Mroczny... Wyjeżdża na światło dzienne!

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mroczny... Wyjeżdża na światło dzienne!

Post autor: Kamil »

orly?
jak zaczynalem swoja przygode z scirocco, to corrado, nawet najbardziej smietnikowe chodzily po 8-10 tysiecy, teraz, po 6 latach sa po 3-4.
scirocco swoje dno osiagnelo z rok, dwa, trzy temu, teraz sie troche odbija, ale nie spodziewalbym sie wielkiego halo z cenami.
ta wielka ilosc wyprodukowanych egzemplarzy to tez... ja rozumiem, ze w porownaniu z corrado, ktorego nikt nie chcial kupic, to scirocco bylo mnostwo, ale tylko 3x wiecej... 3x malutko, to nadal nie jest wiele...
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Smyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 29 gru 2009, 19:18
Lokalizacja: Chełm

Re: Mroczny... Wyjeżdża na światło dzienne!

Post autor: Smyk »

no w sumie porównywałem do ilości corków,
może i jest znaczy było ich tylko 3x malutko heheh
ale na ulicach kiedyś było sporo, teraz jest to auto bardzo ale to bardzo rzadkie i to jest ich obecnie przewaga i idzie to z ceną, kiedyś za tysiąc dwa, teraz zobacz cena w miare wygladajacej na zdjeciach sroki to 4 tysie, myślę, że cena spadać nie będzie

a co do corrado i cen z przed 6 lat, ja kupiłem może nie sześć lat, ale 4 temu za 6tys.-ori lakier i auto zadbane, teraz tego za taką cene nie kupi, a co do tego że kupi za 3tysie,ja dwa lata temu kupilem za tysiąc, w tym za dwa(to jeżdżące jeszcze było) pewnie ze kupi, tak samo jak scirocco za 500zł, także sie da, ale nie są to auta do jazdy takiej jakby się chciało

nie oftopując, ja jestem zadowolony że te auta, jednak się cenią i że są jeszcze tacy któzi je jeszcze kupują, co do cen jeszcze, w kwestii corrado za 3 tysie, to ostatnio całkowicie seryjne corrado sprzedało się za ok 30tys. i było to w Polsce, wiec nie jest jeszcze tak źle :lol:
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: Mroczny... Wyjeżdża na światło dzienne!

Post autor: kalina »

cena corrado raczej nigdy nie spadnie do poziomy scirocco, no chyba że mówimy o kompletnych rzęchach. Poza tym kilka lat temu za możliwą srokę też trzeba było wyłożyć te przynajmniej 3000 moim zdaniem
Awatar użytkownika
solarhh
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 385
Rejestracja: 04 paź 2009, 20:01
Model: Scirocco II
Numer GG: 1347806
Lokalizacja: Słupsk

Re: Mroczny... Wyjeżdża na światło dzienne!

Post autor: solarhh »

kalina pisze:cena corrado raczej nigdy nie spadnie do poziomy scirocco, no chyba że mówimy o kompletnych rzęchach. Poza tym kilka lat temu za możliwą srokę też trzeba było wyłożyć te przynajmniej 3000 moim zdaniem
teraz nawet więcej
Scirocco GT II 1.8 16v DF 1 LC6V ---> docelowo KR+9a+dolot ITB a wszystko pod kontrolą DIGI I :D
Moje GTII
BMW E36 318i ROST :D - dupowóz ;) <-- na żyletki :)
Skoda Octavia 2.0 SLX <-- jest :D
VW T3 PartyBus Black&White --> budowa in progress :D
VW T2 --> czeka na remont ;)
BartusGT
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:58
Model: Scirocco II

Re: Mroczny... Wyjeżdża na światło dzienne!

Post autor: BartusGT »

Obrazek

"Mroczny" mimo, że trochę już mniej mroczny dalej żyje i ma się całkiem dobrze :D Nawet nagrody na zlotach dostaje :mrgreen: Kurde tyle czasu jeździć sroką i dopiero teraz na międzynarodówce się jego poprzedni właściciel odnalazł :D Pozdrawiam Cię Piotrze "Asfalcie" bardzo serdecznie jak i wszystkich zlotowiczów :D Na tegorocznym zlocie było jak zawsze MEEEGAA super, nie do opisania wrażenia! :D Dzięki Wam nabrałem zapas sił i motywacji, by nie stać w miejscu i działać ze sroką dalej, ku lepszemu :D Nie pozostaje mi nic innego chyba jak przejąć temat i brać się za robotę :P

P.S. Hazard już wszystko jasne, dlaczego Ci się tak podobał mój wydech końcowy? :mrgreen:
Obecnie jest:
VW Scirocco GT
VW Scirocco GT2
Golf I
ODPOWIEDZ