Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Kamil »

Na wstepie prosze o wklejanie zdjec i dzielenie sie uwagami o zlocie tutaj.

to na sam poczatek ja podziele sie swoimi wrazeniami.

Scirorider, Dudi jeszcze raz skladam wyrazy uznania i ogromne podziekowania za checi, zaangazowanie i wykonanie tego, co mieliscie w planach, to byl naprawde udany zlot, a i goscie zza granicy obdarzyli was kredytem zaufania i przyjechali dosc licznie (nie wiem jakie byly proporcje, ale mysle, ze prawie 1:1) i chyba sie nie zawiedli :).

zlot udany, ale i tak glowna atrakcja - fabryka VW zmiazdzyla, naprawde warto bylo to zobaczyc od srodka.

mam cicha nadzieje, ze zlot nie dal wam na tyle popalic, ze bedzie chcieli cos takiego powtorzyc, bo warto. mysle, ze ludzie juz sie przekonali, ze mozna na was polegac i nie odwalacie maniany, wiec jesli zorganizujecie takie cos za rok, to mysle, ze frekwencja bedzie jeszcze lepsza.

zdjecia jeszcze dzis powinienem wrzucic.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
enigma
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 700
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 8518081
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: enigma »

Ja już wróciłem ze zlotu...Zrobiłem ok.900 km bez większych problemów :)Zlot był bardzo udany,pomimo troszke \"mokrej\" pogody.Wszystko zorganizowane na wysokim poziomieFajnie było poznać kilku ludzi z forum i pooglądać Wasze sroki na żywo.Przejazdy przez miasto w kolumnie-niezapomniane przeżycie:)i te spojrzenia ludzi,uśmiechy na twarzach...Poprostu bajka:)Szkoda,że nie wszystkim udało się dotrzeć...Ale czeka nas jeszcze wiele zlotówi pewnie kiedyś spotkamy się w pełnym składzie:cheer:
Awatar użytkownika
marcinas1983
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 262
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:02
Numer GG: 4466119

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: marcinas1983 »

Co prawda ja swoją przygodę ze zlotem zacząłem dopiero od piątku po południu i przez całą sobotę, ale na prawdę było GODNIE :) . Duże podziękowania dla organizatorów, wszystko było tak zorganizowane, że jakiś większych problemów nie było :) . Na następny zlot też się piszę B) .

P.S.
Mam dwa takie tam zdj. :laugh:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Mowad »

W nocy wrocilem, ja naliczylem okolo 60 samochodow, ale ile bylo dokladnie to wiedza organizatorzy, ogolnie sorry ze to pisze ale wiekszosc w stanie dosc srednim ale byly tez prawdziwe rarytasy.

Mk1 z silnikiem 1.8T
Obrazek

najladniejsze auto zlotu, kolor \"majonez\" (na fotce wyszedl bardziej bialy niz w rzeczywistosci), ostra gleba, ciezka jazda po naszych drogach, samochod z czech:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
brakowalo jednak tego spoilera na klapie:
Obrazek

cabrio:
Obrazek
Obrazek

Jakas fajna scala ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu widac roznice bieli majoneza i mojej :)
Obrazek

I tak bardziej atrystycznie ;)
Obrazek
Obrazek

tego typu przerobek na szczescie bylo mniej ;):
Obrazek

Bylo tez jedno jedyne mk3 i to o ile sie nie myle z czech:
Obrazek

Kilka ladniejszych moim zdaniem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dla mnie drugie miejsce po riegerze:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i moje miejsce trzecie:
Obrazek

Scirocco po horyzont:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na parkingu fabryki VW:
Obrazek

Sciro na glebie i bez ;)
Obrazek
Obrazek

gdzie to sie nie wejdzie zeby fota byla dobra :)
Obrazek

Jako dodatkowa atrakcja przyjechali tez ludzie z youngtimera Poznan na kilka chwil, capri mnie powalilo (no moze kolor tapicerki bym dal inny ;))
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co do samego zlotu - jak wszyscy twierdze ze bylo zajebiscie, bardzo fajnym akcentem i pamiatka byly swiecace breloczki. O samochodach juz napisalem ze byly zarowno super jak i padaki. Jesli mozna cos skrytykowac, bo mysle ze konstruktywna krytyka wplywa na poziom kolejnej imprezy ;) to:
- lipnie wyszlo ze domki byly tak daleko od pola, podzielili sie wszyscy na dwie grupy i samochody tez jakos sie rozeszly, ilosc aut bylo widac dopiero na drodze, bo na parkingu jakos tak skromniej to wygladalo.
- jazda kolumna - w przyszlym roku proponowalbym jednak dogadac sie z policja odpowiednio wczesnie bo wtedy jest zupelnie inna jazda, nie trzeba sie wciskac przed inne auta albo walczyc o miejsce na drodze zeby jechac w grupie aut z kims kto zna droge, no i odpada czekanie na innych ktorzy sie zgubili.
- jazda przez Steszew - moze mala miejscowosc ale jakos dluzej sie ustawialismy do wyjazdu niz trwala parada, szczegolnie ze na odcinku przy ludziach poszlismy lotem koszacym ;) nie wiem czy tak mialo byc czy tak wyszlo, ale cyba parada polega na jezdzie powoli zeby ludezie sie mogli poprzygladac. Ale pomysl z motorami na czole mi sie podobal.
- w planie kiedys wyczytalem ze bedziemy stali w Kurniku na rynku jakis czas jako wystawka - mysle ze to byl fajny pomysl, sam wiem jak stanelismy w kilka srok na chwilke w rynku w Opolu - przechodnie przystawali i robili foty, mysle ze ludzie w takiej miejscowosci tez by przyszli poogldac, warto sie chyba zainteresowac szersze grono naszymi furkami :)

Ale zeby nie konczyc tak ze sie czepiam, sam zorganizowalem kilka imprez z mniejszym rozmachem i wiem jak jest ciezko - widzialem ze wlozyliscie w to kupe serca i gratuluje ze wszystko poszlo gladko i sprawnie, wszytsko bylo przemyslane, zaplanowane, byly juz zalatwone parkingi, sprawdzone trasy przejazdu itd, to wymagalo ogromnego wkladu pracy i jestem pelen podziwu dla organizatorow, takze powyzsze uwagi to tylko male popdowiedzi, absolutnie nie rzucaja zadnego cienia na calosc organizacji. Do tego Krzysiek niezle wymiata po angielsku i niemiecku - gratsy takiej glowy do jezykow ;)
Podsumowujac - bylo swietnie i za rok na 99% bede znowu!
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
marcinas1983
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 262
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:02
Numer GG: 4466119

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: marcinas1983 »

A ma ktoś namiary na ludzi z zagranicy i ich fora, bo oni też robili jakieś zdj, można by je tu też umieścić :)
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: michalfree »

Witam :)


juz w domku -dojazd bez atrakcji ( tzn złych....:) ;fajna pogoda dopisała w ten ostatni dzionek.

Wiele dzięki dla Krzska i Dudiego-kawał dobrej roboty,i jesli starczy im sił na drugi rok oraz więcej Nas się zangażuje w pomoc -kolejny zlot może byc tylko jeszcze lepszym.

Popierm kilka z uwag Mowada-ale jako taki wlasnie test na żywym organizmie / czyli do usunięcia w nastepnych edycjach.

Głównie powinniśmy dopracowac sprawy wspólnych przejazdów gdyż one byly dla wielu trudne ,a częsc nie za bardzo chciała się dopasowac do spokojnych opcji.Najgrożniejsze w miesci bylo urywanie sie całosci oraz dlugi wjazd na parking podziemny. Ale pierwsze koty za płoty i moze byc tylko lepiej

Dużo ludzi ciekawyc...naprawde z klasą i potęznym zasobami wiedzy na temat srok,wspolna zyczliwośc( sam jej doswiadczylem tuz po przyjezdzie:laugh: :laugh: -osobne podziękowania dka grupy krakowskiej--z tak czynną inicjatorką działań jaką jest tam Magda:P ).

Fajnie było widzieć tyle aut w jednym miejscu i w tak różnych opcjach i indywidulanych dopieszczeniach lub modach..

Malo bylo Mk I...żal /ta z Niemiec dopieszczona na maxa( cóż 6 lat pracy-dostęp do części i zapał oraz wizja docelowa + smaczki dodatkowe;) ;) ) / ta z czech bardzo indywidualna acz jedyna w swoim rodzaju n// no i w końcu to co lubie czyli oryginał Woja-tak-czyli autko w pełni normalne a jednocześnie ( sądząc po jego wizytach na zlotach po całej europie -niezwykle wierne i sprawne) widać że kochane :laugh: Pozdrawiam właściiela...

A MkII taki wypas i wybór że dobrze bylo widzieć ( SŁYSZEĆ :laugh: ....) i poznać.

Bardzo się cieśzę że wypaliło.

Jeszcze raz podziękowania dla Tych Dwóch co sie podjęli...( i tych o których nie wiemy a na pewno są....:)

Pozdrawiam - Michał:)
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Sołtys »

Podpiszę się pod słowami porzedników - było zajefajnie ... wszystko dograne i myślę że wszyscy zgodnie mozemy powiedzieć że na wyskoim poziomie. Gratulacje dla organizatorów :)
Mi niestety nie było pisane skorzystać ze wszystkich atrakcji ale było bardzo miło i myślę że za rok znów się spotkamy.
Podam jeszcze raz link do moich fotek (klikać w obrazek)

Obrazek

A tu te same zdjęcia w slajdach na Youtube (narazie bez dzwięku bo mam jakies problemy z edycją)
http://www.youtube.com/watch?v=GKvW8spopv8
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Kamil »

to jeszcze moje zdjecia, bidne bo bidne, ale zawsze cos:
galeria
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Panicz Maciej
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 230
Rejestracja: 05 gru 2007, 19:24
Model: Scirocco II
Numer GG: 4451310

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Panicz Maciej »

Było zacnie, o wszystko zadbaliście delikatny problem był z przejazdami grupowymi, pierwsza impreza to i tak bardzo mało problemów jak na tak duża ilość uczestników i samochodów, były zadbane srole jak i te niezbyt ale chyba najważniejsze ze dojechały bez awaryjnie i powróciły

link do zdjec spakowanych w rarze http://rapidshare.com/files/236723684/S ... g.rar.html
Jest:
88 Scirocco GT
86 Gofer 2.0 16V GL USA
bylo:
83 Scirocco GTS :(
89 Corrado G60
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: GPS »

Mi również się podobało i jeśli będzie za rok powtórka to na pewno zagoszczę
podzielam uwagi Mowad\'a co do przejazdu przez miasto, trzeba policje ogarnąć za rok ;)

a tutaj trochę zdjęć ode mnie:
http://picasaweb.google.com/Szalonyalie ... 009Steszew#

potem jeszcze postaram się filmik wstawić ale musze złapać wene żeby go obrobić ;)
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
Awatar użytkownika
engel
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 546
Rejestracja: 03 gru 2007, 19:22
Model: Scirocco I
Numer GG: 3846001

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: engel »

ja też już wruciłem problemów było naprawdę fajnie jeszcze raz ukłon dla organizatorów ps. jeden nawet z mojego miasta:)
SCIROCCO MK1 '77
SCIROCCO MK2 '81 było
SCIROCCO MK2 :)
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Mowad »

Panicz Maciej napisał:
Było zacnie, o wszystko zadbaliście delikatny problem był z przejazdami grupowymi, pierwsza impreza to i tak bardzo mało problemów jak na tak duża ilość uczestników i samochodów, były zadbane srole jak i te niezbyt ale chyba najważniejsze ze dojechały bez awaryjnie i powróciły

link do zdjec spakowanych w rarze http://rapidshare.com/files/236723684/S ... g.rar.html
Tylko mi nie dziala to sciaganie? pisze ze juz niby jakis plik sciagam, a ja nic nie sciagam...
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Omer
Początkujący
Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:42
Model: Scirocco II
Numer GG: 4930919

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Omer »

Było super aż się nie spodziewałem takiej profeszynel organizacji i tylu atrakcji. Oby za rok się powtórzyło.
Później dorzuce pare fotek ode mnie.
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: ozi »

Mowad napisał:
Panicz Maciej napisał:
Było zacnie, o wszystko zadbaliście delikatny problem był z przejazdami grupowymi, pierwsza impreza to i tak bardzo mało problemów jak na tak duża ilość uczestników i samochodów, były zadbane srole jak i te niezbyt ale chyba najważniejsze ze dojechały bez awaryjnie i powróciły

link do zdjec spakowanych w rarze http://rapidshare.com/files/236723684/S ... g.rar.html
Tylko mi nie dziala to sciaganie? pisze ze juz niby jakis plik sciagam, a ja nic nie sciagam...
mi udało sie się ściągnąć bez problemów
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Nashi »

Panicz Maciej napisał:
Było zacnie, o wszystko zadbaliście delikatny problem był z przejazdami grupowymi, pierwsza impreza to i tak bardzo mało problemów jak na tak duża ilość uczestników i samochodów, były zadbane srole jak i te niezbyt ale chyba najważniejsze ze dojechały bez awaryjnie i powróciły

link do zdjec spakowanych w rarze http://rapidshare.com/files/236723684/S ... g.rar.html
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector\'s Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.
Prosze o reup na jakiś normalny serwer (chocby megaupload.com czy sendspace.com)


Co do samego zlotu - wiele nowego nie wniose w stosunku do poprzedników. Było naprawdę zajebiście, współczucia dla tych, którzy nie mogli się pojawić. Fajna atmosfera, przyjazni i pomocni ludzie (nawet nie pamietam kto mi zaofiarował swoją zarowke H4, ale jeszcze raz dziekuje - bez niej droga do domu wczoraj w nocy byłaby zdecydowanie gorsza), dużo świetnych aut - choć niewątpliwie brak MKI doskwierał. Prawde powiedziawszy trochę się zawiodłem, bo odpicowana jedynka w kolorze mydelniczki która wcale mnie nie przekonywała, z braku laku dostała najwiecej pkt. Szkoda, że autku woija mijające lata co raz bardziej doskwierają bo mysle ze gdyby nie rudy atakujący tu i ówdzie, mialaby duze szanse przebic pozostałe.

Za to dwójek nam obrodziło, fajnie było popatrzeć na wasze auta na żywo :) Co do samej organizacji - wiadomo że przejazdy (i np gubienie czechów po drodze ;) ) wymagają dopracowania, żeby znowu się nie zrobiło z 40km - 80km przejechanych w dwie godziny, bo później wychodzą problemy typu \"ups, skonczylo sie nam paliwo\". Dobrze że rafaolo podholował chłopaków na stację bo byśmy do wieczora nie wrócili do Stęszewa :P Same atrakcje - super, pamiątki - bomba, WIELKI POZYTYW :) Chyba od następnego miesiąca zaczne odkładać na zlot w przyszłym roku ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ