Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: obar »

kilka osób będzie...
No ludziki, przyjeżdżajcie bo się okaże, że golfów będzie więcej niż sciro:dry: . W sobotę ma być słonecznie, więc zastanówcie sięB)
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: Sołtys »

Niestety chyba nie dam rady się zjawić w Szczecinie - rano do pracy, a później nie ma czym się dostać bo to sobota i autobusy nie latają tak jak w dni robocze. A nawet jakbym później miał czym przyjechać to jakoś nie byłbym długo i musiałbym wrócić do chaty - więc z przykrością luzuje :(
Ale za to może podgonię trochę prace nad silnikiem (gdyby nie opóźnienia poczty to może bym dał rade na wyjazd do Wolina ... ale cóż wszystko się chrzani naraz).
Miłej zabawy i czekam na relacje/fotki/filmy ;)
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: obar »

Dopiero się ogarnąłem. Trzeba było się przekimać po imprezie:laugh:

Fajna trasa, bardzo ładna pogoda i bardzo miła atmosfera na miejscu:).
Dużo opowiadań przy ognisku (jeszcze mi koszula pachnie pieczonym mięskiem:woohoo: ) i dużo śmiechu.
Były trzy golfy i cztery sroki więc dobra nasza;). W sumie ok 10 osób, więc ładne grono.

Chciałem podziękować gospodarzowi za dopracowany plan w każdym szczególe, bardzo dobre warunki na spędzenie tego czasu jak najlepiej:). Dzięki Michał.
Ja już odkładam kasę na następną taką imprezę i mam nadzieję, że przyjedzie więcej Scirocco, a ci, których nie było, naprawdę mają czego żałować :evil:.
Fotki będą później:).
pozdro vw
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
aallex
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 6522766

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: aallex »

Jako ze dopiero sie troche ogarnolem, chcialbym w swoim jak i chyba wszystkich imieniu, podziekowac michalowi za naprawde swietnie zorganizowana impreze. Jeszcze raz ichal wielie dzieki.A tych co nie bylo ,niech żałują.
pozdoVWionka
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: michalfree »

dzieki chłopaki:) ,dzieki temu ze Wy byliscie imprezka sie udała/dopisaly choc te co byly sroczki a jednoczesnie zaprzyjaznilismy sie z Towarzystwem z golfów...... ciesze sie ze pasowalo...nastepna jeszcze lepsiejsza bedzie i mam nadzieje ze obfitsza w sroki// a propos-dzisiaj znalazlem w szczecinie goscia ktory przez 8 lat mial sciro 1 a teraz od dwoch latek ma 2 ale z silnikiem dx i czesciowym ospojlerowaniem kamei/ , auto jest uzywane na codzien...jako nsamochod roboczo rodzinny; chetnie sie pisze na integracje...wiec dobra Nasza.. tez dziekuje wszystkim/pozdrowionka- a Ci co nie byli niech dopisza kolejnym razem.:) :cheer: :cheer: :P
Awatar użytkownika
Długi29
Początkujący
Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 3595595

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: Długi29 »

pozdrowienia dla wszystkich i oczywiscie podziekowania dla Michala !!!!
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: RTUT »

michalfree napisał:
dzieki chłopaki:) ,dzieki temu ze Wy byliscie imprezka sie udała/dopisaly choc te co byly sroczki a jednoczesnie zaprzyjaznilismy sie z Towarzystwem z golfów...... ciesze sie ze pasowalo...nastepna jeszcze lepsiejsza bedzie i mam nadzieje ze obfitsza w sroki// a propos-dzisiaj znalazlem w szczecinie goscia ktory przez 8 lat mial sciro 1 a teraz od dwoch latek ma 2 ale z silnikiem dx i czesciowym ospojlerowaniem kamei/ , auto jest uzywane na codzien...jako nsamochod roboczo rodzinny; chetnie sie pisze na integracje...wiec dobra Nasza.. tez dziekuje wszystkim/pozdrowionka- a Ci co nie byli niech dopisza kolejnym razem.:) :cheer: :cheer: :P
No ja żałuję że mnie nie było ale niestety byłem w robocie zresztą Ci co troche mnie znają wiedzą jak to zemną jest. Moglibyście jednak podzielić się jakimiś fotkami ;)

Czy ten nowy gośc to ten z wąsem od grafitowej sroki z kameiami o którym pre razy żeśmy już gadali???
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: michalfree »

niee ja tylko przez telefon gadalem z gosciem ,mieszka chybaaa...gdzies na pogodnie/ ma ok 50....wiec mi lzej i razniej/heh i jego sroka jest taka zielono grafitowa z ubytkami klaru i reperaturkami tylnych nadkoli. nio a co do Ciebie too wiemy i liczymy ze sie poprawisz -ama praca i glazura nie idzie zyc- mozemy pomoc wytlumaczyc to twojej Pani///pozdrowionka// ta grafitowa stacjonuje na pomorzanach....i wiem kto nia jezdzi...
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: michalfree »

w nawiązaniu do spotkania 18-19.10.08/ ukazały sie wzmianki w takiej Szczecinskiej gazecie o Naszym spotkaniu-podczas zwiedzania muzeum techniki i komunikacji był z nami dziennikarz-i juz są dwa artykuliki-wzmianki o powyższym. Są zdjęcia z muzeum-jest Obar-usmiechniety i Długi zafascynowany( czyli ludzie od srocząt...ja też się załapałem....heh) jak ogladamy Mauch wszędołaza na gąsienicach oraz jak ogladamy Mesrschmitta osobowego tc 200 ....śmiesznosci pojazd.Jest też zdjęcie mojej sroczki wraz z z usmiechniętym włąscicielem.......hehehhe// S a tez zdjećia chlopaków z forum vw gruppa Zachodniopomorska( tez wspomnieli o tym na swoim forum...i chwala im za to.... Dla wszystkich uczestników spotuu mam egzemplarze gazty....spoko-dotrą do nich.. Pozdrowionka/Michał.
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10.2008

Post autor: michalfree »

podaje link do strony internetowej gazety Moje miasto/ i materiału o Naszym spocie= http://www.mmszczecin.pl/...o?category=pics
jak ktoś zechce to see spojrzy / czesc
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: obar »

czemu nie działa prawidłowo?:(
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: michalfree »

Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: Sołtys »

Dalej lipa :( ... chyba muszę wam pomóc :)
Spotkanie miłośników volkswagenów w Szczecinie
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Zachodniopomorskie Zaprasza.......18 - 19 .10

Post autor: obar »

pięknie :evil:
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
ODPOWIEDZ