sprzedam Scirocco GT2 16

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
Rezi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 626
Rejestracja: 18 gru 2008, 17:19
Model: Scirocco II
Numer GG: 1084101
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: sprzedam Scirocco GT2 16

Post autor: Rezi »

Fakt moze troche ascetycznie. Tak, bylem ogladalem (bylem nawet sklonny wziac mimo kilku wad ktore wlasciciel podal)
Samochod generalnie byl bity w prawy blotnik (zostal tak odzyskany az blacha popekala i byla spawana), prawa przednia lampa jest wlozona \"na sile\", dolot od filtra powietrza zrobiony od pcv z kibla, maska nadaje sie do wymiany, silownik w prawych drzwiach szwankuje, mechanizm opuszczania lewej szyby również, linka gazu i sprzęgła do wymiany, tak jak i czujnik temp oleju, lozyska od amorow (na kielichach). Rozwiercony zamek w tylnej klapie. Do MFA podlaczone tylko 3 funkcje, obrotomierz nie dziala, brak lusterka wstecznego, dziura w tlumiku, koncowka tlumika zawieszona na druty, instalacja gazowa - wlasciciel nie wie czy nie dziala czy jest tylko do regulacji. Ogolem koszt doprowadzenia go do stanu uzywalnosci wymaga duzo czasu i kosztow. Pomijam fakt ze wlasciciel dogadywal sie ze mna na cene 4,5 tys bez alu i radia. Natomiast kiedy przyjechalem, cena minimalna wyniosla 4,8 tys zł.
Co do kupna budy i swapu, to bardziej opłacalne byłoby to a niżeli kupno tego samochodu i remontowanie go.
Mibas
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2008, 11:12
Model: Scirocco II
Numer GG: 5082950

Odp: sprzedam Scirocco GT2 16

Post autor: Mibas »

A ja tez tam bylem i oglądałem, to moge dodac cos od siebie, oczywiscie wszystko potwierdzam co Rezi powiedzial a dopowiem, ze filtr powietrza wraz z wtryskami nie byl przymocowany, poprostu sobie lezal na belce i latal, do tego duzo koncowek od elektroniki lezaly sobie poprostu (wisialy) do niczego nie podlaczone, duzo niedorobek z lakieru, a najlepsze jest to ze umawialismy sie z wlascicielem jakis tydzien, a dzien przed wyjazdem nagle mu sie przypomnialo ze przy drzwiach jest rdza, ze nagle szyberdach nie dziala i jeszcze pare pierdolek . Podsumowanie: Jak ogladalem te auto to czulem sie jakbym ogladal opla calibre:S
SCIROCCO POWER
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: sprzedam Scirocco GT2 16

Post autor: Sianecki »

a jak mowilem wczesniej na glebockiej to nie wierzyliscie mowilem kazam :((


eh szkoda ze ktos ja tak spierdzielil,

pzdro
Awatar użytkownika
Kazam
Początkujący
Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:02
Model: Scirocco II
Numer GG: 8350889

Odp: sprzedam Scirocco GT2 16

Post autor: Kazam »

Sam ja kupiłem w takim stanie, kilka rzeczy sie nie zgadza co podałeś, ale mniejsza o to, a o cenie mówiłem ze 5 tys, a nie 4,5 ani 6, owszem kilka rzeczy jest do zrobienia, jak ktos by był pedantyczny i musiał miec wszystko w 100% działające, a wszystko co potrzeba jest sprawne,poza tym wtedy sroka by nie kosztowała 5 tys tylko conajmniej 10, a wiekszosc osob zna ten samochód, bo nalezał do Lazera i smarowanie o nim, co nie działa z kazdą pierdółką, że nie jest wart swojej ceny itd. jest zbędne, poza tym moge się założyć, że auto by jeżdziło w takim stanie jakim jest, a pozatym mówiłem że sam silnik ze skrzynią jest wart, 3,5tys, drugie tyle kosztowała sekwencja, a gdzie jeszcze koszty samochodu i remontu... nie sprzedam go w całości, to wezme go na części i za dużo większą sume, tylko szkoda mi kolejnej sroczki...
Awatar użytkownika
angel00s
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 552
Rejestracja: 27 gru 2007, 18:02
Model: Scirocco II
Numer GG: 1266631

Odp: sprzedam Scirocco GT2 16

Post autor: angel00s »

powiedz mi ile dokładnie dałeś za sekwencje i czy zakładałeć od zera czy przerabiałeś istniejącą instalacje? pytam bo nie wiem czy blos czy inwestować w sekwencje...
"Są tylko dwie rzeczy nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć do do pierwszego nie mam pewności..." - Albert Einstein
Awatar użytkownika
sid
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 642
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:52
Numer GG: 3388791

Odp: sprzedam Scirocco GT2 16

Post autor: sid »

Sianecki napisał:
a jak mowilem wczesniej na glebockiej to nie wierzyliscie mowilem kazam :((


eh szkoda ze ktos ja tak spierdzielil,

pzdro
nie az tak zeby nie naprawic, poprawic... ale $$$ etc..
Kazam, a tak szczerze, to dlaczego sprzedajesz ? taki zawzięty od niby lat na sroke i co przerosła ??
audi allroad 4,2 z podtlenkiem - jest
audi allroad 4,2 - jest
citroen c5 - nie ma
volvo 950 - nie ma
mk2 1982 hybryda FR-PG automacik :) jest i zostaje do końca świata!
Audi A8 d2 quattro 4,2 nie ma
mk2 1988 KR - nie ma
mk2 1986 KR - nie ma
Audi Allroad 2,7T manual - nie ma
Renault Rapid :P - nie ma
Ford Focus - nie ma
Audi 200 2,1 T 1982 - nie ma
Obrazek
Awatar użytkownika
Kazam
Początkujący
Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 02 gru 2007, 17:02
Model: Scirocco II
Numer GG: 8350889

Odp: sprzedam Scirocco GT2 16

Post autor: Kazam »

ja się nie bawiłem z sekwencją, Lazer kombinował, zakładał wsumie wszystko od nowa z tego co wiem, moze tylko butle starą zostawił, no tego sprzedaje bo potrzebuje kasy, a ogólnie to mam jeszcze jedna sroczke, białą strzałe :)
ODPOWIEDZ