie 3 samochodow to lekka przesada, to bym kupila z powrotem Sciro mk3. Mam caly czas alerty mailowe ustawione.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Jeremy Clarkson o sciro mk1, mk2 i mk3

Post autor: leftfield »

AgaZaKa pisze:Podoba mi sie zakonczenie artykulu, czesc o mk3. (...) bym kupila z powrotem Sciro mk3 (...)
no właśnie... tym autem się po prostu przyjemnie jeździ, nawet biorąc pod uwagę wszystkie zaszłości i problemy wieku dziecięcego, które zostały naprawione :)

osobiście mam bardzo duży problem co dalej, a niestety wchodzę w wiek, kiedy 4-drzwiowe coś będzie potrzebne... no przecież paskiem jeździć nie będę! już się przyzwyczaiłem do ilości spojrzeń
Rurzowy_Rzufff pisze:"czy kiedy kupię Scirocco, będę uprawiał seks częściej, niż gdybym kupił Golfa?"
zdecydowanie będziesz.
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
Awatar użytkownika
Fiber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 923
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:52
Model: Scirocco II
Numer GG: 1930065
Lokalizacja: Pabianice/ Warszawa

Re: Jeremy Clarkson o sciro mk1, mk2 i mk3

Post autor: Fiber »

Left trochę czasu już minęło, a ja Ci dawno nie mówiłem, że nadal nie jeździsz Scirocco :side:
Obrazek
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Jeremy Clarkson o sciro mk1, mk2 i mk3

Post autor: leftfield »

Fiber pisze:Left trochę czasu już minęło, a ja Ci dawno nie mówiłem, że nadal nie jeździsz Scirocco :side:
nawet nie wiesz mysiu pysiu jak się stęskniłem za tym przypominaniem. szkoda, że się złamałem na zlot i nie mogłem dotrzeć, ale co się odwlecze to nie uciecze. so stay tuned.

swoją drogą byłem bliski podjęcia decyzji o zakupie tegoż coupe i zrobienia go, tak żeby ci oko zbielało... ale póki co zwyciężył rozsądek.
Załączniki
47548_4449417406435_814868161_n.jpg
(130.63 KiB) Nie pobierany
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
Awatar użytkownika
Fiber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 923
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:52
Model: Scirocco II
Numer GG: 1930065
Lokalizacja: Pabianice/ Warszawa

Re: Jeremy Clarkson o sciro mk1, mk2 i mk3

Post autor: Fiber »

Spoko, mnie też nie było ;]

Oh, oh tak!


Obrazek





faktycznie by mi zbielało, ale póki co... ;)
Obrazek
Kamil_DG
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 689
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:46
Model: Scirocco II
Numer GG: 4227574

Re: Jeremy Clarkson o sciro mk1, mk2 i mk3

Post autor: Kamil_DG »

To do kompletu Hammond wspomina mk2:

Obrazek
ODPOWIEDZ