warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: Kamil »

dostalem wlasnie maila od administratora strony i forum www.dct.com.pl z propozycja zorganizowania wspolnego rozpoczecia sezonu wraz z innymi warszawskimi klubami/grupami z warszawy zrzeszonymi w innych klubach. z tego co sie zorientowalem, to sporo japonii generalnie, ale podobno zainteresowaly sie takie kluby jak jaguar club poland, czy eclipse klub polska. ja nie mam nic przeciwko, zeby sie troche z innymi markami zintegrowac, ale sondazowo pytam, czy byloby jakiekolwiek zainteresowanie, zeby sie tym zajmowac.
nie znam wlasciwie zadnych szczegolow, ale z tego co wyczytalem w mailu, to ma to byc spot z jakimis atrakcjami itp. a nie tylko spotkanie na parkingu. mialoby sie odbyc pewnie kolo kwietnia. pisze od razu, bo chce wysadowac, czy warto w ogole zawracac sobie glowe, bo jak nikt z was nie bedzie zainteresowany, to bez sensu.
moze ktos z lodzi czy z innych okolic mialby ochote wpasc (pisze o lodzi, bo macie stosunkowo niedaleko)?
czy wyrazacie wstepne zainteresowanie, zeby sie tym zajac?
Old Volkswagens never die, they just get lower.
rado
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2010, 11:53

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: rado »

witam wszystkich, jako przedstawiciel DCT bede od czasu do czasu zagladal na Wasze forum i staral sie odpowiedziec na wszelkie pytania, wiem ze narazie przewazaja japonskie kluby ale staramy sie zaprosic wszystkie nietuzinkowe autka, a scirocco niewatpliwie takim jest, (ja osobiscie mialem okazje zapoznac sie z tym modelem u kolegi sianeckiego), jesli macie pomysly/propozycje kogo jeszcze zaprosic do tej inicjatywy to piszcie, nie chcemy robic zbiorowiska na zasadzie przyjezdzajcie kto tylko moze tylko to ma byc spot na prawde szczegolnych aut (szczegolne czyli nie tylko takie ktore sa warte grubo ponad 200tys pln bo nie o to chodzi w kulcie motoryzacji :) )

OT: a autko chyba kolegi Kamila czesto widuje na bliskiej woli, chyba mieszkamy w tej samej okolicy :D
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: scirorider »

Kamil,


ja bym był zainteresowany, zależy tylko jaki będzie to termin i czy już zdążą śnieg i sól usunąć z dróg :P
Obrazek
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: michalfree »

baa..wszystko zależy od terminu i pogody...:) :P :laugh: /pożyjemy czas pokaże
rado
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2010, 11:53

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: rado »

no wlasnie chodzi o to zeby jedna osoba z Waszego klubu byla takim przedstawicielem, to ona bedzie ustalala z pozostalymi klubami wszelkie sprawy zwiazane z organizacja, w tym takze termin spotu, termin na pewno nie wczesniej niz kwiecien czyli pogoda juz powinna byc w miare :)
Awatar użytkownika
Manek
Maniak
Maniak
Posty: 1769
Rejestracja: 17 paź 2007, 22:29
Model: Scirocco II
Numer GG: 1391160
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: Manek »

A mozna wpasc Fabianą :P :laugh: . ewentualnie zaparkuje 2 ulice dalej ;)
Jak cos to moge tez dac info na www.fabiaclub.pl ;)
Bylo: VW Scirocco MkII Scala '87r. 1,8 JH :) :(
Jest: VW Scirocco MkII GTX '87r. 1,8 JH :)
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: Maras »

Międzynarodówka wstępnie na jaki miesiąc jest planowana?
Co do spotu - z Poznania / (przez Poznań) ktoś jedzie?
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
Awatar użytkownika
enigma
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 700
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 8518081
Lokalizacja: Warszawa

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: enigma »

Maras z tegoco słyszałem,to podobno na sierpień;)
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: spirit »

Jak mają się pojawić wyjątkowe egzemplarze,to z wawy góra 5 sztuk:Jomin,Kamil,klon Jomina czyli GPS,Sianek,Vorph.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
sidhe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 11 maja 2009, 16:47
Numer GG: 2507685

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: sidhe »

a mk3 sa mile widziane czy nie bardzo ? :/
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: Kamil »

spirit napisał:
Jak mają się pojawić wyjątkowe egzemplarze,to z wawy góra 5 sztuk:Jomin,Kamil,klon Jomina czyli GPS,Sianek,Vorph.
juz nie badz taki skromny, to chyba nie chodzi o wyjatkowe egzemplarze, tylko o wyjatkowe modele ;). a poza tym ja do wiosny raczej na pewno nie bede mial zadnego wyjatkowego egzemplarza ;).

sidhe, ja mysle, ze nie bedziemy sie dzielic a laczyc ;) dlaczego mialyby byc niemile widziane?
Old Volkswagens never die, they just get lower.
rado
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2010, 11:53

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: rado »

jesli zapraszamy jakis klub to nie zaleznie czy jezdzi fabia czy jakas wyznaczana generacja modelu, zapraszamy wszystkich bo tu tez chodzi o dobra atmosfere a nie sztuczna ekipe ktora chwali sie jacy sa fajni bo maja fajne auta (tak pije tu np do exoticcars :P)

druga sprawa jesli chodzi o inne kluby np. klub fabii, slyszalem ze tak tez ludzie ostro grzebia w tych autkach... nie ukrywam ze preferujemy nietuzinkowe auta, ale z drugiej strony na nikogo sie nie zamykamy jesli ktos ma ochote przyjechac to jak najbardziej zapraszamy
Awatar użytkownika
sidhe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 11 maja 2009, 16:47
Numer GG: 2507685

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: sidhe »

hehe nie wiem wolalem spytac :D
czekam na wiecej info :)
Awatar użytkownika
vorph666
Pisarz
Pisarz
Posty: 1467
Rejestracja: 08 kwie 2008, 15:13
Model: Scirocco II
Numer GG: 301135
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: vorph666 »

spirit napisał:
Jak mają się pojawić wyjątkowe egzemplarze,to z wawy góra 5 sztuk:Jomin,Kamil,klon Jomina czyli GPS,Sianek,Vorph.
zapomniałeś jeszcze o DiamondDanym i koledz Grzegorzu, który posiada pięknie spasowany zderzak od Golfa...dodatkowo mógłbty pojawić się też Wind swoim nietuzinkowym :) 16V (o ile przetrwa zimę), Kriss (MKI)i gość (przepraszam nie pamiętam nick-a) od srebrnego MKI, Sid zieloną strzałą no i pewnie jeszcze parę innych aut sygnowanych znaczkiem scirocco (niekoniecznie z nalepkami STP na szybie)

Kamil twój nowy srok jest całkiem wyjatkowy... szczególnie ciekawie wygląda na tych trzynastkach zimowych :)
VW Scirocco GTL 1987
MB W126 SEC 1982
VW T2 KOMBI 1978 (OGÓR)
VW T2 KOMBI L 1978 (CHRUPEK) *NEW*
Jawa 50 Mustang 1981
Jawa 50 Skuter 1976

Obrazek
www.stadobaranow.pl
Awatar użytkownika
sid
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 642
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:52
Numer GG: 3388791

Odp: warszawa i nie tylko - rozpoczecie sezonu

Post autor: sid »

heh tylko moja jedna jest nietuzinkowa ? osz Wy... posprzedaje reszte w pizdu w takim razie :)

co do integracji chętnie ale, ja niestety jestem kompletnie bez czasu na życie, sam robie remont i samochodu i mieszkania, do tego dochodzi moja zajmująca praca zawodowa....
kiedyś było lepiej, a czym jestem starszy ten czas mi gdzies spieprza...
więc deklarować na sztywno się nie będę... jesli termin przypasi postaram się zjawić...

p.s.\' Vorph - widziałem Cie ostatnio w niedziele wieczorem 10 stycznia na mokotowie, jak śmigałeś w drugą stronę po hardcorowych śniegach ;p
p.s.\'\' sorry za spam ;p
audi allroad 4,2 z podtlenkiem - jest
audi allroad 4,2 - jest
citroen c5 - nie ma
volvo 950 - nie ma
mk2 1982 hybryda FR-PG automacik :) jest i zostaje do końca świata!
Audi A8 d2 quattro 4,2 nie ma
mk2 1988 KR - nie ma
mk2 1986 KR - nie ma
Audi Allroad 2,7T manual - nie ma
Renault Rapid :P - nie ma
Ford Focus - nie ma
Audi 200 2,1 T 1982 - nie ma
Obrazek
ODPOWIEDZ