Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: michalfree »

Witam Wszystkich - rzucam pomysł spotu z Mikołajem w Szczecinie w dniu 06 lub 07 grudnia 2008.( data do ustalenia w ciągu dwoćh trzech dni).Miejsce - albo Mc donalds na stacji Shella -trasa Szczecin - Swinoujście lub parking pod nowym hipermarketem Auchan -tam Nas nie było jeszcze/godzina spotkania około 11.00. Przewodnia myśl spotu = wyskok do Domu Dziecka w Mostach koło Goleniowa / sądzę że każdy z Nas mogłby odżałować sobie ( a benzynka coraz tańsza-3.38/l stacja przy Auchan)te kilka zł=np 10.00 i kupilibyśmy dzieciakom właśnie w Auchan troche słodyczy;
jakieś małe maskotki i podrzucilibyśmy Dzieciakom do Mostów.Z tego co wiem to i tak najwiekszą radochą byłyby Nasze auta.- dosłownie możnośc ich dotknięcia - posłuchania- przejażdżki..../uważam że byłaby to ciekawa forma spotkania. temat wrzucam na forum scirocco -rejon zach pom...szczecin/ ale inni goście są mile widziani. jednocześnie taki sam temat zapodam na vw golf.....szczecin/ sądzę że możemy to zrobić wspólnie....w kupie siła. czekam na informacje. i tzrymajmy kciuki za pogodę - ma być lepsza..wiem że zima ze drogi nie takie jak latem -ale może to ostatnia możliwość spotkania w tym roku. Dobra ludzie czekam na info.. i deklaracje. moj namiar to komorka 507126247 ....sms lub rozmowa bo tez ciezko pracuje i do kompa rzadko siadam ale co wieczór choć na chwile jestem///pozdrawiam.Michał.:laugh: ;) ;)
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: Sołtys »

Tak jak pisałem Michał do Ciebie ... postaram się być choć nie obiecuję - może kogoś jeszcze uda sie zwerbować z mojej okolicy to wtedy jednym (lub dwoma) autkiem byśmy wpadli.
A temat godny pochwały! Brawo MICHAŁ
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
Długi29
Początkujący
Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 3595595

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: Długi29 »

witam i jestem za!!!\'
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: scirorider »

Fajna akcja Michał i wspaniały pomysł, gdyby nie to że będę akurat w niemczech to z wielką chęcią bym przyjechał.

Mam nadzieję że znajdziesz wielu chętnych !!! Trzymam kciuki i do zobaczenia niebawem mam nadzieję.

Pozdro :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SeTa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 242
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:37
Model: Scirocco II
Numer GG: 1517667

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: SeTa »

Michal, jesli to bedzie 7. grudnia to i ja sie pojawie swoja sroczka :) 6. grudnia niestety dopiero od 14. jestem wolny :(
Obrazek
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: RTUT »

Myślałem że w mostach to tylko wojo siedzi. Ja jak zwykle będe wiedział na ostatnią chwile ale jak praca pozwoli to się pojawię.

Kolega SETA mógłby się pochwali co tam zakupił a nie tak z cicha się zakrada po roku prawie :P
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
Awatar użytkownika
SeTa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 242
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:37
Model: Scirocco II
Numer GG: 1517667

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: SeTa »

RTUT napisał:
Kolega SETA mógłby się pochwali co tam zakupił a nie tak z cicha się zakrada po roku prawie :P
zdzwonimy się jakoś to pochwalę się nabytkiem :)
Obrazek
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: michalfree »

Super że tak żywo reagujecie....musze przyznać że duch jednak nie ginie.....z tego co czytam na forum golfa też się żywcem ruszyło tam...i super./ sądze że data 6 grudnia będzie odpowiednia....i zbiórka nas w miarę o młodej godzinie....by dojechać do Mostów ( tj domu dzieciaków- a jest ich około 80 i w wieku od 3 - 18 latek) potem wracając zachaczamy o kliniska...ognisko juz jest zarezerwowane( zatem wiecie sami co w bagażnikach ma gościc...hahha0 chociaż na kilka godzin bądżmy razem przed pierwszym atakiem zimy...Ja zapewnię naczynia jednorazowe,kawę herbate i tym podobne.... proponuję tez byśmy delikatnie zasugerowali jaką kwote kazżdy z nas może dac na dzieciaki...myślałem o kwocie 25 zł / głowa.....czy to Wam pasuje?
dajcie znac// ja moge wyłożyć - kupić to co uznamy za słuszne i potem to rozliczymy....pozdrawiam....jutro wieczorkiem będę...Michał
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: Sołtys »

Uh :( jednak nie dam rady w sobotę (praca) - myślałem że jednak w niedziele to będzie to wtedy mam wolne. Ale coś tam od siebie dorzucę dla dzieciaków ... mam nadzieję że taka akcja będzie teraz co roku, bo chyba warto zobaczyć uśmiech tych dzieci.

Ps. Zróbcie małą fotorelację.
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: scirorider »

Michu to może zrobimy małą zrzutkę na forum i nawet ci co nie przyjadą i będą chętni dadzą coś na dzieciaki :)

co ty na to ??


Ja jestem chętny więc jak coś to podaj numer konta na który można przelać kase :)


pozdro
Obrazek
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: michalfree »

Krzysiek-pomysł niezły ale z czasem mamy cieńkawo//// cóż podam Ci nr konta smsem...tak bedzie poprawniej..zycie.Jest bardzo fajny odżwięk ze strony forum szczecińskiego vw golf....jest ich więcej i to tez sie czuuje../ ale sadzę ze wszystkie gesty sa pożądane.Cieszy bardzo taka inicjatywa i cheć ludzi Naszych- to cenne w tych porąbanych czasach,,Ok dosc marudzenia ide spac bo pracy mam do oporu--to jest poniekąd okres żniw w mojej pracy..tyle że już sił nieco brak...Dlatego taki wypad wspolny jest tez forma oddechu i forma podzielenia sie z drugim człowiekiem....i niech tak zostanie
ja jeszcze wszelkie modły -nawet pogańskie wznosze o pogode sucha taka bardziej..hehe żebym nie zamoczył toczydla..teraz stoi w garazu pod pokrowcem...ma sucho i w miar e ciepło../ do poczytania lub do usłyszenia hey
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: scirorider »

dzieki michu :)


smsa dostalem podarunek zaraz przeleje:) jak mozesz to zrob jakas fotorelacje i kupcie dzieciaka cos fajnego :)


pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
SeTa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 242
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:37
Model: Scirocco II
Numer GG: 1517667

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: SeTa »

a jednak sobota..to ja tez niestety odpadam :( chyba zeby cos mi sie pozmienialo..ale watpie :/
Obrazek
Awatar użytkownika
madzians
Początkujący
Początkujący
Posty: 190
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:03
Model: Scirocco II
Numer GG: 3948723

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: madzians »

Ale super sprawa:laugh: gdyby nie to, że nasze sciro stoi w garażu nieruchomo to napewno byśmy przyjechali... Strasznie żałuję, że mnie nie będzie:( mam nadzieje, że za rok akcja się powtórzy i bedziemy mogli przyjechać. Życzę ładnej pogody.
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Mikołajki / Szczecin - 6 lub 7 grudnia 2008- spot

Post autor: michalfree »

Witam ponownie,mamy już pełne dane co do soboty/ zatem spotykamy się na parkingu ( Pierwszy po prawej stronie na betonówce na Chociwel) sądzę że wszyscy wiedzą gdzie to jest - w sobotę w godzinach 10.30 - 11.15.tam też jest ostateczne spakowanie prezentó dla Dzieciaków i lecimy na Maszewo grupką spokojnie i docieramy w granicach 12.00 / 12.15 na miejsce .Sądzę że spędzimy tam około 1-1.5 godziny.....pogoda też jest istotna i odbiór klimatu Naszych autek...potem zawijamy się na Kliniska -tam czeka ognisko..wiata...doobra kawa( specjalnie dla Seby.) herbatka,naczynia itp
Tam tez możemy sobie posiedziec pogadac i nawet poszaleć....KIEROWCY ZAKAZ ALKOHOLU>>!!!!żweby nie było smuty jakiejś:laugh: mamy czas na mniam, na :evil: :silly:i inne zabawy dzieci nieco starszych. jutro dzień zakupów ja będę też miał dla Was ewent czapeczki Santa clausa po 2.00 zł szt jakby ktoś reflektował...jak jaja to jaja
B) Jutro jestem osiagalny pod komórką 507126247..Pozdrawiam Michał//nadmieniam że dostałem kaskę od sciroraidera na jakieś drobiazgi dla dzieci/ oraz od Sołtysa ( rozliczymy sie potem..wiem że Twoje słowo to jest to//..dziekujemy :) :) :) pozatym tak ciekawie piszesz o historii sciro ...ech//bajeczki dla dorosłych //Michał/hey
ODPOWIEDZ