mój srebrny klasyk :)

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Nashi »

Cyśka pisze:jak ktoś chce dodatkowe szczegóły to pisać na priva :P
i znowu zachęca... ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: voo »

Sołtys proponowałeś bre na maskę i stało się ;)
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: obar »

voo pisze:Sołtys proponowałeś bre na maskę i stało się ;)
Tylko ciężko to będzie naciągnąć na maskę :wink: . Ewentualnie zawiesić na antence :wink: .
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
perkinz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 330
Rejestracja: 07 sie 2009, 01:28
Model: Scirocco II
Numer GG: 7238632
Lokalizacja: Katowice/Częstochowa

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: perkinz »

atosss007 pisze: Cyśka Ty się zaraz tak nie obrażaj bo przecież nikt Ci tu krzywdy nie robi. Jak poczytasz posty w tematach innych użytkowników to zobaczysz że padają gorsze określenia niż to co my Ci tutaj napisaliśmy
hehe, propos, Cyśka polecam lekturę postów użytkownika szarywilk... on i jego sroka na zawsze pozostaną legendą tego forum:)
a tak poza tym witam kolejną srokomaniaczkę - serce roście!
no i koronne - "nie obijaj go wiecej" musi być, bo chyba do Częstochowy nakopać mi Ci nie będzie po drodze, hehe :side:
nawiasem mówiąc znam ten ból, też miałem lekkiego dzwona z przodu rok temu, ciary wracają za każdym razem jak sobie przypominam, ehh...
pozdróVWeczka i powodzenia przy dopieszczaniu;)
VW Scirocco Mk2 GT'86 by Perkinz w temacie "Nasze auta"

"Każda małolata wie, że koleś w youngtimerze ma styl i smak, to nie byle wieśniak z paska w tedeiku."
JH na 100%!:)
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Sołtys »

voo pisze:Sołtys proponowałeś bre na maskę i stało się ;)
Cóż... wizja wizją i była lekko rozmazana ale w końcu coś udało mi się przewidzieć :mrgreen:
Taką BRĄ to by na niejednym zlocie przykuwała uwagę ;)
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
Mateusz Jakubowski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 05 kwie 2010, 13:59
Model: Scirocco II
Numer GG: 2241693
Lokalizacja: Turek lub Warszawa

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Mateusz Jakubowski »

w końcu prezentacja auta jak chcesz to mam zn 2-3 zdajecie Twojej sroki także Ci podeśle :D ,temat nabrał niesamowitego rozpędu,kto by się spodziewał. wywarłaś niezwykle wrażenie na forumowiczach a w momencie gdy dorzuciłaś "bikini" to w ogóle zrobiło się gorąco :twisted:

a w zasadzie jak i w kwasie to wrzuce te zdjecia teraz :side:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
parking SGGW
Cyśka nie obrażaj sie :P
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: atosss007 »

Mateusz Jakubowski pisze: ,temat nabrał niesamowitego rozpędu,kto by się spodziewał. wywarłaś niezwykle wrażenie na forumowiczach
Fakt temat się rozpędził, ale nie mniej jednak to jeden wielki OT. Informacje związane z samochodem zasadniczo skończyły się na pierwszej stronie. Potem już każdy widzi. Z tym niezwykłym wrażeniem też się zgadzam, jednak nie do końca. Moim zdaniem na forum jest kilku napalonych małolatów którzy jak tylko zobaczą kawałek damskiego ciała bądź fatałaszek z damskiej kolekcji bielizny to przestają myśleć głową i wychodzi z nich coś co można określić mianem "pies na baby". Ja czytając ten temat byłbym za założeniem nowego odrębnego tematu pt. " Kontrowersyjny off top ". Po co robić śmietnik w czymś temacie skoro można mieć jeden temat w którym na pewno znalazło by się wielu chętnych aby rozprawiać na tematy czy ten stanik pasuje do scirocco mk1 a te majtki do mk2 itp. Reasumując ... panowie macie żony, dziewczyny, a podniecacie się widząc damski strój kąpielowy i najciekawsze jest to że nawet nie swoich kobiet. Wstyd :lol: ... eh ja to się chyba już zestarzałem bo mnie jakoś to nie kręci :wink:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Mateusz Jakubowski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 05 kwie 2010, 13:59
Model: Scirocco II
Numer GG: 2241693
Lokalizacja: Turek lub Warszawa

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Mateusz Jakubowski »

hahahah wiec tak,jak wspomniałeś zrobił się to naprawdę mega OT ,ale co z tego warto się pośmiać w końcu są Świętą :D nie mam pojęcia co zrobia moderatorzy ,czy zamkną czy wyczyszczą ten temat. Troche zabawy sie przyda .....tyle w temacie ;p
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Nashi »

@atosss,
młody jesteś, mało jeszcze widziałeś ;-)

a tak serio - całe 4 (OLABOGARETYCZTERY!!!!1111one) posty apropo bikini - zluzujcie stringi, to jeszcze nie jakis wielki offtop jak na standardy działu "Nasze auta".
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: obar »

Przecież bikini leży na scirocco, więc to jeszcze nie offtop :wink: .
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
perkinz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 330
Rejestracja: 07 sie 2009, 01:28
Model: Scirocco II
Numer GG: 7238632
Lokalizacja: Katowice/Częstochowa

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: perkinz »

Cyśka btw. nie wiem czy widziałaś, ale Twoja sroka załapała się przypadkiem na zdjęcie i jest na FB -
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 0428723185
pzdr.
VW Scirocco Mk2 GT'86 by Perkinz w temacie "Nasze auta"

"Każda małolata wie, że koleś w youngtimerze ma styl i smak, to nie byle wieśniak z paska w tedeiku."
JH na 100%!:)
Awatar użytkownika
Cyśka
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 2605026

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Cyśka »

...no szkoda, że ci wszyscy obrońcy czystości wątków się nie włączyli kiedy większość z was się skupiła na krytykowaniu mojej maski, zderzaka i felg,łobuzy! :D :P (dodam teraz w nawiasie, że żartowałam, bo macie tendencje do brania wszystkiego nazbyt serio...:P) Informacje o aucie nie skończyły się na pierwszej stronie, bo jak ktoś o coś pytał to starałam się sukcesywnie na te pytania udzielać odpowiedzi. Wydawało mi się że zdjęcie "w bikini" pokaże wam, że jednak mam dystans do siebie i wcale nie obrażam się jak głupia pinda za to, co tutaj piszecie a przy okazji utnie durny watek moich zdjęć w bikini :)

A tak w ogóle, to ja mam świadomość tego, że znam się na tym wszystkim trochę mniej niż wy, nie musicie mi tego udowadniać na każdym kroku, niemniej jednak starałam się jakoś ciekawie opisać dla was swój egzemplarz.
Jak będę miała więcej czasu to obiecuję, że przeczytam "małego mechanika" i postaram się poprowadzić z wami rozmowę na poziomie, póki co musicie znosić moje rażące niedouczenie ze spokojem... :)

A co do zdjęcia na fb, to faktycznie miło przeczytać, że jednak komuś się ono podoba :P nawet nie wiedziałam że jest fanpage stp :) dzięki za oświecenie

-- wtorek, 26 kwi 2011, 19:48 --

I jeszcze poszła mi szyba przednia... Tacie urwało się lusterko wsteczne, chciał je naprawić i przy zdejmowaniu poszła szyba... Ktoś mi chyba źle życzy :P
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Ruszowy »

Cyśka ty nie musisz się znać na naprawach swojej sroki, od tego są mechanicy. Skupiłbym się tylko na gromadzeniu info gdzie warto sprawdzić czy coś złego się nie dzieje. Czasem przeglądając część techniczną odnoszę wrażenie że niekórzy właściciele MK2 dają się poprostu naciągać "fachowcom".

Ładna sroka, co do maski jak nie macie w okolicy dawcy w podobnym kolorze to można zaszpachlować, zeszlifować i pomalować np pas na czarno wyglądający jak bra. U mnie przypadkowo wyszła taka malowana bra bo z lenistwa tylko przeszpachlowałem drobne obtarcie poprzedniego właściciela.

Pstryknij pod maską czy ta drobna stłuczka nie uszkodziła ci więcej auta, przy okazji będziesz miała fotę silnika. Nie musisz też maskować stanu, tak jak ze sprytnymi fotami wnętrza gdzie obtarcie boczka fotela kierowcy jest na każdym oryginalnym obiciu ;)

Wpisuj się na zlot :mrgreen:
Awatar użytkownika
Cyśka
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 2605026

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Cyśka »

zdjęcie spod maski już wrzucałam, coś tam plastikowego się połamało podczas stłuczki, nie pamiętam co, ale już wymienione :)
Nic nie ukrywałam, po prostu robiłam zdjęcia od strony kierowcy :P nawet się przyznałam, jak ktoś pytał, że lekko przetarte jest :)
Z tym autem rzadko jeździ się do "fachowców" :) zazwyczaj tata robi wszystko sam (z reguły z lepszym skutkiem niż dzisiaj... :P), do lekarza samochód wysyłany jest dopiero jak sam nic nie zdziała, i to też do sprawdzonych, zazwyczaj wieloletnich znajomych :) dopieszczony jest, nie ma co.
A wracając do maski, myślicie, że samo zaszpachlowanie i polakierowanie maski nie wystarczy, żeby wyglądało to normalnie?
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: mój srebrny klasyk :)

Post autor: Nashi »

ciężko po samych zdjęciach ocenić jak wielkie są szkody - jeśli nie jest dramatycznie to przy DOBREJ robocie można to wyprowadzić bez kupowania nowej maski. Zresztą, jak masz chwilę, przejrzyj ten temat: http://www.scirocco.pl/phpBB3/viewtopic ... 697#p70697 od wskazanego miejsca - idealny przykład na to jakie cuda można zrobić jak się ma styczność z fachowcem z prawdziwego zdarzenia.
Obrazek
ODPOWIEDZ