Moje Rocco

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Jolero
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:23
Numer GG: 2064326

Moje Rocco

Post autor: Jolero »

Witam :)

Znalazłem wkońcu chwilkę by przedstawić moje Scirocco, jednak zanim do tego przystąpie chciałem przedstawić swoje CV marki VW :D
a mianowicie, jestem prawdziwym fanem .... mój przebieg kariery zawodowej wyglądał następująco:

Zaczynałem od Golfa GTi 1 generacji, po którym zakupiłem własnie Scirocco Mk2 model \"White Cat\", następnie po pewnych przeróbkach ;) chciałem wrócić do \"wygodnej jazdy\" i zakupiłem Passata B4 Variant....... itp itd Reasumując aktulnie jestem szczęsliwym posiadaczem Golfa GTi Edition 3 generacji, obok stoi Vento i niedawno dołączył powtórnie Scirocco :)

Wracając do \"white cat`a\" po przeróbkach wyglądał tak:

Obrazek

Ci co kojarzą mnie z forum pamiętają auto, bo koledzy z Wrocławia sądząc po spocie niebardzo ale nie jestem amatorem :P

Wracając do meritum, aktualnie jest Scirocco MK2 GT z roku 81, z motorem 1.6 na gazniku, co najważniejsze auto mimo wieku jest bezwypadkowe i z orginalnym lakierem! auto większość czasu będzie stało w garażu, doprowadzane do stanu takiego aby można go było przerejestrować jako zabytek, dopiero później nastąpią pewne modyfikację, typu nowy gwint, i kultowe felgi .....
Fotki czarnucha poniżej:

Obrazek
Obrazek

Aktualnie dzis odebrałem stały dowód od auta, z racji iż Golfina nie jest jeszcze ukończona, Rocco będzie musiało poczekać :)

To tyle jak narazie :)
pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Moje Rocco

Post autor: Ruszowy »

no piękna czarnulka. Dawaj większe foty. Rozumiem że na żywo też zobaczymy ?
Swoją drogą pogratulować powrotu do sroki.
Awatar użytkownika
Marocco
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 389
Rejestracja: 21 sty 2009, 16:19
Lokalizacja: z kątowni

Odp: Moje Rocco

Post autor: Marocco »

Witam, wiesz tego white cata to pamiętam dobrze z fotek, sam jak jeszcze nie miałem Sciro to patrzałem na te Twoje Sciro jak na jakąś lalunie:) Czarne też ładne.Ważne że nie bite(normalnie ewenement!!!) kiedyś wpompowałeś gdzieś o pomalowaniu go na biało? Jak szukałeś auta dobrze pamiętam? powodzenia w modach no i zasobnego portfela życzę.pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Jolero
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:23
Numer GG: 2064326

Odp: Moje Rocco

Post autor: Jolero »

Większę fotki:
http://goral.toxic.pl/jolero/rocco/2.jpg
http://goral.toxic.pl/jolero/rocco/1.jpg

Narazie dysponuje tylko tymi z zakupu, niedlugo postaram sie zrobic jakąś profi sesje :)

Co do spota, to sobota/niedziela mogę przyjechać pokazać auto, chcialem w niedziele wpaść na spota ale niestety nie udalo mi sie odebrac stalego dowodu a tymczasowy się zakończył 04.23 więć dawno temu :/

Co do White Cata, to narazie zostanę przy czarnym ale biały chodzi mi do czapie :], tymbardziej, że zanim zakupilem ponownie Scirocco to 2 tygodnie wcześniej kupilem lampy od White Cata od kolegi z forum :D tak na wszelki wypadek :lol:
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Moje Rocco

Post autor: Maras »

Jak na oryginał z 1981 to wygląda wyśmienicie :).
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje Rocco

Post autor: Kamil »

bo on wcale nie jest z 81, z tego co pamietam bylo to juz przerabiane w temacie jolero o odkupieniu jego sciro.
scirocco ladne, ale te zdjecia juz widzielismy, czekamy na nowe :) a ja czekam na parametry felg, bo sie nie doczekalem poprzednio :D
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Moje Rocco

Post autor: Maras »

Masz rację :).
Po głębszym zastanowieniu oczywistym jest, że to nie jest 81 :P.
GT był od 1985 i 1981 nie miały ospojlerowania :).
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
Awatar użytkownika
Dżabba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 211
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:15

Odp: Moje Rocco

Post autor: Dżabba »

Haj
Czarnula luxB)
Też czekam na duże ładne foty;)
Awatar użytkownika
wlodar
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 808
Rejestracja: 12 gru 2007, 18:18
Model: Scirocco II
Numer GG: 6449937
Lokalizacja: Rychtal woj. wlkp

Odp: Moje Rocco

Post autor: wlodar »

sroka ladna, ale podpada mi jak na ten rocznik ten spoiler z tylu...
szukasz części do sroki??? dzwoń tel 791997865 :)
Awatar użytkownika
Jolero
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:23
Numer GG: 2064326

Odp: Moje Rocco

Post autor: Jolero »

Panowie gdzie moge sprawdzic dokladnie po fotkach jakie modele byly produkowane w jakich latach? spojlery mozna dolozyc itp ... przesledze temat co i jak.

Kamil co do felg to niestety nie mam jak sprawdzic narazie musialbym sciagnac kolo, ale wiem ze 16 cali, BORBET A obstawiam 7J wyglada na szeroko ba sa ori dystanse na felgach sa cieniutkie opony bodajze 205/40R16 .... jak znajde chwile to zrobie lepsze fotki - dziekuje za komentarze, i prosba o stronke gdzie moge sprawdzic modele opis fotki, bo tutaj niestety nic nie rozkmnilem :(
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Moje Rocco

Post autor: Maras »

http://website.lineone.net/~dr.dub/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Scirocco
(Na Wikipedii jest parę błędów niestety)

W 1981 nie było:
- 2 wycieraczek
- ospojlerowania
- dużego spojlera na klapie
- wersji GT
To jest 1985 w górę jak nic :P.

Po numerze VIN co Ci wychodzi?
Sprawdzałeś?

Daj zdjęcie wnętrza :).
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Moje Rocco

Post autor: Ruszowy »

JOler, no napewno musimy się spiknąć na spota. ALe póki co zalatuje iż jesteś posiadaczem najładniejszego sciro na dolnym śląsku (dopóki hcsciro nie skończy nowego projektu).
NO z tym śledztwem to uważajczy chcesz znać prawdę. Ja też swojego brałem jako praktycznie niebitego(z wyjątkiem zdarzenia na parkingu przez poprzedniego właściciela), z oryginalnym lakierem. I okazało się że prawa piasta razem zmc personem była wymieniana, a z Nashim zaobserwowaliśmy chamska szpachlę pod \"oryginalnym lakierem\"
Awatar użytkownika
Jolero
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:23
Numer GG: 2064326

Odp: Moje Rocco

Post autor: Jolero »

Po Vinie wychodzi ze 81 :D jutro sprawdze co i jak jest grane, fotki wnętrza to:
http://goral.toxic.pl/jolero/rocco/02.jpg
http://goral.toxic.pl/jolero/rocco/3.jpg
http://goral.toxic.pl/jolero/rocco/4.jpg
http://goral.toxic.pl/jolero/rocco/5.jpg

Dzieki za linki czyli ze stronki wychodzi ze wnetrze jest od GT ?
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Moje Rocco

Post autor: GPS »

na bank masz wersje GT
boczki drzwi masz od GT i fotel kierowcy masz od GT reszta foteli i kanape masz od innej wersji ale prawdopodobnie tez od GT tylko sztarszej
sam mam gt i mialem własnie takie fotele jak masz kierowcy i boczki mam takie same
co do reszty wyposażenia wszystko sie zgadza tak wiec masz wersje GT ;]
GT RLZ ! :) teraz mam fotele od GT2 bo były kubełkowe i znacznie wygodniejsze :D
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje Rocco

Post autor: Kamil »

to poszukaj, gdzie sa spawy przy polu numerowym ;)
to jest samochod z rocznika przynajmniej 87-88, bo ma juz nowsza kierownice (chyba, ze sie ktos bawil w dokladanie przejsciowki na wieloklin i zmiane kierownicy).
a boczki byly takie same w gt2, gtx i wszedzie gdzie byly fotele w odcieniach szarosci ;).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
ODPOWIEDZ