NARVWANY

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: NARVWANY

Post autor: Mowad »

oo galka podobna do mojej w tym drugim aucie ;), tylko ze ta "skorka" z Jacky szybko sie wytarla u mnie wiec dalem do obszycia wraz z kiera i boczkami za dosc rozsadna cene, wyszlo niezle a skora fajna bo dosc gruba (tu pozwole sobie wstawic fote auta innej marki dla pogladowosci)

Obrazek
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: NARVWANY

Post autor: kalina »

czemu sprzedajesz, problemy finansowe ???

http://moto.allegro.pl/volkswagen-sciro ... 69575.html
Awatar użytkownika
Rurzowy_Rzufff
Pisarz
Pisarz
Posty: 1051
Rejestracja: 03 mar 2009, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 3295589
Lokalizacja: tam, gdzie rdza się rodzi.. - Nowa Ruda
Kontakt:

Re: NARVWANY

Post autor: Rurzowy_Rzufff »

też. umowa o pracę kończy mi się za 2 dni. poza tym mieszkam teraz sam, szykują mi się też duże wydatki na wakacje.. ale to raczej nie jest główny powód - z tym zawsze jakoś sobie radziłem i duże spalanie mi nie przeszkadzało zupełnie i nadal tak jest.

odpowiem to co napisalem Perkinzowi:

"powody mam 2 a może i 3: raz, że tak średnio raz w tygodniu konie są tak rozleniwione, że nie mogę tego auta odpalić - co tydzień problemy z rozruchem, co tydzień co innego. Nie mogę zupełnie na nim polegać, co nie zmienia faktu,... że jak już odpalę, to jeździ jak marzenie i pod tym względem jestem z niego niebiańsko zadowolony. Dwa - po prostu nie mam czasu go ogarnąć - od października nie miałem czasu, żeby chociaż doprowadzić przedni zderzak do porządku, a co dopiero mówić o poważniejszych sprawach. A nie mając czasu nie jestem w stanie doprowadzić auta do takiej formy w jakiej go oczekuję - nie mam czasu na polerkę dolotu, zrobienie elektryki szyb i lusterek, przeszycie tapicerki na fotelu czy na dojście ocb z dawką paliwa. Jeśli mam czas to zwykle godzinę, nie więcej - w tak krótką chwilę nie jestem w stanie nic zrobić, a auto po prostu marnieje i mi go szkoda.. Lepszym rozwiązaniem dla mnie było by kupić coś co nie wymaga zbyt wiele pracy by spełnić me oczekiwania. Jakby nie patrzeć to auto było spełnieniem moich marzeń. Ale człowiek ma wiele marzeń i trzeba się rozwijać i z tego wynika 3 powód..."

cena nie jest tak wygórowana jak podałem na forum.

i dla złośliwych - nie, nie kupię lancera.

co do opisu w aukcji - wróciłem właśnie ze sklepu - akumulator jest dobry. czyli jak zwykle zabawa w "zgadnij czemu nie odpalam". nie mam już nerwów do niego... pełną aktualizację napiszę, jak się sytuacja rozwiąże, mam napisanego posta z opisem wszystkiego do początku marca, ale nie mam czasu na pozrzucanie do tego zdjęć i filmów, dlatego nie dodaję..
Nie próbuj wyginać wzrokiem łyżeczki - bo to niemożliwe..po prostu uświadom sobie prawdę - ta łyżka nie istnieje..a łyżka na to: NIEMOŻLIWE
Obrazek
Awatar użytkownika
rafaolo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1113
Rejestracja: 01 gru 2007, 10:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1661625

Re: NARVWANY

Post autor: rafaolo »

oj szkoda że do ludzi ma iść ,miałem nadzieje że porównamy osiągi jak się spotkamy :)
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: NARVWANY

Post autor: ozi »

spróbuj wymienić cewke, ona czasem stwarza takie cyrki, że raz auto pali od strzała a za chwile nawet nie pierdnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: NARVWANY

Post autor: Nashi »

Ja tak tylko od siebie dodam, że widać że przygoda z americaną niczego Cie nie nauczyła :>
Ze scirocco się nie wyrasta.
Obrazek
stiflersrt
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 14 wrz 2010, 22:35
Model: Scirocco II

Re: NARVWANY

Post autor: stiflersrt »

Na Twoim miejscu bym nie odpuszczał i pobawił się jeszcze trochę, bo idę o zakład, że jeśli byś znalazł rozwiązanie podstawowych problemów z Twoim sciro, to za nic w świecie byś go nie sprzedał... Ja już swojego miałem dość ok 100 razy, ale to trzeba po prostu przeczekać i szukać sposobu na naprawę... Dobrze radzę, zastanów się jeszcze raz, bo to może być błahostka, a auto da Ci jeszcze dużo radochy :)
"Nie ma klimy, ale jest klimat..."
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: NARVWANY

Post autor: Kamil »

Nashi pisze:Ja tak tylko od siebie dodam, że widać że przygoda z americaną niczego Cie nie nauczyła :>
Ze scirocco się nie wyrasta.
to nie jest kwestia wyrastania... to jest tzw. slomiany zapal. a poza tym zamilowanie do kupowania drutowozow, z ktorymi sa same problemy. to juz drugi samochod szanownego pana, ktory ciagle sie sra, czyli wszystko w normie... w duzym skrocie, dla mnie zadne zaskoczenie :).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: NARVWANY

Post autor: kalina »

niestety Ruff, ale już po fotach jak to autko wygląda z zewnątrz w życiu bym się na niego nie zdecydował (z poprzednią sztuką było tak samo). I te techniczne problemy wcale mnie nie dziwią, lepiej kupić zdrową, zwykła sroczkę z jh pod maską i nie miec takich problemów przez jakie przechodziłeś cały czas
Awatar użytkownika
Sebastian
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 360
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:50
Model: Scirocco II
Numer GG: 8269238

Re: NARVWANY

Post autor: Sebastian »

sprawdzales Ecu?
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: NARVWANY

Post autor: Ruszowy »

rzuff, patrząc na oczekiwania finansowe z allegro za nie jeżdżącą srokę zastanawiam się ileś ty dał za to rocco, nawet jeżeli to jest G60. NIe wiem czy znajdziesz drugiego takiego zapaleńca w polsce.
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: NARVWANY

Post autor: herbiasty »

Moze sie znajdzie, ale patrzac za ile Warmrooz sprzedał swojego ABFa na megasquircie.....
Awatar użytkownika
Rurzowy_Rzufff
Pisarz
Pisarz
Posty: 1051
Rejestracja: 03 mar 2009, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 3295589
Lokalizacja: tam, gdzie rdza się rodzi.. - Nowa Ruda
Kontakt:

Re: NARVWANY

Post autor: Rurzowy_Rzufff »

Ruszowy pisze: za nie jeżdżącą srokę .
napisałem w opisie że rozrusznik się blokuje [wina tuleji w skrzyni, sprawdziłem wczoraj], ale napisałem też, że auto jeździ normalnie, więc nie mów mi, że jest niejeżdżące, bo jak potrzebuję gdzieś jechać to jadę nim bez żadnej filozofii
Nie próbuj wyginać wzrokiem łyżeczki - bo to niemożliwe..po prostu uświadom sobie prawdę - ta łyżka nie istnieje..a łyżka na to: NIEMOŻLIWE
Obrazek
jarekkoval
Początkujący
Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 19 paź 2008, 14:03
Numer GG: 8100881
Lokalizacja: Żarnów (EOP)

Re: NARVWANY

Post autor: jarekkoval »

Ruszowy pisze:rzuff, patrząc na oczekiwania finansowe z allegro za nie jeżdżącą srokę zastanawiam się ileś ty dał za to rocco, nawet jeżeli to jest G60. NIe wiem czy znajdziesz drugiego takiego zapaleńca w polsce.
ja je mialem do kupienia za 2500.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rurzowy_Rzufff
Pisarz
Pisarz
Posty: 1051
Rejestracja: 03 mar 2009, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 3295589
Lokalizacja: tam, gdzie rdza się rodzi.. - Nowa Ruda
Kontakt:

Re: NARVWANY

Post autor: Rurzowy_Rzufff »

poprzedni właściciel mówił też że za tyle je kupił
tyle że nie jeździło, bo rozrząd był wsadzony 180stopni odwrotnie, nie było wydechu, a jak już poskładali to się okazało, że kompresor nie żyje. a tu jest wszystko na chodzie, z drobnymi bzdetami do roboty.
//zrobiłem dziś ten filtr paliwa, uszczelniony układ chłodzenia, podpięta lambda. a co do rozruchu - tuleja siedzi, bo sprawdzałem - rozrusznik ok. więc właściwie w aucie wielkie gwno do roboty, żeby było wszystko ok..
Nie próbuj wyginać wzrokiem łyżeczki - bo to niemożliwe..po prostu uświadom sobie prawdę - ta łyżka nie istnieje..a łyżka na to: NIEMOŻLIWE
Obrazek
ODPOWIEDZ