Grun perleffekt

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: Grun perleffekt

Post autor: RTUT »

Więc po kolei:
@NodiT: bo poprzedni właściciel nie wiadomo od czego wziął sprężyny i amory teraz po wymianie gumek łożusk troche przód opadł ale jak piosałem niedługo będzie inny zestaw.

@czarodziejka: tak w Szczecińku na początku września br.

@Bzyku: gadaliśmy już o tym na gg to nie ta tamta taraz ma rejstracje ZWA bodajrze i też jest gdzies na forum.

@Manek: Fotki wnętrza mam niedługo umieszcze. Kierunki to jakaś samoróbka być może, że z poloneza sam nie wiem. Orginalne kierunki sąi czekają na założenie.

@spirit: jak od każdego sciro

Dzięki wszystkim za wszelkie komentarze i uwagi.
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
Awatar użytkownika
czarodziejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 867
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 2478779
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: Grun perleffekt

Post autor: czarodziejka »

z opisu i fotek wydaje mi sie ze nie-tamta miala prosciutki zderzaczek-antene oryginalana wysuwana, inne fele i tak przypuszczaqm ze to nie to autko
;) to pytanie było ot tak;) bo wiem co u mnie po mieście jeździ i sam bym tą sroczkę wzioł tylko znalazłem wcześniej (1 kwietnia a tą kolo wystawił jakoś latem);) a ściślej to jedna była właśnie ta a druga w okolicy taka sama prawie w tym czasie;)
RTUT- dlaczego jak byłeś w szczecinku nie skontaktowałeś się z wróżką albo ze mną ??? pomoglibyśmy. wróżka ma sciro 10 lat....;)
"Pasja - po to by realizować marzenia, nie po to by być lepszym od innych"
http://www.youtube.com/watch?v=xuuB8UAmO48
http://www.youtube.com/watch?v=mzAY8qrQcAY
Obrazek
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: Grun perleffekt

Post autor: RTUT »

czarodziejka napisał:
z opisu i fotek wydaje mi sie ze nie-tamta miala prosciutki zderzaczek-antene oryginalana wysuwana, inne fele i tak przypuszczaqm ze to nie to autko
;) to pytanie było ot tak;) bo wiem co u mnie po mieście jeździ i sam bym tą sroczkę wzioł tylko znalazłem wcześniej (1 kwietnia a tą kolo wystawił jakoś latem);) a ściślej to jedna była właśnie ta a druga w okolicy taka sama prawie w tym czasie;)
RTUT- dlaczego jak byłeś w szczecinku nie skontaktowałeś się z wróżką albo ze mną ??? pomoglibyśmy. wróżka ma sciro 10 lat....;)
Tak jakoś wyszło co prawda byłem w Szczecinku dwa razy i dopiero się za drugim razem zdecydowałem zależało mi na zdrowej budzie i komplecie papierów. A wiadomo coś o tym aucie o czym ja nie wiem??? Obecnie moja sroka i tamta druga, o której mówicie pochodziła od tego samego właściciela, który też był z okolic Szczecinka. Jakbyście znowu jakiegoś spota organizowali to dajcie znać
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
Awatar użytkownika
czarodziejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 867
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 2478779
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: Grun perleffekt

Post autor: czarodziejka »

tak za specjalnie się w to sciro nie zapuszczaliśmy tak że szczegółów nie znam:blush: a o spocie wrzucimy powiadomienie w temacie \"spocik szczecinek piła\" :) pozdro RTUT and other sciromaniacs ;)
"Pasja - po to by realizować marzenia, nie po to by być lepszym od innych"
http://www.youtube.com/watch?v=xuuB8UAmO48
http://www.youtube.com/watch?v=mzAY8qrQcAY
Obrazek
Awatar użytkownika
Panicz Maciej
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 230
Rejestracja: 05 gru 2007, 19:24
Model: Scirocco II
Numer GG: 4451310

Odp: Grun perleffekt

Post autor: Panicz Maciej »

Bardzo ladne sciro a kolor rewelka :d
Jest:
88 Scirocco GT
86 Gofer 2.0 16V GL USA
bylo:
83 Scirocco GTS :(
89 Corrado G60
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: Grun perleffekt

Post autor: RTUT »

Ostatnio znalazło się trochę czasu i wymieniłem zawieszenie więc okazało się zgodnie z przewidywaniami, że przednie amory pochodziły z golfa II tył to jakieś tam magnum czyli najtańsze comoże być. Teraz założone zostało gwintowane zawieszecnie GT Cup line zobaczymy jak się to sprawdzi. Tył pozostał został tylko lekko opuszczony natomiast przód dośc znacznie poszedł w dół. Niestety w niedługim czasie będe musial go trochę unieść bo przy takim obniżeniu jakie jest teraz nie da rady ustawic poprawnych kątów. Narazie przejechałem na tym zawieszeniu jakieś 500 km i to głównie za miastem. Jeżeli droga jest równa i sucha to wydaje się, że łamie się prawa fizyki. Niestety na dziurawej drodze i w mieście kierowcy maluchów patrzą się na mnie z politowaniem. No ale sciro jest autem wykorzystywanym weekendowo a nie na codzień. Więcej wrażeń z jazdy na tym zawieszeniu będę mógł opowiedzieć jak zrobi śię sucho i ciepło i będe mial czas polatać.

A tu takie porwnanie jak sciro wyglądało zaraz po kupnie i teraz. Orginelne fele z 12 otworkami czekają już na przełożenie.

Obrazek
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
Awatar użytkownika
noorec
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 475
Rejestracja: 20 paź 2007, 00:40
Numer GG: 7768006

Odp: Grun perleffekt

Post autor: noorec »

fajnie wyglada na tych stalaczkach musze przyznac:)
no i zawieszenie \"wyrownales\"
oby tak dalej:)
STREET LANE GARAGE
http://www.facebook.com/pages/Street-La ... 2276826775

Audi 80 20V turbo quattro 415KM/490Nm ET 11,62
Audi A4 20V turbo quattro daily
Honda Civic Coupe Zonda Syfik...
...a wczesniej byly:
Seat Ibiza TDI EVO1
VW Polo 1,0 Steilhack
Audi 80 GL
VW SciroccoII GTII PGturbo
VW SciroccoII GTI.turbo
Audi 80 GTE
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Grun perleffekt

Post autor: Kamil »

:D widze ze tez masz garfielda na szybie, fan?

a zmiany zdecydowanie pozytywne.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Manek
Maniak
Maniak
Posty: 1769
Rejestracja: 17 paź 2007, 22:29
Model: Scirocco II
Numer GG: 1391160
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Odp: Grun perleffekt

Post autor: Manek »

RTUT teraz o wiele lepiej autko wyglada na tym zawiasie;) Ile dales za gwinta i czy kupowales na allegro caly komplet?
Bylo: VW Scirocco MkII Scala '87r. 1,8 JH :) :(
Jest: VW Scirocco MkII GTX '87r. 1,8 JH :)
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Grun perleffekt

Post autor: Sołtys »

No to teraz możemy smigać razem po mieście jak przyjadę - bo ja też nie za szybko pędzę po dziurach :p
Elegacko poszedł w dół - fajowo teraz wyglada. Kupowałeś to co jest na eBayu??
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: Grun perleffekt

Post autor: RTUT »

Zawias kupowałem na e-bayu ale niestety nie mogę polecić sprzedającego. Gdy wpłacałem pieniądze popełniłem błąd i sprzedawca dostał o jakieś 15 euro niż powinien niestety przez dwa tygodnie nie był w stanie mnie o tym powiadomic dopiero gdy się upomniałem to mnie o tym poinformował. Od momentu wpłaty pełnej kwoty na konto sprzedawcy na zawieszenie czekałem ponad 4 tygodnie czyli cała operacja zakupu trwała ponad miesiąć tym bardziej mnie to wkurzało, że sprzedawca był z Berlina (jakieś 180 km od mojego miejsca zamieszkania). Całość wyszła mnie wraz z przesyłką około 1000 zł.

Dzięki wszystkim za słowa uznania mi też się bardzo podoba moja furka :P

@Kamil: Oczywiście, jestem fanem Garfielda a zwłaszcza jego filozoficznego podejścia do życia. Niestety ten na szybie to jest maskotka z filmu Garfield II, a mojego \"klasycznego\" zabrała mi córka i jest na szybie w aucie żony.
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
Awatar użytkownika
lion_rapid
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 704
Rejestracja: 22 gru 2007, 10:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Kraków

Odp: Grun perleffekt

Post autor: lion_rapid »

kolejne ładne sciro, te alu to niezbyt pasują do charakteru auta...
ten kolor:woohoo:
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: Grun perleffekt

Post autor: RTUT »

Felgi się już dawno sprzedały właśnie dlatego, że nie pasowały do auta a teraz przez zime regenerują się stalówki 12 dziurowei ranciki oraz AVUSY na lato. Oprócz tego szukam jeszcze czegoś żadko spotykanego i z epoki najlepiej z oferty vag ale zobaczymy co z tego wyjdzie bo niestety ale bbs i pirelki to zabarzdo oklepane są.

Kolor najlepiej pasujący do sroki już jest nas (LC6V0) chyba z 4 na forum. Przyznaje się, że zawsze marzyłem o graficie ale po dwóch dniach po zakupie mojej sroki już mi to przeszło.
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Odp: Grun perleffekt

Post autor: spirit »

Zgadzam się z tobą RTUT że LC6V najlepiej pasuje do sciro,a z podliczenia zielonych sciro w galeri wychodzi na chwilę obecną 6 sztuk.Czyli:
RTUT
lion_rapid
Bzyku
symon
okoń
spirit
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
lion_rapid
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 704
Rejestracja: 22 gru 2007, 10:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Kraków

Odp: Grun perleffekt

Post autor: lion_rapid »

spirit napisał:
Zgadzam się z tobą RTUT że LC6V najlepiej pasuje do sciro,a z podliczenia zielonych sciro w galeri wychodzi na chwilę obecną 6 sztuk.Czyli:
RTUT
lion_rapid
Bzyku
symon
okoń
spirit
to już można założyć klub LC6V:laugh:
ODPOWIEDZ