[S] (...) ---/Sprzedane/---

Oferty sprzedaży części i samochodów.
bertos
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2008, 19:26

[S] (...) ---/Sprzedane/---

Post autor: bertos »

Witam Szanownych Forumowiczów.

UPDATE 2008.10.17:

Koledzy, z uwagi na zainteresowanie jednego z pytających, sprawdziłem zdolność auta do zabrania go na własnych kołach. Niestety z przykrością muszę poinformować, że po nalaniu paliwa i sprawdzeniu pozostałych płynów (wszystko w normie) odpalał od 1go kopa, ale gasł na wolnych. Ostatecznie po rozgrzaniu silnika sprawia wrażenie jakby nie palił na wszystkie gary - krztusi się i szarpie w czasie jazdy, ciężko wkręcić obroty. Chyba odstawka w kąt, upływający czas i wilgoć w powietrzu zrobiła swoje. Być może to kopułka, być może kable jakieś, nie wiem. Trudno powiedzieć, a szukać przyczyny nie dam rady. Informacje uczciwie przekazuję publicznie, aby potencjalni zainteresowani mieli pełną świadomość stanu auta.
W tej sytuacji, jeśli takowi się znajdą, proponuję obniżkę ceny do 450 zł.

UPDATE 2008.10.09:

Szanowni Forumowicze
Ponieważ zainteresowanie niezbyt duże, ale kilku osobom udzieliłem konkretnych odpowiedzi oraz złożyłem oferty, podaję informację dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych:
Cena: 600 zł do negocjacji
Ubezp. ważne do stycznia 2009
Samochód stoi u mnie na pdowórku, cały czas pod dachem. Woj. opolskie, miejscowość Zawadzkie
Z informacji technicznych - uzupełniam: jest lekki wyciek oleju z miski (nie wiem czy to uszczelka samej michy czy korka)

Jeśli nie znajdą się chętni auto będę musiał zezłomować :(

Pozdrawiam


***************************************
Oryg. treść ogłoszenia:

Jak w temacie. Autko już raz oferowałem tu na forum ale jakoś małe było zainteresowanie. Teraz wracam do tematu, bo już jakiś czas temu zmieniłem na inne niestety. Niestety bo mam sentyment do Scirocco, ale i głośność, i zawieszenie w mojej sroce to już nie dla mnie :(

Auto do kwietnia normalnie używałem, ale uczciwie napiszę co mu dolega. Oferuję do sprzedaży, tu na forum, dlatego że teraz stoi nieużywany i właściwie niszczeje, a żal mi go na złom czy gdzieś tam oddawać. Chciałbym żeby trafił w dobre ręce, a niestety oddać go muszę, bo już nie będę nim jeździć a i miejsce mi zabiera. Ponieważ o auto przez 4 lata normalnego jeżdżenia dbałem na prawdę starannie, ale nie ukrywam że nie kupiłem najlepszego egzemplarza, a teraz trzeba by dwie poważniejsze rzeczy zrobić gdyby miał dalej służyć, to deklaruję na prawdę symboliczną cenę. Trudno teraz podać konkretną sumę, po prostu się dogadamy jeśli ktoś będzie zainteresowany.

Teraz o stanie auta - składak, silnik i buda z 87-go. Silnik 1.8 JH. Oprócz wymiany klocków, tarcz, rozrządu, płynów, i kilku drobniejszych napraw - a to przekaźnik jakiś, a to kabelek, a to znów łożysko - wiadomo, jak to w starym aucie, jeździłem nim i już. I byłem na prawdę zadowolony. Dużo sam poprawiłem jeśli chodzi o wnętrze, tak że było całkiem przyjemne mimo, iż stan po zakupie pozostawiał trochę do życzenia.
Niestety jeszcze w zeszłym roku zaczęły się problemy z miganiem kontrolki ciśnienia oleju na rozgrzanym silniku na wolnych obrotach (pisałem o tym tu na forum) i ten stan utrzymuje się do dziś. A więc jak wspomniałem - powiem uczciwie o wadach auta - niewykluczony jest remont silnika. Druga sprawa, to jeszcze póki nim jeździłem do kwietnia zaczęło mi coś dzwonić w trakcie jazdy na piątym biegu. Pewno skrzynka niestety. I tak jakoś przejeździłem, potem przyszło nowe auto i sziro teraz stoi.

Jeśli ktoś ma warsztat, narzędzia i chęci, i jest pasjonatem to myślę że spokojnie warto wziąć pod uwagę konieczne remonty i dopieszczenie autka i można spokojnie dalej szusować. A jeśli nie to może komuś się przyda na części. Ja w nim nic nie wymontowywałem i też nie będę tego robić, bo raz że nie mam na to czasu, a dwa - możliwości.

Podsumowując - jak pisałem wcześniej - chciałbym oddać auto w dobre ręce, oczywiście w ramach umowy sprzedaży, ale nie po to żebym na niej zarabiał. Uczciwie opisuję sprawę i liczę też na Waszą wzajemność.

Pozdrawiam
Robert

ps. Oczywiście jeśli zainteresowani sobie życzą mogę podesłać zdjęcia na maila, podam też namiary na siebie w razie dodatkowych pytań. Jeśli ktoś ma po drodze do mnie to również zapraszam, gdyby chciał obejrzeć samochód.
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: Sianecki »

hej podrzuc fotki sianek@gmail.com , jaki stan blachy
bertos
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2008, 19:26

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: bertos »

Fotki wysyłam.
Blacha - nie będę ściemniać - pojawiają się bąble pod klamką na drzwiach kierowcy i w okolicy tablicy i zamka klapy bagażnika. Prawdopodobnie koleś przede mną malował na szybko. Progi, nadkola itp są OK. Generalnie potrzebne byłyby ewentualnie drobne poprawki. Mogę jakby co jutro zrobić fotki tych miejsc z ogniskami korozji to sam ocenisz. Co do podwozia nie umiem odpowiedzieć - osobiście nigdy nie zaglądałem - nie mam dostępu do kanału. Mogę tylko powiedzieć, że mój mechanik, ciągle ten sam, przez te 4 lata jak jeździłem w razie potrzeby do niego nigdy nie zwrócił mi uwagi, żeby się tam coś strasznego działo.

pzdr
Awatar użytkownika
lukasz_61
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 30 lis 2007, 20:54
Numer GG: 8578444

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: lukasz_61 »

tez poprosze o fotki i opis wyposazenia na lukasz_61@wp.pl
bertos
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2008, 19:26

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: bertos »

Fotki poszły
Awatar użytkownika
Panicz Maciej
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 230
Rejestracja: 05 gru 2007, 19:24
Model: Scirocco II
Numer GG: 4451310

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: Panicz Maciej »

fryta22@op.pl zdjecia tylko szczególowe zeby bylo wszystko widac jak na dloni
Jest:
88 Scirocco GT
86 Gofer 2.0 16V GL USA
bylo:
83 Scirocco GTS :(
89 Corrado G60
Awatar użytkownika
angel00s
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 552
Rejestracja: 27 gru 2007, 18:02
Model: Scirocco II
Numer GG: 1266631

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: angel00s »

prosze fotki na viper.1106@gmail.com i odrazu jaka cena... jak z ubezpieczeniem i przeglądem... i miasto...
"Są tylko dwie rzeczy nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć do do pierwszego nie mam pewności..." - Albert Einstein
bertos
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2008, 19:26

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: bertos »

Witam Was!
Od razu przepraszam że się nie odzywałem od początku tygodnia, ale miałem pilny wyjazd i nie miałem dostępu do internetu.
Dlatego szybko piszę, że fotki wyślę, a zrobię też dziś nowe. Wyślę wszystkim chętnym.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
wadeo
Początkujący
Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2008, 14:44

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: wadeo »

to i ja pisze sie o fotki wadeo@wp.pl
gt2 z 92 jh trupiszcze w trakcie remontu
bertos
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2008, 19:26

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: bertos »

Uzupełnienie informacji w 1szym poście...
pzdr
Awatar użytkownika
LONGER
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:54
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: LONGER »

poprosze o fotki waku18@o2.pl
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: ozi »

poprosze fotki, jestem chetny ;) tomas.mk1@wp.pl

i wogóle miejscowość - albo chociaż województwo
Obrazek
Awatar użytkownika
LONGER
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 22 maja 2008, 18:54
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: LONGER »

nadal czekam na foto!!!

waku18@o2.pl
Awatar użytkownika
John
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 392
Rejestracja: 18 gru 2007, 23:05
Model: Scirocco II
Numer GG: 5644370

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II

Post autor: John »

ozi napisał:
poprosze fotki, jestem chetny ;) tomas.mk1@wp.pl

i wogóle miejscowość - albo chociaż województwo


http://img337.imageshack.us/my.php?image=obrky4.png
stare forum stary nick nowe forum nowy nick wczesniej znany jako Szeryf

Obrazek
Awatar użytkownika
szarywilk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 627
Rejestracja: 11 mar 2008, 10:38
Model: Scirocco II
Numer GG: 4195756

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II - 600zl

Post autor: szarywilk »

a masz tam szyberdach jesli tak to bylbym zainteresowany prowadnicami do niego ile chcesz za nie.
ODPOWIEDZ