mój srebrny klasyk :)

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Kamil »

z tymi zdjeciami to jest tak, ze forum je przycina do pozadanej rozdzielczosci, bo kolezanka wkleja za wielkie. dlatego osobiscie sugeruje wklejac miniaturki z fotosika albo imageshacka, to rozwiazuje problem kompleksowo.

jesli chodzi o egzotyczna strone wisly, to jakis pisarz byl laskaw stwierdzic, ze europa konczy sie na wisle... dalej jest egzotyka ;).

a felgi... no coz, te wg mnie pelnia tylko funkcje uzytkowa, pozbawione sa jakichkolwiek walorow estetycznych i ani polerka ani pomalowanie ich na rozowo im nie pomoze ;) ale z drugiej strony rozumiem wlascicielke, tez sie cieszylem jak glupi z pierwszych kupionych kol ;) teraz juz nie moge na nie patrzec, ale jeszcze musze na nich pojezdzic.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: atosss007 »

obar pisze:Felgi jak felgi, ale ja bym to w polerke wrzucił to by robiły szał :) .
A dekielki w nich są aluminiowe czy plastikowe?
A Ty skończyłeś już moje że roboty szukasz ? :lol:

Generalnie zamienił stryjek siekierkę na kijek. Tak jak Vorph napisał te kształty gryzą się z kształtami auta. Na tamtych chyba jednak wyglądało to auto lepiej. To że coś jest okazją nie znaczy że będzie się nadawało. Ze zdjęciami to widzę że chyba nie tylko ja mam problem. Jeśli wklejasz zdjęcia za pomocą linku bezpośredniego to nie da się otworzyć w nowym oknie. Istnieją jeszcze programy w których możesz zmienić rozmiary obrazka przed wrzuceniem na serwer. W moim temacie możesz obadać zdjęcia z linków bezpośrednich ... zobacz że nie są poucinane. Zmieniam wszystkie zdjęcia na rozmiar 640x480 i nikt mi nigdy nie mówił że coś jest nie tak, a więc problem jednak chyba leży po Twojej stronie
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Anavel
Początkujący
Początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 31 mar 2011, 21:30
Model: Scirocco I
Numer GG: 2486578
Lokalizacja: Częstochowa / Austevoll Norway

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Anavel »

Cyśka pisze:o gustach się nie dyskutuje, mi tam się podobają :)
Masz rację o gustach się nie dyskutuje, ale wstawiając zdjęcia swojego samochodu na forum dyskusyjne automatycznie poddajesz je pod ocenę innych użytkowników i musisz liczyć się z tym, że nie wszystkie opinie będą pochlebne. Najważniejsze, że Tobie się podoba , innym nie musi :)
vega8 pisze: Cyśka od razu Ci powiem,żebyś nie przejmowała się opiniami typu „be”, i nie brała tego do siebie
Zgadzam się z Magdą :mrgreen:
atosss007 pisze:
obar pisze:Felgi jak felgi, ale ja bym to w polerke wrzucił to by robiły szał :) .
A dekielki w nich są aluminiowe czy plastikowe?
A Ty skończyłeś już moje że roboty szukasz ? :lol:
Obar w uzależnienie popada :lol:
Awatar użytkownika
Cyśka
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 2605026

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Cyśka »

u mnie zdjęcia wychodzą prawie normalnie, a poza tym, jak się je przeciąga na nową kartę to otwierają się w całości... Ale skoro są problemy, to faktycznie zacznę je pomniejszać. dzięki za zwrócenie uwagi i podanie przyczyny od razu :)
Oczywiście, że liczę się z tym, że niektóre opinie mogą być niepochlebne, jednak tak, jak ktoś zauważył, te felgi maja przede wszystkim funkcję użytkową. Są proste i z dziurami, żeby było widać te hamulce :)
Jeśli tak wam się nie podobają, to pocieszę, że na zimę autko wraca na swoje poprzednie felgi i wtedy już nie będzie tak brzydko wyglądał... :P
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: obar »

Cyśka pisze: Jeśli tak wam się nie podobają, to pocieszę, że na zimę autko wraca na swoje poprzednie felgi i wtedy już nie będzie tak brzydko wyglądał... :P
Nikt nie powiedział, że wygląda brzydko, tylko po prostu nie robi szału. Ja też od siebie dodam, że okrągłe felgi do kanciatego auta nie bardzo, ale wbrew temu co napisał Kamil polerka dodaje uroku każdej feli, jednakże fakt faktem nie zmienia jej kroju.
atosss007 pisze: A Ty skończyłeś już moje że roboty szukasz ? :lol:
Spoko spoko, powinienem się wyrobić w terminie :wink: .
atosss007 pisze:Zmieniam wszystkie zdjęcia na rozmiar 640x480 i nikt mi nigdy nie mówił że coś jest nie tak
A ja myślałem, że takie małe już robisz. No to powiem Tobie jako pierwszy co jest nie tak :wink: - zmieniając trwale rozmiar zdjęcia na mniejsze tracisz czasem bardzo ważne szczegóły, których już nie powiększysz, więc ja też polecam miniaturkę dużego zdjęcia, a druga sprawa to to, że przy załadowaniu dużej ilości zdjęć strona w temacie robi się jak rolka papieru toaletowego. Nie w sensie, żeby była do du.. tylko po prostu taka długa :mrgreen: :wink: .
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Cyśka
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 2605026

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Cyśka »

obar pisze:
Cyśka pisze: przy załadowaniu dużej ilości zdjęć strona w temacie robi się jak rolka papieru toaletowego. Nie w sensie, żeby była do du.. tylko po prostu taka długa :mrgreen: :wink: .
...no to ja już nie będę wrzucała zdjęć, bo chyba faktycznie zbyt ciężko znoszę krytykę... :P
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: obar »

Cyśka pisze:...no to ja już nie będę wrzucała zdjęć, bo chyba faktycznie zbyt ciężko znoszę krytykę... :P
Ale ja tamto skierowałem bardziej do Atosa :wink: . No ale skoro przekonałem Cię do miniaturek to ok :wink: .
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Cyśka
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 2605026

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Cyśka »

ja miałam na myśli, że nie wrzucę już żadnego zdjęcia. nigdy nigdy :D
Anavel
Początkujący
Początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 31 mar 2011, 21:30
Model: Scirocco I
Numer GG: 2486578
Lokalizacja: Częstochowa / Austevoll Norway

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Anavel »

ale nikt Cię tutaj nie skrytykował, faceci wyrazili tylko swoje zdanie odnośnie felg a co do zdjęć to była tylko dobra rada, żeby lepiej się je oglądało :P
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: atosss007 »

Obar może i masz rację że strona jest jak papier, ale czy to przeszkadza w czymś ? Przecież to nie konkurs na jak największą ilość stron w temacie. Wydaje mi się że tak ogląda się lepiej niż miniaturki. Mnie osobiście działa na nerwy jak każde zdjęcie muszę otwierać i czekać aż się załaduje. Tu masz wszystko w dość dużych rozmiarach i wszystko widać jak na dłoni. Co do szczegółów zdjęcia to każde zdjęcie przed zmniejszeniem kopiuje i wrzucam w ori rozmiarze do archiwum a pomniejszone kopie dopiero na serwer.

BTW ... sorry za OT

Cyśka Ty się zaraz tak nie obrażaj bo przecież nikt Ci tu krzywdy nie robi. Jak poczytasz posty w tematach innych użytkowników to zobaczysz że padają gorsze określenia niż to co my Ci tutaj napisaliśmy
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Cyśka
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 2605026

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Cyśka »

Przecież ja tego wszystkiego nie piszę w 100% na serio :)
Zdaje sobie sprawę z tego, że tutaj przeważają zapaleńcy zwracający uwagę na każdy szczegół.
Awatar użytkownika
Gółek
Maniak
Maniak
Posty: 1608
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 4967939
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Gółek »

Grunt ,że "jadzie" :)
Jak tobie sie felgi podobaja to.....także sie ciesze,razem z tobą :)
BTW....
Ale że co - zdjęć w bikini nie bedzie?
Pozdrawiam
Tomek (vw@maniak)
Scirocco MK I 77' EG
Scirocco MK II 86'GTX 16V
Scirocco MK II 91' GT II-od 26 lat nieustannie w przydomowym garażu .
VW High UP!
Awatar użytkownika
Cyśka
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 2605026

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Cyśka »

ależ proszę bardzo, zdjęcie w bikini też może być
Obrazek
wrzucam pomniejszone, żeby nie było gadania, a jak ktoś chce dodatkowe szczegóły to pisać na priva :P
Awatar użytkownika
Gółek
Maniak
Maniak
Posty: 1608
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 4967939
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Gółek »

No ja jestem w pełni usatysfakcjonowany :)
Obietnica spełniona.
Pozdrowionka
Edit. i maska teraz ładna :)
A tyle było "krzyku"
Tomek (vw@maniak)
Scirocco MK I 77' EG
Scirocco MK II 86'GTX 16V
Scirocco MK II 91' GT II-od 26 lat nieustannie w przydomowym garażu .
VW High UP!
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: obar »

atosss007 pisze:Obar może i masz rację że strona jest jak papier, ale czy to przeszkadza w czymś ? Przecież to nie konkurs na jak największą ilość stron w temacie. Wydaje mi się że tak ogląda się lepiej niż miniaturki
Większy post nie sprawia, że będzie tych postów mniej na stronie i będzie stron więcej. Po prostu strona się rozciągnie, a czasem może to być mało wygodne w przeglądaniu. Powiedziałbym, że może być ciut mało "czytelne".

Sory za OT. Ja zazwyczaj staram się odpowiadać na zagadnienia :) .

A fotka w bikini... hmmm.... no dobra, przechodzi dalej :wink: .
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
ODPOWIEDZ