Odp: było scirocco 2 teraz FOX GL wpadł w oko

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
michalmoz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 978034

Odp: było scirocco 2 teraz FOX GL wpadł w oko

Post autor: michalmoz »

Na poczatek sie przedstawie jestem Michał :P z Nowic taka wioska niedaleko wałbrzycha ogólnie zadupie he he . Mój wózek jest odemnie starszy o równo 30 dni i pierwsza rejestracja to dzien dziecka w 1989 :D jest w moim domku chyba juz 5 lat sprowadzony z niemiec odkupiłem po odebraniu prawka z urzedu od brata i od 2 lat sie nim ciesze. Mam z nim zwiazanych dużo planów, chociaż moja dziewczyna chce zebym kupił sobie inne jakieś młodsze , ale ona sie niezna na prawdziwym pięknie hehe , pogadać sobie moze ;P Koniec gadania czas przedstawić moje autko
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Prosze o jakieś komentarze, pozytywne i negatywne ... :)
Dodam ze w planach na ten rok jest :
glaba
centralny
elektrycznie otwierana klapa
kierunki z poldona
aluski
przyciemienie szyb
no i marzenie nowy lakier
Pozdrawiam wszystkich miłośników sciro
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, 18:54 przez michalmoz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
marcinas1983
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 262
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:02
Numer GG: 4466119

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: marcinas1983 »

Auto na zdj. całkiem zacnie się reprezentuje, ale... zdj są kiepskiej jakości :P . Do tego widzę, że ktoś już je ogołocił z listewek gumowych :( . Jak je będziesz malował to... ściągaj body kit\'a większość tego nie robi maluje całość i później na łączeniu dokładek z karoserią pęka farba. Kierunki z poldolota to... to dla mnie kiepski pomysł. Nie pasuje to tak jak powinno więc lepiej sobie odpuścić, chyba że masz w sobie tyle samozaparcia iż zrobisz to tak jak fabryka :) , ale znając życie nie uda się to :P . Wiesz może jaka to wersją jest?? A może zrobisz jeszcze zdj. środka??
Awatar użytkownika
Rurzowy_Rzufff
Pisarz
Pisarz
Posty: 1051
Rejestracja: 03 mar 2009, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 3295589
Lokalizacja: tam, gdzie rdza się rodzi.. - Nowa Ruda
Kontakt:

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: Rurzowy_Rzufff »

jak dla mnie cacy, nie pasuje mi tylko ta brwia z przodu i lampiony tylne - jak na moj gust to takie to tylko do white cata. ogolnie zacnie wyglada, jakies alu by sie ladniejsze przydalo ;)

jaki engine itd itp?
Nie próbuj wyginać wzrokiem łyżeczki - bo to niemożliwe..po prostu uświadom sobie prawdę - ta łyżka nie istnieje..a łyżka na to: NIEMOŻLIWE
Obrazek
Awatar użytkownika
michalmoz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 978034

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: michalmoz »

brewka i lampy z tyłu nie pasują narazie :D ale myśle nad kolorem białym w przyszłości lub takim soczystym niebieskim ( tylko ze wtedy pasek białego przez środek) jaka to wersja hym ... a gdzie to moge sprawdzic :D jeszcze dziś wrzuce kilka fotek. wnetrze fotele boczki pochodzi z innego sciro .
SławekGTA
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 28 sty 2008, 21:21
Model: Scirocco II
Numer GG: 6877852

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: SławekGTA »

a ja z koleji kojaze to autko bo czesto ganiam do wałbrzycha pozdro
Awatar użytkownika
michalmoz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 978034

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: michalmoz »

Obrazek



Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek no te są chyba lepszej jakości :)
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: voo »

witam.

zastanów się nad zmianą koloru bo wtedy będziesz zmuszony prysnąć prawie całą kastę.. chyba, że pójdziesz na łatwiznę. możesz ten odświeżyć i przy lakierowaniu zdecydować jedynie o tym czy ospoilerowanie zostaje czarne czy pod kolor. listwa już bardziej czarna niż biała. lampy możesz spolerować. aha i z tym paskiem przez auto lepiej nie :dry:

zabezpieczyłeś klapę przed korozją ? ;)

pozdravwiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: obar »

ogólnie dosyć ładne. Te szlify na klapie lepiej zabezpiecz póki się dziury nie zrobiły większe niż były.
Brewka jak la mnie to mi się nie podoba taka na całości wszystkich lamp z kierunkami, ale ciekawa koncepcja bo widzę, że samoróba i nawet prościutko z maską. Z czego to jest?

A co do pasków to możesz je zetrzeć rozpuszczalnikiem.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Rurzowy_Rzufff
Pisarz
Pisarz
Posty: 1051
Rejestracja: 03 mar 2009, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 3295589
Lokalizacja: tam, gdzie rdza się rodzi.. - Nowa Ruda
Kontakt:

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: Rurzowy_Rzufff »

to gaznik czy sie myle? bo nie znam sie dokladnie na tym ale widze ze nie wyglada to jak u mnie.. swoja droga zadbane wozidelko, trzeba przyznac, byle tylko jakies niespodzianki potem sie nie pojawily

teraz tak doczytalem..blisko walbrzycha, a w ktora strone konkretniej? w gore czy w dol bo miejscowosci nie kojarze ale moze nie masz do mnie tak daleko ;) ja z Nowej Rudy
Nie próbuj wyginać wzrokiem łyżeczki - bo to niemożliwe..po prostu uświadom sobie prawdę - ta łyżka nie istnieje..a łyżka na to: NIEMOŻLIWE
Obrazek
Awatar użytkownika
michalmoz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 978034

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: michalmoz »

obar napisał:
ogólnie dosyć ładne. Te szlify na klapie lepiej zabezpiecz póki się dziury nie zrobiły większe niż były.
Brewka jak la mnie to mi się nie podoba taka na całości wszystkich lamp z kierunkami, ale ciekawa koncepcja bo widzę, że samoróba i nawet prościutko z maską. Z czego to jest?

A co do pasków to możesz je zetrzeć rozpuszczalnikiem.
brewka wykrecona z innego sciro i mocowania nawet pasowały wydaje mi sie ze to nie samoróba, moze ktos w niemczech produkował takie niestety troche juz popekana była . szlify zapezpieczone lakierem bezbarwnym zaraz po ich zrobieniu . jutro bede próbował to wygładzic szpachlą ... odrazu moje pytanko moge nakładać szpachle na ten bezbarwny lakier czy jak to zrobic ??
paski na lampie po prostu mi sie spodobały :) w kazdej chwili moge zalozyć stare lampy z tego autka bez pasków ;) moze w przyszłości zrobie cos podobnego do tych twoich z diodami bardzo mi sie spodobały :)
voo napisał:
zastanów się nad zmianą koloru bo wtedy będziesz zmuszony prysnąć prawie całą kastę.. chyba, że pójdziesz na łatwiznę. możesz ten odświeżyć i przy lakierowaniu zdecydować jedynie o tym czy ospoilerowanie zostaje czarne czy pod kolor.
co do koloru to jeszcze jest na to czas , jedno jest pewne ospoilerowanie zostaje czarne:)
Rurzowy_Rzufff napisał:
to gaznik czy sie myle? bo nie znam sie dokladnie na tym ale widze ze nie wyglada to jak u mnie.. swoja droga zadbane wozidelko, trzeba przyznac, byle tylko jakies niespodzianki potem sie nie pojawily

teraz tak doczytalem..blisko walbrzycha, a w ktora strone konkretniej? w gore czy w dol bo miejscowosci nie kojarze ale moze nie masz do mnie tak daleko ja z Nowej Rudy
tak gaźnik jak brat je sprowadził to miało 180 tys przejechane teraz ma 256 tyś i tylko wymiany oleju raz zmiana uszczelki pod pokrywa zaworów i przeglady no i juz chyba z 3 razy była wymieniana guma przegubu lewego :angry: a tak to wszystko ok :) konkretniej to do świdnicy mam 10 km jest mniej niz 100 napewno nie ma brata bo bym konkretnie sprawdził na nawigacji ;/
Awatar użytkownika
1987fred
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 26 mar 2009, 13:12
Numer GG: 1065957

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: 1987fred »

Cześć ładna sroczka troche tych planow masz na ten rok zycze powodzenia w ich realizacji spenoscia auto nabierze agresywnosci :D dobrze ze takie auta rafiaja w dobre rece :) pozdrawiam :) FRED
Scirocco GT 88'
Był JH jest NS
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: obar »

brewka wykrecona z innego sciro i mocowania nawet pasowały wydaje mi sie ze to nie samoróba
a to możliwe, że to jest ta całościowa, bo wychodziły takie i chyba jest ich dosyć mało. Zdjęcia są ciut rozmazane z brewką.
szlify zapezpieczone lakierem bezbarwnym zaraz po ich zrobieniu . jutro bede próbował to wygładzic szpachlą ... odrazu moje pytanko moge nakładać szpachle na ten bezbarwny lakier czy jak to zrobic ??
To lepiej to zeszlifuj i nałóż dobrą farbę antykorozyjną. Nie nakładaj na to szpachli, ja już próbowałem. Za rok będziesz miał tam niespodziankę pod tą skorupą.

A diodki na razie w trakcie eksperymentów. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy:).
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
michalmoz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 978034

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: michalmoz »

1987fred napisał:
Cześć ładna sroczka troche tych planow masz na ten rok zycze powodzenia w ich realizacji
o centralny juz jest gleba tez no i elektrycznie zamykana klapa tez wiec kilka zeczy zrealizowanych :) pozdrawiam

obar napisał:
To lepiej to zeszlifuj i nałóż dobrą farbę antykorozyjną. Nie nakładaj na to szpachli, ja już próbowałem. Za rok będziesz miał tam niespodziankę pod tą skorupą.

A diodki na razie w trakcie eksperymentów. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy.
aha to czym mam to wygładzić? myślałem zeby naklejic taką taśme jak jest na słupkach ale czy to bedzie fajnie wyglądać ?? niestety nie jest to bardzo równe wogóle było troche problemu zeby to zaspawac blacha zacięka ale kolega dał rade :) tak tez słyszałem ze ta szpachla to dziadostwo. jutro zamaluje to farbą antykorozyjną ... moze nałozyć jej grubo i jak wyschnie to zeszlifowac do równej powierzchni ??
Awatar użytkownika
sparki83
Pisarz
Pisarz
Posty: 1266
Rejestracja: 01 gru 2007, 14:49
Numer GG: 10144102
Lokalizacja: NOWA SÓL [FNW]

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: sparki83 »

nie no altko ladniutkie daj lepszej jakosci zdjecia i dlaczego teraz sie odzywasz a tydzien temu bylem w swiebodzicach:P nio i powodzenia w modach;)
SCIROCCO GTX 1.8 mit LPG :( bylo
PASSAT B3 COMBI 2.8 VR6 mit LPG :( bylo
BMW 525 TDS :bylo
GOLF IV 1.9 TDI :D
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: scirocco 2 by michalmoz

Post autor: Ruszowy »

zeszlifowanie fabry antykorozyjnej raczej nie będzie konieczne, farba której ja używam tworzy bardzo cienką warstwę. Tylko nie bierz żadnej tlenkowej, tlenek żelaza wyłazi potem przez lakier.
aha, ogólnie to ładne autko, i aby posłużyło pomaluj klapę i sprawdź elektrykę zamiast wywalać kase na gadżety typu otwieranie z pilota.
ODPOWIEDZ