pomaranczowe szalenstwo.....

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Emil
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:04

pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: Emil »

witam moją slicznotke nabyłem rok temu była w opłakanym stanie ,nie miałem pojęcia od czego zacząć wszystkiego dowiedziałem sie na waszym forum... rok prod.1989 silnik był 8v na wtrysku ale niestety jego żywot dobiegł konca.ale nie żąłuje bo przypatkiem udało mi sie kupic śilnik bez przebiegu poprostu nie urzywany mechanik w rybniku sprowadza czesci z afryki i miał 15 sztuk takich silniczków , co najlepsze te silniki były wyprodukowane dla wojsk w afryce,mają żeberkową miske oleju dla lepszego chłodzenia,minus taki że jest na gażniku ale sprawuje sie super.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no i na moje wundusze to narazie koniec aż odłoże troche grosza jeszcze dużo do zrobienia !!!!:blink:
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: voo »

mnóstwo zdjęć i ciekawy opis ;)
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
Rurzowy_Rzufff
Pisarz
Pisarz
Posty: 1051
Rejestracja: 03 mar 2009, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 3295589
Lokalizacja: tam, gdzie rdza się rodzi.. - Nowa Ruda
Kontakt:

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: Rurzowy_Rzufff »

dokladnie ;) dawać tu zdjecia, jestem ciekaw co to za ospoilerowanie i co to za wersja, moze to tez deluxe z wbudowanym basenem :laugh:
Nie próbuj wyginać wzrokiem łyżeczki - bo to niemożliwe..po prostu uświadom sobie prawdę - ta łyżka nie istnieje..a łyżka na to: NIEMOŻLIWE
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: Kamil »

pozwolilem sobie zrobic troche porzadku i upchac zdjecia do pierwszego postu. jednoczesnie musze przeprosic, bo przez moja nieuwage, jedno zdjecie (ostatnie) poszlo w pi... usunelo sie, wiec badz laskaw wrzucic je jeszcze raz.

a co do samochodu, to twoj pomysl i wykonanie? kompletnie nie w moim guscie, no ale de gustibus... ja to jestem ciekaw, jak ten samochod bedzie wygladac za 20-30 kkm i gdzie najpierw te kilogramy szpachli zaczna pekac...
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: Sołtys »

Sciro inne niż wszystkie ;) .. ale coś w sobie ma i choć niektóre dodatki mogą być nie na miejscu to ogólnie jakoś się to zgrywa. Szkoda że na zlocie Cię nie było bo pewnie na zywca to inaczej wygląda.
A co to za silnik - podaj oznaczenie i może fotę?
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: obar »

a ja mam takie pytanie... dupa jest krzywa czy to tylko na zdjęciu tak wyszło?
A tak poza tym to faktycznie dużo przeróbek... może to nie wytrzymac za długo, ale moim zdaniem jakoś to ładnie upchane i ciekawa mechaniczna pomarańcza wyszła.
Ale do kanciatego wozu i kanciatej przeróbki te lusterka pasują z deczka jak świni siodło.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
rafaolo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1113
Rejestracja: 01 gru 2007, 10:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1661625

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: rafaolo »

jak Obar pisał pierwsze co to lusterka mnie przygniotły :) ale jak tobie się podoba to sie nie czepiam:) jak dla mnie wymień aluski i bedzie wyglądało o niebo lepiej:) projekt spoko tylko no jest siatka czy coś innego? powodzenia w dalszych pracach :)
Awatar użytkownika
Asfalt
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 720
Rejestracja: 01 mar 2008, 09:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 1825771

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: Asfalt »

Prawie jak Rieger GTO :) Autko ciekawe, choć pewne rzeczy można by zrobić nieco inaczej. Lusterka to na pewno duży błąd.
Napisz coś więcej o tym \"BodyKicie\" jak to jest zrobione i kto jest jego autorem?
Jedno jest pewne - to auto skręca karki przechodniom :)
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2440
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: kostrzyk »

szkoda że z przodu zastosowałeś zderzak od golfa, jak by to był zderzak a\'la raiger, albo przedni z bumperem z corrado to by to według mnie lepiej wyglądało, przynajmniej tył by trochę lepiej pasował do przodu.
Obrazek
Awatar użytkownika
szymon
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 609
Rejestracja: 07 lut 2009, 21:35
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Osieczna

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: szymon »

fajny orange srok napewno oryginalny ten niby rieger ....lepsze kółko lusterka seria i w miare możliwości gleba i bedzie ładniutki pomarańczek a co do silnika to dawaj foty bo jestem niesamowicie ciekaw co to za model
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: kalina »

calkowicie nie w moim stylu ale kolorek to mi sie podoba, dupeczka tez niczego sobie:)
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: Ruszowy »

wow, efekt końcowy niezły. Podejrzewam że oryginalny lakier był ciemny bo lampy masz strasznie ciemne, albo ta mechanicznapomarańcza daje taki efekt. No napisz ile czasu to odnawiałeś. Po zbliżeniach lusterek odnoszę wrażenie że wszystko hurtem malowane. Przyciemnienie szyby malina do tego oranżu, wg mnie trochę za dużo siatki na muchy (spoiler i siata z łapaczach powietrza na tylnym nadkolu kontrastuje z oryginalnym grilem) dawaj foty wnętrza. Kiedy i gdzie można zobaczyć na jakimś zlocie tego cukiereczka?
Awatar użytkownika
Aniasciro
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 427
Rejestracja: 31 sty 2008, 19:55
Model: Scirocco II
Numer GG: 217968

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: Aniasciro »

Heh... A mi się podoba :) Jak będziesz chciał sprzedać Sroczkę Mandarynkę to ja z chęcią się nią zaopiekuję :)
Wiele serc, jedno bicie.... Scirocco ponad życie....
Awatar użytkownika
hcsciroII
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 748
Rejestracja: 13 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 10224921

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: hcsciroII »

ciekawy projekt chętnie zobacze na zywo .........przydałoby si e więcej fotek wnętrza i z prac jak to powstawało kolor jest trafiony B)
Obrazek
Awatar użytkownika
marcinas1983
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 262
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:02
Numer GG: 4466119

Odp: pomaranczowe szalenstwo.....

Post autor: marcinas1983 »

Dobra.... dobra.... niech pokaże foto silnika bo jestem ciekaw jak on wygląda :)
ODPOWIEDZ