moja sroczka gt II

Pochwal się swoim Scirocco.
l1pka
Początkujący
Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2010, 10:16
Model: Scirocco II
Lokalizacja: LJA

moja sroczka gt II

Post autor: l1pka »

Witam. Jako że od miesiąca jestem właścicielem sroczki rocznik 91 gt II dopiero teraz zakładam temat z moim autkiem :]
Sroczke kupiłem od kidafa z forum.
MUsiałem po nią jechać aż 300 km :o ale czy sie opłacało to zależy, troszke trzeba go zrobić
to sa fotki z pierwszego dnia jak przyjechałem
środek jest w dobrym stanie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tak wyglądał jak dojechał :]

Teraz sobie stoi i wygląda tak :
http://i30.tinypic.com/2w395ow.jpg
http://i30.tinypic.com/23l1fms.jpg

Jest troszke w nim do zrobienia :
1 żeby palił na benzynce :] ale to juz prawie jest zrobione tylko czekam do wypłaty bo spłukany jestem :evil:
2. cały przód zawieszenie końcówki przeguby tuleje łożyska linka od sprzęgła swiece kable Cały olej akumulator opony :/ ( połowa juz kupiona leży i czeka )
3. małe dwie dziurki w bagażniku, dopiero wczoraj ze zauważyłem ;] http://i25.tinypic.com/11v4qwk.jpg
4. posprawdzać gdzie mi woda przecieka :o
5 Skrzynia cały czas mam problem i nie wiem co mam zrobić :o czy może tylko ona opadła :o i wystarczy wymienić poduszki :o dowiem sie za kilka dni na kanale.

to lista podstawowych napraw.
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Re: moja sroczka gt II

Post autor: Son_Goku »

Kultowe koło i ładnie spolerowany czarny lakier. Podoba mi się. 8) Tylko troszkę niżej i będzie bajka. :D. Powodzenia w doprowadzeniu jej do zadowalającego Cię stanu. Pozdrawiam.

P.S. O cholercia, tan lakier to chyba jest ciemny granat heheh ale i tak ładny :twisted:
l1pka
Początkujący
Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2010, 10:16
Model: Scirocco II
Lokalizacja: LJA

Re: moja sroczka gt II

Post autor: l1pka »

No gwint będzie kupiony jeszcze przed zimą :] bo jak widzisz przód stoi wysoko i sobie lata podczas jazdy.
No kolor to nie jest oryginalny bo sroczka była cała malowana :shock: , a felg polerke bede robił sam myślę, że przed wakacjami uda mi sie to zrobić ;]
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: moja sroczka gt II

Post autor: BossFazer »

noo niezle sie prezentuje :) ale te dziury .. bierz sie za to :P mozesz zapodac wiecej fot ?
pozdr :)
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
l1pka
Początkujący
Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2010, 10:16
Model: Scirocco II
Lokalizacja: LJA

Re: moja sroczka gt II

Post autor: l1pka »

BossFazer pisze:noo niezle sie prezentuje :) ale te dziury .. bierz sie za to :P mozesz zapodac wiecej fot ?
pozdr :)
Zdjęć więcej nie posiadam, autko nie umyte, rozebrane :]
ale jak coś to mogę zuploadować te które byly na aukcji
a kidaf w którymś temacie też dawał fotki
http://pl.tinypic.com/a/25zpv/1 to mój katalog cały czas aktualizowany ;]
Awatar użytkownika
Wino
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 15 wrz 2010, 23:01

Re: moja sroczka gt II

Post autor: Wino »

Znam to autko stało kiedyś na moim osiedlu nawet zastanawiałem sie nadjego kupnem przyznasz sie jaka była cena końcowa bo z tego co pamientam cena z allegro to 2600. Udało ci sie coś utargować bo autko naprawde było warte tej ceny . Opisz dokładnie jaki jest ten problem ze skrzynią ?? Ja w swoim miałem problem z wrzucaniem jedynki i wstecznego i była to wina wodzików (nie wiem czy dobrze nazywam chodzi o to takie cięgno które idzie do skrzyni od lewarka zmiany)
l1pka
Początkujący
Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2010, 10:16
Model: Scirocco II
Lokalizacja: LJA

Re: moja sroczka gt II

Post autor: l1pka »

Wino pisze:Znam to autko stało kiedyś na moim osiedlu nawet zastanawiałem sie nadjego kupnem przyznasz sie jaka była cena końcowa bo z tego co pamientam cena z allegro to 2600. Udało ci sie coś utargować bo autko naprawde było warte tej ceny . Opisz dokładnie jaki jest ten problem ze skrzynią ?? Ja w swoim miałem problem z wrzucaniem jedynki i wstecznego i była to wina wodzików (nie wiem czy dobrze nazywam chodzi o to takie cięgno które idzie do skrzyni od lewarka zmiany)
tak to są wodziki :/ autko aktualnie stoi u mechanika i mi składa wszystko do kupy :] tylko w piątek przed odbiorem okazało sie ze chłodnica olejowa jest kaput i muszę wymieć.
prawdopodobnie już jutro będę miał już tą chłodniczke i odbiorę autko. Zostanie tylko do zrobienia porządek w środku, i łatanie tych 2dziur w bagażniku.

-- środa, 13 paź 2010, 15:03 --

Autko zostało już ubezpieczone, tydzien temu odebrałem od mechanika który mi tam powymieniał troszkę części ;] i autko już " prawie " jeździe tak jak powinno, teraz czekam na pompki paliwa, bo na gazie jest coś nie tego z parownikiem.
Jeszce w planach zostało do wymiany : przód zawieszenie i prostowanie wszystkich felg, jest masakryczne bicie :o
Kilka fotek z dzisiejszej trasy po okolicach.
a dawwwno go nie myłem 8)
a i jeszcze jest na starych blachach. do końca miesiąca mam zamiar przerejestrować.
Obrazek
Obrazek

Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: moja sroczka gt II

Post autor: AgaZaKa »

Dziury w bagazniku to w klasycznym miejscu. A jak rura od baku, w dobrym stanie?
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ