Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Mowad »

zwlaszcza ze na poprzednim byla spora grupa z czech i slowacji wiec oni nad morze blisko nie maja.
a jak z niemcami? bo na ostatni zlot mieli miec blisko a przyjechalo ich jak na lekarstwo. nie zebym tesknil za nimi jakos ale chyba najwiecej rarytasow jest u nich.
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: dudi85 »

niemcy maja u siebie tyle zlotow i srok ze musi ich cos do nas przyciagnac.... rok temu byl pierwszy... nieznany... mysle ze teraz bedzie duzo lepiej..... tak mysle ze bedzie ok 120 aut :)
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: L.W!z »

Łódź i Sulejów owszem może i centrum ale nie dla ludzi spoza Polski więc to odpada:P Krzyś I Michał na pewno trzymają rękę na pulsie. Skoro mają niebawem być wiadomości co gdzie i jak to się wstrzymajcie chwile (jak pisze Kamil) a na pewno się wszystkiego dowiecie:) A kaskę trza odkładać powolutku już od początku roku to nikogo ten wypad nie za boli:)
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Majkel »

Kamil napisał:
o ile ja dobrze widze, to to nie jest temat \"gdzie zorganizowac zlot\", nie?
to odpusccie sobie prosze, szanowni panstwo, posty pt. \"zrobcie w gnojewie, bo to kolo mnie i bede mial blisko\", bo mi sie cisnienie podnosi.
zlot bedzie tam, gdzie organizatorzy zaproponuja, jak komus bedzie za daleko, to nikt nie ciagnie za uszy.
Nie rozumiem czemu Cie to denerwuje. Po 1 to są raczej żarty a po 2 chyba każdy ma prawo sobie pogadać. No chyba że chodzi Ci głównie o to ze temat nie pokrywa sie z trescia, ale zawsze uwazalem to forum za takie dosyc \"luzne\" i mam nadzieje ze tak zostanie i nie wprowadzisz takiego rygoru jak np na elektrodzie itp gdzie za brak jedego Ę kasują temat :)
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Kamil »

juz ci mowie, czemu.
otoz, od 5 lat regularnie czytam to forum, a takze pare innych. od ponad 4 lat moderuje to forum. przeczytalem juz setki tysiecy postow (prawdopodobnie). w tematach o zlotach i innych inicjatywach, ktore wymagaja zaangazowania czasu, pracy, pieniedzy itp. (organizacja czegokolwiek, robienie koszulek czy innych gadzetow, zloty, czy wreszcie moj ulubiony temat- rejestrowanie stowarzyszenia*), przynajmniej polowa postow zaczyna sie od \"ktos moglby\", \"trzebaby\", \"zrobcie\", zamiast \"moge\", czy \"zrobie\". o zlocie tez juz bylo pare razy, zanim Krzysiek nie podjal sie organizacji i nie zrobil tego naprawde na serio. zawsze znajdzie sie paru takich, co najpierw rzucaja teksty pt. \"zrobcie na pomorzu, to bede mial blisko\" albo \"a moze by jakis zlot na slasku, bo bym wpadl, a do poznania za daleko\" (nie pije do nikogo konkretnego, regiony tez wybralem przypadkowo, ot tak mi przyszly na mysl).
dlatego, zarty zartami, ale teksty o tym, gdzie powinien byc zlot, w momencie, kiedy nikt nie prosi o propozycje, czesto po prostu mnie troszeczke wyprowadzaja z rownowagi. zazwyczaj po prostu dlatego, ze nic nie wnosza, a ludzie, ktorzy je pisza, w wiekszosci nie kiwna nawet palcem, zeby cos pomoc albo co smieszniejsze, w ogole potem na ten zlot nie przyjada (bo do poznania bylo za daleko...).
dlatego wlasnie zawsze prosze o to, zeby osoby, ktore nic nie zamierzaja wniesc do takiej dyskusji, po prostu powstrzymaly sie od takich \"dobrych rad\".

*swoja droga, dawno tego nie bylo :) moze jakies zaklady, kiedy temat wroci? :D
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Majkel »

Zgodze sie z Toba ze kazdy chcialby miec nie robiac nic no ale taka jest natura ludzi :P Szczerzemowiac przeszlo mi przez mysl cos takiego jakos listopadzie czy grudniu ale szybko sie otrzasnalem bo co ja moge? Gdzie mi do Krzyska? Mysle ze moj \'zlot\' bylby wielka klapa bo ja ani nie dalbym rady wyplodzic nic sensownego na jakies zagraniczne fora a nawet jesli to kto by zrobil 1000km bo jakis koles powiedzial ze bedzie zlot :P Z tego co tak troche patrzylem na niemieckie forum sciro itd ludzie kojaza tam nick \'scirorider\' :) Na tym forum tez nie jestem \'gitem\' :P
Ja bym bardzo chetnie zrobil cos takiego ale obawiam sie ze nic ciekawego by z tego nie wyszlo wiec wole to zostawic zawodowcom :)
A co do poznania to mi tam na reke ciocie odweidze :D a i droga autobamem nie bedzie straszna chociaz na mojej skrzyni 145km to max :D
Dooobra koncze bo zaraz sie poplacze jakie zycie jest paskudne :P
A Tobie Kamilu życzę zebys sie juz nie denerwowal bo szkoda włosow :)
pozdro
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Nashi »

Kamil napisał:
o ile ja dobrze widze, to to nie jest temat \"gdzie zorganizowac zlot\", nie?
to odpusccie sobie prosze, szanowni panstwo, posty pt. \"zrobcie w gnojewie, bo to kolo mnie i bede mial blisko\", bo mi sie cisnienie podnosi.
zlot bedzie tam, gdzie organizatorzy zaproponuja, jak komus bedzie za daleko, to nikt nie ciagnie za uszy.
amen.
Dziuby na kłódke i dajcie chłopakom w spokoju organizować - grunt że jest info że zlot będzie, dla mnie tyle wystarczy - choćby miał być na suwałkach to będę się starał dojechać :D


Kamil napisał:
*swoja droga, dawno tego nie bylo moze jakies zaklady, kiedy temat wroci?
Obstawiam miesiąc przed/tydzień po zlocie.
A i tak dopóki Krzysiek sie nie zaweźmie to i tak nic z tego nie będzie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: obar »

Sołtys napisał:
Jak tak czytam że to ma być w terminie wakacji to nie wiem czy wszyscy dojadą bo wszak lipiec/sierpień to czas wyjazdów letnich. Nie lepiej zrobić to przed albo po wakacjach? Choćby też ze względu na to że Ci co się nie wczasują to pewnie wtedy pracują aby inni się byczyli w promieniach słońca ... a to chyba w sumie drugi powód jaki może dokuczać - zbyt wysoka temp. i znów silnik mi się zagotuje hehe
Ps. Ja tam już kiedyś wspominałem że pewna miejscówka nad morzem jest ciekawa i gdyby inne pomysły nie wypaliły to mogę się dowiadywać o koszty
No.. czas wyjazdów pod Poznań:laugh: .
Morze w tym terminie to absolutnie niedobry pomysł. Jakaś setka aut miałaby się przeciskać pomiędzy turystami ciągnącymi na plażę?? Zdecydowane nie.
To ja jak robiłem spocik to zrezygnowalismy z wyjazdu nad morze, bo się korki zaczynały, a co dopiero znaleźć miejsce do parkowania dla kilku aut.
No i wiadomo, że to nie za blisko centrum.

Lipiec to moim zdaniem dobry pomysł, ponieważ wiosną i latem łatwiej odłożyć troche grosza niz zimą.
No i ci co szykują swoje projekty na pewno będą mieli więcej czasu na dokończenie ich, bo wiadomo, że zima nie bardzo sprzyja dłubaniu w garażu;) .

Mam nadzieję, że w tym roku los trochę bardziej będzie sprzyjał i się w końcu pojawię...:dry: .
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: voo »

o ile ja dobrze widze, to to nie jest temat \"gdzie zorganizowac zlot\", nie?

to odpusccie sobie prosze, szanowni panstwo, posty pt. \"zrobcie w gnojewie, bo to kolo mnie i bede mial blisko\", bo mi sie cisnienie podnosi
spokojnie Kamil bo to grozi zawałem ;) a tak serio jeśli uraziła cię propozycja Sołtysa i moja odp na nią to sorka :) bez ciśnień. rzeczywiście zostawmy organizację chłopakom. dla mnie też bez różnicy gdzie to będzie.. im dalej od domu tym lepiej bo jestem spragniony jazdą SC :) czekam na konkrety.

pozdravwiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Kamil »

nie no bez przesady ;) mnie nie tak latwo urazic.
po prostu jestem troche ciety na te \"zrobcie tu\" albo \"moznaby zrobic tam\" ;) ot co.
jeszcze sie nie scisnieniowalem :).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Mowad »

voo napisał:
im dalej od domu tym lepiej bo jestem spragniony jazdą SC :)
I to jest sluszna koncepcja! im dalej tym wieksza i ciekawsza przygoda!
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
pavel
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 755
Rejestracja: 03 gru 2007, 13:47

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: pavel »

I to jest sluszna koncepcja! im dalej tym wieksza i ciekawsza przygoda!
coś w tym jest bo przygody nie tylko ze zlotu ale dojazdu i powrotów dochodzą
Obrazek

Co dwie to nie jedna
Awatar użytkownika
John
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 392
Rejestracja: 18 gru 2007, 23:05
Model: Scirocco II
Numer GG: 5644370

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: John »

ja tam tylko dodam że w tamtym roku miałem chyba najdalej z uczestników z kraju i jakoś się pojawiłem co prawda trochę mnie to kosztowało ale jeśli się chce przyjechać to jest to obojętnie gdzie jest zorganizowane

ps
Mam nadzieje ze i w tym roku zawitam
stare forum stary nick nowe forum nowy nick wczesniej znany jako Szeryf

Obrazek
Awatar użytkownika
pablo2,0
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 212
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:02
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: pablo2,0 »

Mk3 też mogą przyjechać? Obiecuję, że przywiozę karkówkę na wkupne B)
Scirocco III 2,0 TSI DSG Dark Maroon
www.scirocco-club.pl
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: spirit »

Wszystkie trzy generacje mogą się pojawić na zlocie,ale nie chcę się wypowiadać za organizatorów.A jak się niektórzy zapatrują na MK III (w tym moja skromna osoba),to już inna sprawa.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Zablokowany