Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: dudi85 »

ja pojade mam nadzieje ze znajde kogos ze slaska kto pojedzie ze mna :-)
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: scirorider »

No i widzę że niestety ale powoli się chętni wykruszają,

narazie ci co jadą

Scirorider + druga połówka - cabrio

MichalFree + osoba - cabrio

DuDi + ?????? - ??????



i kto jeszcze ?

Zapewniam was że zlot będzie tak samo niezapomniany jak nasza międzynarodówka i naprawdę zachęcam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
lion_rapid
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 704
Rejestracja: 22 gru 2007, 10:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: lion_rapid »

znasz plan imprezy? atrakcje itp? co kiedy i o której? bo na ich stronie nic nie ma
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: michalfree »

ojjj zle sie dzieje w panstwie dunskim....szkoda ze maly odzew,jednak musimy wziac pod uwage fakt autentycznego odplywu kasy od wielu z Nas, zatem jednak licze ze dobije kilka osob,ktore sa niezdecydowane i stoją przed scianką . Sam traktuje to jako krotki urlop i niesamowita frajde zarazem, a przy mojej pracy oraz tez sytuacji finansowej ten wyjazd mam zaplanowany i rezerwe srodkow trzymam od zeszlego-lepszego roku. Sadze Krzysiek ze pojedzie jeszcze kilka osób ,dajmy sobie jeszcze z tydzien czasu a pozatym i tak w Stęszewie wszystko wyjdzie. Ja zgłoszenie wyslalem dosc dawno a kase wplace na miejscu jesli to sie uda,lub zrobie przelew.

Wszystkim polecam taki wyjazd gdyz ma on naprawde cos niezwyklego w sobie-ilosci roznorodnosc aut i ludzi jest nie do opisania a tylo do przeżycia. pozdrawiam -Michał
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: scirorider »

Nasz zlot już minął a kolejny zbliża się dużymi krokami :)

dlatego też odświeżam temat, aby ponownie zachęcić i zapytać, kto się z nami wybiera na zamek pełen scirocco ? :P

Tak dla zachęty chciałem tylko poinformować że do tej pory zarejestrowało się prawie 300 osób, no i uwaga dokładnie 172 samochody:woohoo: :woohoo: :woohoo:

zapraszam, bo myśle że warto B)
Obrazek
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: voo »

witam.

jak w tamtym roku sam zaliczyłem Boekel tak w tym nie wyrobię się w czasie.. i to drugi grubszy zlot, który mnie ominie niestety. srok dopiero w przyszłym tygodniu wjedzie na lakiernie a pod maską też nie do końca wszystko hasa.

pozdravwiam.
365 dni obsesyjnie.
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: michalfree »

:laugh: Witam serdecznie; z dzika wręcz radoscia informuje ze udało sie Nam tzn Krzysiowi z Olą i mojej skromnej osobie dojechac na zlot na zamku Satzvey / Mechernich w dwa autka .
Podróz była niezapomniana, pierwsze spotkanie na stacji benzynowej za zjazdem z ringu berlińskiego i dalej w dwa cabrio powolutku na luzie ale z atrakcjami(;) ;) moja navi zaprowadziła mnie w centrum Berlina -małapa jedna / ale dałem jej radę,potem troche błąkania by dotrzec do Baunatal- tam mieliśmy rezerwacje hotelu Scirocco( z Zywym samochodem na dachu....:P )a dodatkowa atrakcją była jedna z kelnerek-dziewczyna z Częstochowy.../po obfitym sniadaniu ,oraz sesji foto,i rozmowie z wlascicielką hotelu na temat powstania nazwy hotelu....powlony wyjazd w słońcu bez dachów do miejsca zlotu.jechaliśmy przepiękna trasą przez góry Harzu -około 250 km...bajka ,widoki,małe wiseczki i miejscowości ,zapach łąk,kwiatów,,,,siana...miód.
Niektóre zjazdy miały spadki do 12 % na dystansie 1.5 km- super wrażenia + zakrety do 270 stopni.
Dotarliśmy do zamku około 16.00,i tu dopiero wrażenia...stada srok,w róznych rocznikach ,modelach ,i wersjach oraz tuningu.Oczy sie smiały,serce radowało,i czasem percepcja głupiała:silly: ,/ ale najlepsze było to ze można było wracac do nuch po kilka razy.
Samo miejsce ,zamek,otoczenie to temat na inna bajkę:) /
Dla mnie najmilsze było to ze auta Nasze dotarły tam bezawaryjnie,i mimo tak licznej stawki nie mialy powodu do kompleksów-szkoda ze wiecej aut z Polski nie dotarło;gdyz po Stęszeewie wiem że wiele aut miałoby spokojnie miejsce w stawce...
Dużo fajnych i przefajnych ludzi z Martinem na czele + ekipa z Belgii ...niesamowici ludzieB) /i wszyscy inni tez super.
Czas błyskawicznie uplynął i w niedziele okolo 12 powrót...przelot autostrada w towarzystwie aut z niemiec tzn sroczek ,potem od zjazdu na Hanover spokojnie do domu.
Sroka spisała się bosko,i zaskoczyla mile niskim zuzyciem paliwa ( Krzysiek tez Wam potwiedzi,poniżej 7 l / 100 km...oczywiste że jadąc równo autostrada i do 110 km/h.
Szybsza jazda kusiła ale będąc około 700 km od domu należy byc wstrzemiężliwym i mieć na uwadze opcję dotarcia do domu na kołach.

Wiecej relacji dopisze Krzysiek /co do relacji foto i filmowych poczekajcie na Krzysia-on ma przygotować relację z Naszych wspolnych fotek i swojego filmowania.
Dla mnie największą radoscią jest sprawdzenie sie auta na dystansie blisko 2000 km.To naprawde cieszy i daje duzo satysfakcji.Mimo zmęczenia ,oraz swoistego napięcia;gdyz całym soba sie slucha auta na takiej trasie.

Napewno gdy będzie możlwosc powtorki -jade znowu - i zachęcam Wszystkich do tego samego
Pozdrawiam_ Michał:)











s













s
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: scirorider »

Michu zachęca :)

a ja wkońcu zgrałem zdjęcia ze zlotu:) i postanowiłem się z wami nimi podzielić :)

Przebieg wycieczki był taki, że wyjechaliśmy dzień wcześniej, aby wieczorkiem zajechać do jedynego na świecie hotelu Scirocco i tam spędzić jedną noc :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

samochód jest oczywiście prawdziwy :), jedyne co to mu brakuje silnika, żeby był lżejszy, ale za to posiada oryginalne białe kierunki, więc wystarczyła by tylko drabina i..... no sami wiecie :P

A teraz kilka ujęć ze zlotu :)

zamiast jechać autostradą wybraliśmy boczne drogi żeby się pokazać naszym cabrio :P i zamiast jechać 3 godziny jechaliśmy 7 :P ale i tak było warto :) widoki niezapomniane

Obrazek

jeszcze tylko dopicować fury...

Obrazek

i jazda na zamek :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jedyneczka wochner :) silnik z audi TT moc 250 km :) koszt budowy auta około 40.000 euro, zajął pierwsze miejsce :)

Obrazek

Obrazek

no i te felgi :P

Obrazek

Obrazek

german style.... :)

Obrazek

Obrazek


Więcej fotek nie robiłem, bo kręciłem film, który tez niebawem tutaj podeśle dla chętnych :) Ale tak jak już wspominał Michał , naprawde warto zobaczyć 250 samochodów w jednym miejscu i jeszcze tak różnorodne, i mimo że Polska delgacja nie miała się czego wstydzić, to mam nadzieję, że we wrześniu więcej z naszego klubu dopisze :)

pozdro:)
Obrazek
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: Maras »

ale za to posiada oryginalne białe kierunki, więc wystarczyła by tylko drabina i..... no sami wiecie :P
W sumie to ja tam widzę pomarańczowe :P.
Czekamy na film :).
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
Awatar użytkownika
Fenri
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 606
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1301241

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: Fenri »

Włąśnie miałem pisać że też tam widze kierunki pomarańczowe i ze też czekam na film........Marak kill!!!!!!:laugh:
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: scirorider »

Maras napisał:
ale za to posiada oryginalne białe kierunki, więc wystarczyła by tylko drabina i..... no sami wiecie :P
W sumie to ja tam widzę pomarańczowe :P.
Czekamy na film :).
ej... nie wiem jak to się stało, ale jak byliśmy pod hotelem, to były białe :P autentycznie !!! :)

Michał potwierdzi :P


hehehe, faktycznie są pomarańczowe :woohoo: sorki :)
Obrazek
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: Maras »

:woohoo: :laugh:
No widzę Panowie niezła impreza była :P.
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: Sołtys »

To ile chcecie za te białe kierunki? :D :D :D
Ps. Ciekawe który się odważył i zaje....? :p
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
Fenri
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 606
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1301241

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: Fenri »

scirorider napisał:
Maras napisał:
ale za to posiada oryginalne białe kierunki, więc wystarczyła by tylko drabina i..... no sami wiecie :P
W sumie to ja tam widzę pomarańczowe :P.
Czekamy na film :).
ej... nie wiem jak to się stało, ale jak byliśmy pod hotelem, to były białe :P autentycznie !!! :)

Michał potwierdzi :P


hehehe, faktycznie są pomarańczowe :woohoo: sorki :)

Dobra i tak już Was rozgryźliśmy........jak byliście pod hotelem były białe......ale jak odjeżdżaliście to stały sie pomarańczowe............jeszcze tylko napiszcie który za tym stoi!!! :laugh:
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zlot Scirocco - Corrado w Niemczech na zamku

Post autor: Maras »

Sołtys napisał:
[...] Ps. Ciekawe który się odważył i zaje....? :p
Jak to który? :ohmy:
Pewnie, że Michał :laugh:.
Krzychu już ma białe na aucie :P.
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
ODPOWIEDZ