Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: michalfree »

Witam -- zapraszamy chętnych do spotkania jesiennego sciromaniaków w okolicach Szczecina ( s z c z e g ó l n e zaproszenie dla Szczecinka i okolic jako rewanż za super klimat...gdy my byliśmy u nich.) Oto propozycja - jest miejsce do fajnego spotkania z dogodnym dojazdem,możliwością noclegu,parkingu,dobrego i naprawde po kosztach jedzonka,#

poza tym w odleglości od bazy około 7 km jest pas startowy drogowy z dużymi parkingami gdzie mozna poszaleć/czyli zręcznościówka i kawałek ścigania na prostej...//

około 15 minut od centrum Szczecina,//dojazd od strony trasy Szczecin - Gdańsk //

jest miejsce zadaszone z ławostołami na ognisko ,plac zabaw dla dzieci( tak tak niektorzy je mają i One też jeżdżą SCIROCCO.....//

poza tym jest myśl -pomysł wypadu do pierwszego Oceanarium w tej części Europy w Niemczech( świeżo otwarte...a wrażenia obłędne)//

,możliwość skoku nad morze -70 km//

możliwość parady w szczecinie,//

zwiedzanie muzeum gdzie produkują Starkę czyli jeden z ciekawszych alkoholi polskich//

i jeszcze kilka niespodzianek...możliwe że zawitają Niemcy z pobliskich okolic....Proponuję wlaśnie te dwa dni- oby to była piękna polska jesień- by starczylo czasu/by nie było pośpiechu i gonitwy tylko fajny relaks....

Zatem czekam na ewentualne sygnały osób zainteresowanych....i ciekawych takiej właśnie formy spotkania. Jutro i w ciągu kilku dni następnych podam więcej szczegółów ..ceny/koszty /odległosci.... itp.Jeśli ktoś będzie chciało coś pytać to jestem dostepny wieczorami - gg10470958 / lub komórka 507126247.Pozdrawiam - Michał.
Awatar użytkownika
czarodziejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 867
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 2478779
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: czarodziejka »

super pomysł i kupa fajnej zabawy się szykuje ale qrcze nie dam rady :( nawet 20 (sobota) pracuję :( a na wolne nawet nie mam co liczyć :( akurat teraz w niemcowni jest zaje#$%^&ty popyt na to przy produkcji czego pracuję . jedynie w niedzielę mam wolne i właśnie chcę zawitać w kluczewie .
:( niestety 18-19 - odpadam :(
pozdro :) i mam nadzieję że spotkamy się 21 na imprezce k.stargardu :)
"Pasja - po to by realizować marzenia, nie po to by być lepszym od innych"
http://www.youtube.com/watch?v=xuuB8UAmO48
http://www.youtube.com/watch?v=mzAY8qrQcAY
Obrazek
Awatar użytkownika
michoo097
Początkujący
Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 02 gru 2007, 13:39

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: michoo097 »

Dobry pomysł ale jeszcze nie mam czym zajechać,nie kupiłem jeszcze auta(skazany na BMW :blush: )ale na wiosne to kto wie.gdzie dokładnie jest ten pas?Pozdrowionka ze Słupska
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: Sołtys »

czarodziejka ale to za miesiąc a nie teraz.
21 września sie widzimy na Kluczewie ;) a za miesiąc dopiero będzie impreza o której pisze Michał - więc szykuj się chłopie i zabieraj ze sobą reszte bandy :D

Ps. JA oczywiście postaram sie zjawić na weekend ... więc zaklepuje miejsce:silly:
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: michalfree »

Własnie Czarodziejka ..miesiac ci przeskoczyl..hahahha sadze ze jednak bedziesz.....
i cala Wasza ekipa.....
hej
Sołtys...rezerwacje masz...
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: michalfree »

michoo097... przyjechac mozesz wszytskim -wazna jest milosc do SCIRO//ZAPRASZAMY
Awatar użytkownika
czarodziejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 867
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 2478779
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: czarodziejka »

UPS ... :blush: pseplasam :blush: niedoczytałem :blush: postaram się ale obiecać nic narazie nie mogę :blush:
"Pasja - po to by realizować marzenia, nie po to by być lepszym od innych"
http://www.youtube.com/watch?v=xuuB8UAmO48
http://www.youtube.com/watch?v=mzAY8qrQcAY
Obrazek
Awatar użytkownika
Turek GD
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 378
Rejestracja: 11 gru 2007, 08:59
Model: Scirocco II
Numer GG: 2565941

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: Turek GD »

kurcze... z gdańska trochę daleeeeko... a nawet całkiem :P
VW SCIROCCO 2.8 VR6... power of dream :D
Awatar użytkownika
Długi29
Początkujący
Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 3595595

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: Długi29 »

michal jestem za ale dwa dni bym dojezdzal bo wekend wieczorem pracuje
Awatar użytkownika
wróżka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 414
Rejestracja: 01 gru 2007, 15:50
Model: Scirocco II
Numer GG: 9084901
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: wróżka »

Eh, na takie zaproszenie to nie sposób odmówić....... dzięki MIchał ! zaczołem już załatwiać wolne w pracy, zobaczymy co z tego wyniknie, jak narazie wszystko idzie na plus........;) pogadamy jeszcze w niedzielę w Stargardzie....... POZDROWIONKA !!!
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: obar »

Nic nie obiecuję, bo zmieniam pracę, ale jeśli spełni moje.. khe khe, finansowe oczekiwania to jak najbardziej przyjadę:). Jeszcze za jakieś trzy tygodnie dam tutaj znać:).
Taką trasę to staruszek na pewno wytrzyma;), a poza tym jeśli będę jechać to zapewne najpierw na dół do chłopaków ze Szczecinka żebyśmy całą bandą pojechaliB) .

Turek GD jakbyś zechciał się jednak wybrać to nie będziesz sam, bo ja w Słupsku stacjonuję, no i Michoo zapewne też by wyruszył (choć nie sciro, ale zawsze:) ).
pozdro vw
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Turek GD
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 378
Rejestracja: 11 gru 2007, 08:59
Model: Scirocco II
Numer GG: 2565941

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: Turek GD »

no w słupsku... zawsze macie z 130 kilometrów do przodu już :P

zobaczymy... jak sroczysko nie nawali to się zgadamy :P
VW SCIROCCO 2.8 VR6... power of dream :D
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: scirorider »

Witam Cię Michu,


szczerze ci powiem, że bardzo żałuje, że zlot odbywać się będzie akurat tej daty, bo niestety w tym czasie od 9.10 wylatuje na 2 tygodniowy urlop, szkoda...


Mam jednak nadzieję, żę mimo wszystko uda nam się niebawem styknąć.


Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkim udanego zlotu :)


pozdro
Obrazek
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: michalfree »

Witam wszystkich zainteresowanych spotem w polowie pażdziernika w okolicach Szczecina majac nadzieje ze i pogoda i humory dopiszą oraz odległosć będzie się zmniejszała w miare zbliżania się tych dni......tj 18- 19 .10 .2008 = przewidywany koszt od 1 osoby ( + -) 70.00 zł. Kwota ta obejmuje =
1. nocleg w tzw zbiorowym apartamencie ( są 4 niezależne łóżka ) + salon+ łązienka + kuchenka + duuużo miejsca na karimaty i materace. Cieplutko,czsto i bezpiecznie- warunki ok.
2. wynajem wiaty na ognisko wraz z drewnem,stołami,ławami, energią elektryczną;
3.parking dla samochodów ( nie do prób ..tylko parking);
4.obiado-kolację w dniu 18.10 ( zupa żurek domowy,filet drobiowy,ziemniaczki zapiekane,surówka,herbata);
5. śniadanie w dniu 19.10 ( jajecznica na kiełbasie,pieczywo,twaróg,dżem,kawa,herbata,ciasto domowe);
6. nalepki \"spotowe\" okazjonalne .
==============================================================================================

Wstępny rozkład JAZDY na te dwa dni=

18.10 ; - godz o9.00 - 10.00 dojazd uczestników ;

-godz 10.00 - 11.00 zakwaterowanie + powitania.....+ wyjazd na wspólną kawę do Szczecina... mini parada

- godz 12.00 -16.00 ...( może i dlużej ) zwiedzanie muzeum techniki( kolekcja aut starych zakupionych przez miasto Szczecin / lub
uczestnictwo w premierze nowego modelu Scirocco w salonie VW ( temat jest dopinany-pojawi sie info);
- godz 17.00 - krótka runda po mieście - wypad na dobre lody....
- godz 18.30 - przejazd do m zakwaterowania - obiadokolacja - następnie część - wieczorna ogniskowo-kabaretowo- prywatna....do
do tzw upadlego..... też quiz na temat Naszych autek wraz z nagrodami.Zaopatrzenie wlasne ( we tzw wspomagacze)
========================================================================================================

19.10. godz. hmmm okolo 10.00 śniadanie powolne.....rozruch spacer - i wg wspólnego uzgodnienia i warunków pogodowych=

- wyjazd wspólny kolumną nad morze Międzyzdroje / lub wyskok na pobliski pas startowy = zrecznościówka i ew 1/4...wg
- popołudniu spokojne pożegnanie i rozjazd.


=================================================================================================================

Są to propozycje i pewne sztywne punkty / ale także wiele jest dołagodnego ustalenia lub pomysłów dodatkowych. Spotykamy się w Miejscowości Kliniska Wlk ...trasa wjazdowa z kierunku Gdańsk,Świnoujście ok 12 km od Szczecina /jednocześnie dogodny wjazd od strony Piły i Szczecinka. Mapka pojawi się jutro lub pojutrze.

=================================================================================================================

Zatem otwieram listę = proszę o wpisywanie się wg normalnego i dowolnego harmonogramu . Zapraszamy wszystkich chętnych.- naturalnie wraz z Rodzinkami,maluchami ,Kobietami.....licząc na porą ekipę ...i miejmy na względzie że to ma być Nasz wspólny relaks z Naszymi kochanymi autkami.... Mój nr kontaktowy 507126247 , lub gg =10470958. Pozdrawiam - Michał ( michalfree)
Awatar użytkownika
Długi29
Początkujący
Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 3595595

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: Długi29 »

witam michal pisze sie tylko tak jak wczesniej wspominalem rezygnuje z noclegu a reszta jest ok .pozdrawiam.
ODPOWIEDZ