Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Nashi »

Hm, luty nas zastał, sezon zbliża się wielkimi krokami itp itd., a o zlocie na razie żadnych informacji. W żadnym wypadku nie chciałbym na nikogo naciskać, ale takie pytanie do naszych zeszłorocznych organizatorów Krzyśka i Michała - czy plany co do drugiej edycji wciąż aktualne? Bo zapewne po wrażeniach z poprzedniego roku każdy z nas ma jeszcze większy apetyt (nie mówiąc już o tych, którzy nie mogli dojechać) i np. ja chciałbym wiedzieć czy sobie powoli odkładać jakąś kaskę na wyjazd :)

Tak więc jeśli jest taka możliwość, to zdradźcie czy coś planujecie, a jeśli tak to orientacyjnie kiedy (ostatnio tylko wspominaliście że w tym roku zlot będzie później niż ostatnio) - tzn. wystarczyłby termin typu \"pod koniec wakacji\", \"początek wakacji\" czy cokolwiek innego co orientacyjnie by zlot umiejscowiło w czasie :)

Pozdrowienia



-------------------------------------------------------
Wszystkie wiadomosci w nowym podwieszonym temacie:

2 Miedzynarodowy Zlot w Polsce

AgaZaKa
Obrazek
Awatar użytkownika
hazard
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 245
Rejestracja: 05 sty 2008, 22:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 5120532

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: hazard »

Ja słyszałem o lipcu gdzieś koło Poznania, ale to się muszą jeszcze zgadać chłopaki co i jak
Obrazek
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: L.W!z »

Odkładaj kasę i nie marudź:P
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Mowad »

taa kase zawsze odlozyc mozesz, jak nie bedziesz potem wiedzial co z nia zrobic to ja ja przyjme ;)
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: dudi85 »

Rozumiem niecierpliwosc, jesteśmy poprostu zależni od innych... na 90% zlot bedzie pod Poznaniem termin okolice 10 lipca... przedłuża się bo ma być tor poznań :-) już naprawdę niedługo szczegóły :-)
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: AgaZaKa »

To czekamy na wiadomosci. Ja slyszalam cos o koncu sierpnia. Na poczatek lipca to chyba nie zdaze zchipowac auta, mialam to zrobic akurat na przelomie lipca i sierpnia i potestowac nowe mozliwosci po drodze do Polski.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Kamil »

heh... temat toru poznan ostatnio widzialem na forum corrado. cena za wynajem toru na jeden dzien (7h) byla taka, ze przy 100 osobach kazda musialaby wylozyc na to ponad 400 zl za sam wjazd. do tego po torze poznan mozna jezdzic tylko w kaskach, a samochody podobno musza przed wyjechaniem na tor przejsc \"przeglad\" ze szczegolnym zwroceniem uwagi na glosnosc. kolejna sprawa, ze to juz jest tor z prawdziwego zdarzenia, nie wiem ile samochodow daloby rade na nim... ja bym byl bardzo ostrozny z tym poznaniem. jak przegniecie z kosztami, to sie moze posypac frekwencja ;), a wtedy koszty znowu lawinowo wzrosna. a nikt by przeciez nie chcial doplacac do interesu z wlasnego budzetu...
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Filip
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 438
Rejestracja: 09 gru 2007, 22:10
Model: Scirocco II
Numer GG: 1127564
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Filip »

Fajnie by było pod Poznaniem bo względnie blisko mam :D Mam nadzieje, ze moja sroka do tego czasu bedzie juz zyla :D Z niecierpliwością czekam na szczegóły ^^
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Sołtys »

Jak tak czytam że to ma być w terminie wakacji to nie wiem czy wszyscy dojadą bo wszak lipiec/sierpień to czas wyjazdów letnich. Nie lepiej zrobić to przed albo po wakacjach? Choćby też ze względu na to że Ci co się nie wczasują to pewnie wtedy pracują aby inni się byczyli w promieniach słońca ... a to chyba w sumie drugi powód jaki może dokuczać - zbyt wysoka temp. i znów silnik mi się zagotuje :D hehe
Ps. Ja tam już kiedyś wspominałem że pewna miejscówka nad morzem jest ciekawa i gdyby inne pomysły nie wypaliły to mogę się dowiadywać o koszty ;)
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: voo »

nad morzem klimacik B) gdyby była taka opcja.. ja się pisze :)

pozdravwiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
wróżka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 414
Rejestracja: 01 gru 2007, 15:50
Model: Scirocco II
Numer GG: 9084901
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: wróżka »

Hmmmm, Poznań to dobre miejsce wg. mnie bo w zasadzie bardziej w srodku kraju.... to akurat jak pamietam było drążone przed pierwszym zlotem.... ;) w zasadzie większość ludkow ma niedaleko....
nad morzem też fajnie i akurat dla mnie lepiej bo bliżej :P
Voo pamiętaj że już jedziesz w kwietniu do Szczecinka...... obiecałeś ..... :P
tak czy inaczej to i my się chyba w tym roku wybierzemy na międzynarodówkę, trzeba sie spiąć, zebrać sie w sobie i trochę dziengów w portfeliku i w końcu poznać więcej ludkow z kraju i nie tylko przecież.... ;)
Awatar użytkownika
irocGTX
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 23 sty 2009, 16:27
Numer GG: 2086191

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: irocGTX »

mogło by być ciekawie ale z kolei jakby nie patrzeć Poznań leży w centrum i każdy by miał w miarę równą odległość. a poza tym to pewnie będę w tym czasie w Poznaniu i nad morze nie mam daleko więc mi jest ganz egal
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Majkel »

Poznan jest w centrum? a to Ci checa :D
ja tam proponuje lodz sulejów to jest centrum :P
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: dudi85 »

powiedzcie cos o rownej odleglosci Łotyszom albo Belgom :P moze tez Węgry zawitają.....
spokojnie koszty nie beda z kosmosu, kazdego bedzie stac :-) chociaz mysle ze zawsze sie jakies marudy znajda :-) proponuje juz odkladac do skarbonki tym ktorzy tego jeszcze nie robili wczesniej :)
a co do innego terminu raczej to juz nie bedzie mozliwe ale tak jak wspomnialem wczesniej potwierdzenie 100% bedzie juz niebawem..... mysle ze wiedzac pol roku wczesniej kazdy komu bedzie zalezalo wygosporaduje sobie te pare dni wolnego :)
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Drugi miedzynarodowy zlot Scirocco w Polsce?

Post autor: Kamil »

o ile ja dobrze widze, to to nie jest temat \"gdzie zorganizowac zlot\", nie?
to odpusccie sobie prosze, szanowni panstwo, posty pt. \"zrobcie w gnojewie, bo to kolo mnie i bede mial blisko\", bo mi sie cisnienie podnosi.
zlot bedzie tam, gdzie organizatorzy zaproponuja, jak komus bedzie za daleko, to nikt nie ciagnie za uszy.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Zablokowany