Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
engel
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 546
Rejestracja: 03 gru 2007, 19:22
Model: Scirocco I
Numer GG: 3846001

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Post autor: engel »

lepiej mnie nie drażnijcie:P
SCIROCCO MK1 '77
SCIROCCO MK2 '81 było
SCIROCCO MK2 :)
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Post autor: leftfield »

engel... no przekładanki nie ma się co wstydzić! pierwsza klasa!

siekier: a berlińczycy co? dlaczego chcieli atakować? za one tank? :)
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Post autor: dudi85 »

szukali zaczepki i bylo goraco przez moment ale sie dobrze skonczylo :)
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
Siekier
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:47
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Poznan - Hannover

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!

Post autor: Siekier »

?One tank? odbił się raczej szerokim echem w UK i Polsce ? ? Tu jest to temat ? wstydliwy ?

Ponieważ niektórzy już sobotę musieli opuścić zlot, inni za bardzo nie kojarzą co się działo, a inni troszkę w tym czasie odpoczywali :) dlatego czuję się zobowiązany albo raczej pozwolę sobie napisać kilka zdań :) . Uważam, iż po spontanicznych rajdach autostradą ? gdzie Lion pokazał nam gdzie jest nasze miejsce:), wieczór taneczny był sobotnim gwoździem programu:)

Do małego ?incydentu? doszło już przed wieczorem ? Po powrocie z autostrady było kilka pisków na asfalcie w pobliżu campingu, co było oczywiście wbrew regulaminowi ? za co dostaliśmy żółtą kartkę :)
Wracając do imprezy ?


W sumie taniec chłopaków wzbudził wielki aplauz na sali i wesoła atmosferę -film jest tylko wstępem pokazów i zarazem możliwości naszych chłopców :) Jednakże w pewnym momencie, co niektórym niespodziewanie przestały się podobać przekładanki Engela i inne kombinacje taneczne, a drugi z naszych tancerzy zaczął zataczać coraz większe okręgi ? tak, że w pewnym momencie odleciał do tyłu mikrofon (na filmie jeszcze stoi :)). Cóż na Zachodzie takich duch zabawy nie jest zbytnio znany ?

W po kilku minutach do tańca dołączył reprezentant naszych przyjaciół ze wschodnich landów, który niebezpiecznie przybliżał się do Engela i coś tam wymachiwał rękoma. Z tego też powodu zaczęła się dyskusja i delikatne przepychanki, w której uczestniczył pierwotnie Krzysio. Obserwując bacznie, co się dzieję - tym bardziej po tym jak zaczęli Sciroridera przetrzymywać i odpychać oraz widząc wiszące w powietrzu napięcie, udałem się w celach mediacji. Sytuacja sprawiała wrażenie, iż wymknie się zaraz spod kontroli . Niestety o mało, co nie puściły mi osobiście nerwy, bo koledzy nie pomyśleli, że co niektórzy z nas rozumieją ich gwarę ? a nieładnie się wyrażali, oj nie ? ale wiadomo ? emocje, alkohol ? nie daliśmy się sprowokować :) ... choć kiedyś im to przypomnę ? jak będzie okazja. Trochę może za bardzo się w pewnym momencie uprzedziłem poprzez ich wygląd, twierdząc, iż może są sympatykami niezbyt popularnej partii w Niemczech i chcą przed zbliżającymi się wyborami wywołać trochę szumu :)- dlatego mają coś do Team Poland. Na szczęście po krótkiej wymianie zdań udało się załagodzić całą sytuację, wspólnie dochodząc do konsensusu, iż przyjechaliśmy tu w innych celach aniżeli robienie dymów. Nastąpiło tradycyjne poklepanie się po ramieniu a później przybicie piony.

W miedzy czasie, co warte jest uwagi - jak trwały ?rozmowy? i delikatne przepychanki? nic z tego wszystkiego ? a szczególnie uwag Berlińczyków nie robił sobie ? oczywiście bohater wieczoru Engel, który dalej uskuteczniał samotnie na parkiecie przekładanki:)? i inne piruety :) I to było najlepsze rozwiązanie. Engel pokazał wszystkim, że przyszliśmy się dobrze bawić :) i że potrafimy w dodatku :)

Z resztą nie życzyłbym nikomu nawinąć się na Engela tak swoją drogą :) Parę w łapach ma niesamowitą - co zaprezentował wcześniej na campingu:)

W kiblu miałem jeszcze krótką dyskusje z innym gościem, który twierdził, iż podrywaliśmy ich kobiety i dlatego mają coś do nas ? Prawie parsknąłem śmiechem ? o jakich kobietach on mówił :)? czy on w ogóle kobiety widział:):) Musiałby do Polski przyjechać, albo na Wschód. Powód zawsze się znajdzie ? Z resztą później jak stwierdzili, iż przebywam głównie w jednym z niemieckich miast a nie w Polsce ? to się to miasto też cos nie podobało ? może chodziło o stare animozje Ost ? West ? Lietfield jak pamiętasz w bagażniku były jeszcze szaliki ? tak na marginesie jakby chcieli wiedzieć z kim mają do czynienia można było je pokazać ?? Dwa lata temu na szczeblu ?rozgrywek lekkoatletycznych ? w okolicach Franfurtu/O. się zdziwili. Pewnie mnie wzięli za kibica ? np. HSV :)

A co było później ? Później piwo polało się strumieniem, DJ puścił niemieckie disco polo tzw. Szlagiery i nastąpiło wielkie międzynarodowe pojednanie fanów Scirocco. Szły takie ilości złotego trunku, że aż Rafaelo z namiotu zgrzewkę skonfiskowano :)

Poważniej mówiąc ? było trochę nerwów, ale wszystko zakończyło się szczęśliwie jak na miłośników Scirocco przystało. Impreza była bardzo udana, szkoda tylko, że nieliczni aktywnie się bawili ? strona niemiecka raczej spędziła wieczór przy stole. Dla nas impreza była naprawdę super. Klimaty zlotowe i w dodatku poprzez może otoczenie i muzyka bardzo niemieckie ? co nie spotka się już raczej zbytnio w dużych niemieckich miastach ? To moje zdanie ? Plusem zlotów są nie tylko oprócz wiadomych celów, również aspekty krajoznawcze i kulturowe :)
Swoją drogą dobrze, że była przy Campingu restauracja ze sporą salą ? idealna na party? A chłopaki z Berlina i okolic ? po krótkim późniejszym zapoznaniu, sprawiali nawet miłe wrażenie ? może dyplomatyczne ? ale jak na kierowców Scirocco przystało sympatyczne ? Każdy rozumie, że alkohol robi swoje, dzięki czemu w niedziele wszyscy grzecznie się pożegnali ?
Warto dodać, iż w czasie imprezy zostały rozdane nagrody. Dwie z nich ( za najładniejsze MK3 i za najdalszego uczestnika zlotu) pomknęły czerwonym Scirro Zity na Łotwę.

Nie wiem czy macie gdzieś zdjęcie kolegi z Holandii ? któremu wiatr i deszcz i niskie temperatury nie są straszne :) ??? To chyba nawet jedna z ikon tego zlotu :)

Taka mała sugestia na przyszłość:
Warto by było kiedyś odwiedzić Łotwę ? lub Rycha w Wilnie. To mógłby być ciekawy zlot ?

Chyba za dużo się nie rozpisałem w formie i treści ? To by było na tyle z mojej strony ? :) Na pewno pokazaliśmy się na Zlocie z dobrej strony: ilościowo i jakościowo ? i towarzysko :)

Nie wierze !!! ? Polska przegrała - właśnie przeczytałem na Onecie ? a tak odgrażałem się miesiąc temu Słoweńcom w Ljubljanie :) Prędzej niż ja jutro przemknę Scirro do kraju, Leo już nie będzie trenerem reprezentacji. Kończę, bo po tej informacji jeszcze wyrzucę laptopa przez okno (Przepraszam za ten akapit nie na temat)
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!

Post autor: dudi85 »

Mam zdjecie Holendra w galerii z zeszlego roku chyba :-)

a poza tym powiem ze wszystko dobre to co sie dobrze konczy :-)

no zlotego trunku poszlo az za duzo ;D wszystko z naszego namiotu od rafaola plus trzy szesciopaki ktore przywiozlem ze sklepu i te pol litra aaaa nie wiem czy pamietasz ale bylem tez u Ciebie w aucie i Ci wygrzebalem 2 piwa z bagaznika :D
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
Siekier
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:47
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Poznan - Hannover

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!

Post autor: Siekier »

Dobrze, ze nie zabrałem vodki :)
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!

Post autor: dudi85 »

nie no jakby sie jeszcze 1 flaszka znalazla to by byl zgon chyba :D
sadze ze i tak nie mial bym odwagi jej stamtad wyciagnac :P
Siekier teraz mi musisz na slask przywiesc choragiewki :P
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Post autor: AgaZaKa »

Niezle rozkreciliscie sie. Obejrzalam kawalek filmu z disco i niezle usmialam sie. Wiecej w pracy ogladac nie moge ;-)

Zlot na Litwie brzmi zachecajaco, ale odpadlabym chyba ze wzgledu na dystans.

Siekier moze chcesz zaczac pisac artykuly na portalu, bo niezle Ci idzie tworczosc literacka :-)
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Post autor: scirorider »

Ja nareszcie też znalazłem chwilkę aby się odezwać na forum :)

Chociaż po zdjęciach i wypowiedzi siekiera, nie ma już co pisać bo wszystko zostało powiedziane.

Tak więc pozostaje mi tylko wam wszystkim podziękować za frekwencje i cieszę się że mogłem poznać nowych tak fajnych ludzi :)

Mam nadzieję, że w przyszłym roku frekwencja z Polski będzie jeszcze większa!!!

Serdeczne podziękowania również ze strony niemieckiej !!! :)


P.S. Ja już na następnym zlocie nie pije a przynajmniej nie tańcze:P


pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Post autor: dudi85 »

oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Post autor: scirorider »

Witam,


dla chętnych i ciekawych przygotowałem filmik ze zlotu, około 40 min. na DVD.

Plik jako obraz płyty udostępniam przez kolejne dni, więc jak ktoś ściągnie, to niech też pomoże w udostępnianiu :)


Oto link:

http://www.eupload.pl/public/viewset/5976

ciekaw jestem waszych opini :)

pozdro

P.S. po ściągnięciu rozpakuj plik i odpal w torrencie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Post autor: dudi85 »

nareszcie zasysam :D
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!!

Post autor: leftfield »

nie żebym się chciał przypodobać... ale zdjęcia zity najlepsze :D

niektóre wręcz katalogowe, np. z wyścigów z autobahny fury siekiera :)
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!

Post autor: dudi85 »

leftfield napisał:
nie żebym się chciał przypodobać... ale zdjęcia zity najlepsze :D

niektóre wręcz katalogowe, np. z wyścigów z autobahny fury siekiera :)
zdjecia na autobahnie to ja robilem bo ona byla kierowca :D :side:
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Odp: Zlot Scirocco w Osnabrueck 03 - 06.09.2009 !!

Post autor: leftfield »

ale chyba ma najlepszy aparat, bo zdjęcia są naprawdę dobre :)
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
ODPOWIEDZ