Bracia zza Buga

Forum dyskusyjne STP.
Kamil_DG
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 689
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:46
Model: Scirocco II
Numer GG: 4227574

Odp: Bracia zza Buga

Post autor: Kamil_DG »

To musze sie jeszcze raz przypatrzec, bo moze mam dwa takie same ;]
Awatar użytkownika
Bzyku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 810
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:46
Model: Scirocco II
Numer GG: 5178869
Lokalizacja: Kraków

Odp: Bracia zza Buga

Post autor: Bzyku »

przegladnalem ten topik od deski do deski i napotkalem sie na rozne sroki-te ladniejsze i te brzydsze-maja i gt, gts, gtx, tropiki, gt2, scale, zendery, rigery , x1,szerokie grile, biale kierunki, polerowane lampki , 16tki pod maska, gazniki poziome, i inne cudenka ktorych nawet my nie mamy w swoich srokach albo tez jest to unikatowe
wiadomo ze czym bardziej za wschod tym ciezej z czesciami do Srok, nawet u nas gdzie sasiadami sa niemcy nie kupisz bialych kierunkow, brewek , grilii i innych gadzetow ktore sa dostepne od reki w de
jak to Czarodziejka napisala kazdy orze jak moze
grunt ze chlopaki sie trzymja razem, odbudowywuja sroki a czasem nie majac dostepu do zamiennikow daja rozne rzeczyw zamian co wychodzi jak wychodzi, nie kazdemu sie moze to podobac ale i u nas nie ciezko znalesc pokemony
moim zdaniem bardziej powinno nas laczyc jedno-milosc do Sroki jako samochodu-bo nie kazdy moze powiedziec mam sciro-niektorzy marza o nim, niektorzy tesknia, a znalesc cos w naprawde dobrym stanie jest naprawde ciezko
.....sory chyba mnie ponioslo
Scirocco Scala 87' było
Obrazek
Scirocco GTII 90' było
Trumna Type-S K24A3 <---
Awatar użytkownika
vwbounty
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 806
Rejestracja: 01 gru 2007, 17:09
Model: Scirocco II

Odp: Bracia zza Buga

Post autor: vwbounty »

Bzyku napisał:
moim zdaniem bardziej powinno nas laczyc jedno-milosc do Sroki jako samochodu-bo nie kazdy moze powiedziec mam sciro-niektorzy marza o nim, niektorzy tesknia, a znalesc cos w naprawde dobrym stanie jest naprawde ciezko
.....sory chyba mnie ponioslo
Popieram cie, ja jak mi sie \"stłukły lampy\" to naszybko zrobiłem ten smieszny front przy swoim bo potrzebowałem auta a załatw lampy na szybko i to w okresie swiątecznym (potłukły mi sie dzień przed wigilią) a miałem w garazu tylko grilla zendera czy riegera do golfa 1, zal było ciąc ale co zrobic, polakierowałem a ze to kulawo wyglądało to walnąłem na szybko pasek przez auto. I co, i tak były smiechy które puszczałem bokiem bo wazne ze miałem czym jezdzic a w miedzyczasie kompletowałem klamoty:P
(][__][_]===W===[_][__][)
ODPOWIEDZ