Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: GPS »

no filmik fajny ale muzyka strasznie przesterowana
jeśli montowałeś go w windows movie maker i dałeś pliki z muzyką w mp3 to dlatego ... trzeba dawać w formacie vav albo wma to wtedy jest poziom dźwięku na oryginalnym poziomie :) no i czemu tylko 320x240 :P (da rade skadś ściągnąć wersje dvd czy wysyłasz ? )
pozdrawiam :)
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: scirorider »

muzyka spieprzona jest przez konwersje na divx.

A rozdzielczość jest daltego taka, ponieważ jak wbyła lepsza to film ponad 400 mb zajmował, ciekawe il by się ładowało :P

Wersja DVD może być do ściągnięcia jak będziecie chcieli. Tak jak ostatnim razem via torrent, pytanie tylko ilu chętnych ?

Bo jeśli tylko ty, to prościej będzie nagrać na płytę i wysłać pocztą.

pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
NodiT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 537
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 9039639

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia i

Post autor: NodiT »

soltys tutaj masz tez swoja niunke ;D

http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/sho ... 22&page=12
Bardzo podoba mi sie podpis pod moim paściem (10 fotka od góry), google translator tłumaczy to jako \"maszyne polskiego gangu\" :laugh: :P
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: spirit »

L.W!z napisał:
Spirit - dziękuję że chociaż Ty zrobiłeś zdjęcie mojej padlinie:)
Co ty gadasz,twój o wiele lepiej wygląda od mojego padalca.No i w swoich Borbetach miałeś założone dekle w przeciwieństwie do mnie.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia i

Post autor: GPS »

jeśli torrent wchodzi w gre to jestem za :) moge posedować ;)
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
Awatar użytkownika
NodiT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 537
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 9039639

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia i

Post autor: NodiT »

Scirorider jak będziesz miał chwilkę to może przetłumaczysz jeden z komentarzy o zlocie ze sciroccoforum.de - wydaje mi się ciekawy a googletranslator znów sie tu nie popisuje za bardzo i wchodzą jakieś cuda:laugh:

Mowa o tym:
Vor 70 Jahren \"besuchten\" unsere Vorfahren Polen - ungefragt und ungebeten. Für das vergangene dank des Himmelfahrtstags erweiterte Wochenende wurden auch deutsche Sciroccofans nach Polen eingeladen, waren gefragte und gebetene Gäste und bekamen das vor Ort in aller Herzlichkeit zu spüren. Polen, für manch einen Sciroccofreund auch heute noch ein Ziel mit aufgewärmten Klischees? Selbige können wir erwartungsgemäss nach Rückkehr alles andere als bestätigen.

4 beeindruckende Tage in wenige Worte zusammenzufassen, das geht nur in Stichworten:

Exzellenter Platz wahlweise mit und ohne Bäumen über den Fahrzeugen, ordentliche sanitäre Einrichtungen mit unkomplizierter Geschlechterregelung, sehr preiswerte Rundum-Nahversorgung von 6 - 21 Uhr, überzeugende Infrastruktur, perfekter Empfang, optimale und herzliche Betreuung auch in Englisch und Deutsch.

Teilnehmer: Ganz sicher werde ich einige Länder vergessen, aber Litauen und Lettland, die Slowakei und Tschechische Republik, die Ukraine und Skandinavien (fast 1.900 km Anreise) waren vertreten, natürlich auch Deutschland, wobei die grösste Zahl der Teilnehmer aus Polen kam.

Fahrzeuge: an die 100 mögen es gewesen sein. 2 Corrados, 3 Scirocco 1 (einer mit Glas-Faltdach), ein Dreier aus Litauen, sonst alles 2er - fast durchweg liebevoll erhalten und optisch phantasievoll und gelungen veredelt.

Zum Programm: reiner Scirocco-Konvoi zum Besuch bei VW in der Fabrikation (als Mensch mit 2. Hobby bin ich mit Heinrich Breford am Freitag statt dessen abwechselnd 144 km auf einer 60 Jahre alten polnischen Dampflok mitgefahren), Besuch des liebevoll gestalteten unterirdischen Automuseums mit rund 80 Sciroccos im Konvoi, der im Zentrum der Stadt Poznan (Posen) eine separat freigehaltene Etage des Parkhauses flutete. Am Nachmittag bekommen wir Besuch einer Youngtimer-Gruppe, die ihre frisch geputzten \"Leckerli auf Rädern\" mitgebracht hat.

Der Samstagabend hat uns am meisten beeindruckt: Unser von polnischer Polizei mit Leitfahrzeug und Motorrädern eskortierter Scirocco-Konvoi durch die hübsche Stadt Steszew und mitten über den Marktplatz: Da müssen wohl mehr als ein Dutzend Verkehrspolizisten für uns fleissig gewesen sein, denn an jeder Ecke stand einer und gewährte dem Konvoi uneingeschränkt Vorfahrt. Ach ja: Der hupend grüssende Konvoi wurde auf seinem Rundkurs an Strassen und Plätzen von vielen Hundert Menschen aus der Region und den Teilnehmern eines beachtenswerten Motorradtreffens freudig winkend und mit Kamera und Filmapparat empfangen: Sciroccofahrer stören offensichtlich die Menschen in Polen nicht.

Das Gesellige: Die Verständigung verlief ungeahnt unkompliziert. Das Bier in Polen finden auch verwöhnte deutsche Gaumen angenehm. Und wenn der Scirocco begrenzte finanzielle Mittel bindet, lässt sich auch auf \"Kuchenblech\" über brennendem Nadelholz Kulinarisches optimal garen. Wir fühlten uns ab der ersten Minute mittendrin und irgendwie so, als gehörten wir schon immer dazu.

Unser grosser Dank geht an Krzysztof und sein engagiertes Team!! Das sonnig-warme Sonntagswetter machte dann keinen rechten Appetit auf die Rückfahrt. Osnabrück hatte uns und unseren Scirocco unversehrt am Abend wieder. Unsere Eindrücke - sie verlangen geradezu eine Wiederholung des Treffens im nächsten Jahr - mögen uns noch lange begleiten - vom 1. internationalen Sciroccotreffen in Polen.

do zobaczenia za rok !

Heinrich Breford (Leiter der Karmann-Fahrzeugsammlung i. R.) und Martin
Awatar użytkownika
*Karola_ldz*
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 25 maja 2009, 20:17

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: *Karola_ldz* »

Krzychu, filmik superancki...nawet przewinęłam się gdzieniegdzie... ale zakończenie było najlepsze!! świetnie to wyszło...
Pozdr
Awatar użytkownika
Fenri
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 606
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1301241

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Fenri »

Pewnie ze chcemy filmik w jakości DVD!!!!!!!!!!B)
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: scirorider »

Przekonaliście mnie :)


oto link do torrenta. wystarczy rozpakowac, ja go juz udostepniam

http://file4u.pl/download/1476386/zlot_ ... e4u.pl.rar


milego ogladania :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Mowad »

kurde obejrzałbym ale z moim netem bede to chyba sciagac pol roku :/
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Ruszowy »

magnet:?xt=urn:btih:5YHQSX47ITGWRDKFJJJVZKVXPIMRBMR6
no trochę to potrwa. Póki co tylko jedno źródło, myślę że niedługo się to zmieni :)
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: GPS »

od wczoraj czekam i ani jednego peera i seeda :/
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: L.W!z »

Coś jest nie tak bo u mne też nic się nie dzieje... :(
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: scirorider »

No to bardzo ciekawe kto jest czarną owcą:)


ponieważ ja od wczoraj udostępniłem już prawie 3 GB, czyli praktycznie dwie osoby ściągneły na gotowo i jakoś nie udostępniają :(


czasem również pomaga wyłączenie torrenta i włączenie na nowo....
Obrazek
Awatar użytkownika
Da`an
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 562
Rejestracja: 24 lip 2008, 11:17
Model: Scirocco II
Numer GG: 10213433
Lokalizacja: Ankamaty/Gdańsk

Odp: Zlot międzynarodowy 2009 - relacje, zdjecia itp.

Post autor: Da`an »

Ja ściągnąłem 560 mega a teraz stoi... O, wyłączyłem i włączyłem torenta tak jak napisał Scirorider i poszło :) Ode mnie chyba też ktoś ciągnie bo mam teraz średnio 100 kilo wysyłania ;)
Było:
- Mercedes W123 300D
- Audi B2 Coupe 1.8 GT
- Audi B2 Coupe 2.2 GT USA
Jest:
- VW Scirocco Mk II 1.8 EX (Moja Sroka)
Obrazek
ODPOWIEDZ