MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
Turek GD
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 378
Rejestracja: 11 gru 2007, 08:59
Model: Scirocco II
Numer GG: 2565941

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Turek GD »

pomysły są :)
VW SCIROCCO 2.8 VR6... power of dream :D
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: obar »

Mam już numer do odpowiedniej osoby w sprawie wynajmu pasa na lotnisku w Pile. Jutro będę dzwonił i dam znać jaki werdykt.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Kamil »

dzis sobie ogladalem powtorke programu na tvn turbo i pokazywali tam taka firme Bosmal. ta firma opracowala takie projekty jak beskid, fiat 126 z przednim napedem itp. itd., moze to byloby ciekawe miejsce do zwiedzania? jest jeden maly problem... znajduje sie w bielsku bialej.

http://www.bosmal.com.pl/ na wszelki wypadek link do strony.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: scirorider »

No super panowie :)


i jeden i drugi pomysl fajny, ciekawe jak z tym pasem wyjdzie, ta fabryka tez ciekawa. Ja w przyszly weekend wybiore sie do tych otrebusow zobaczyc to muzeum oraz nieborow i okolice.


pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: obar »

No dobra, odpowiedź jest.
Główny pas startowy, asfaltowa ładna nawierzchnia i dobry teren dookoła, by rozbić namioty.
Cena za dobę to 1000zł.
Można z kumplem się ugadać co do wystawienia urządzeń pomiarowych na ćwiartkę za jakąś dopłatą.
Dobrze mieć znajomości:laugh: .

Minusem natomiast jest to, że jak będzie \"lotna\" pogoda, to będą loty samolotów i szybowców i wtedy będziemy musieli na ten czas ustąpić, no ale i tak byśmy się cały dzień nie ścigali;) .

Dojazd ze Szczecina przez Stargard do Piły jest poprawiony i naprawdę ładny. W samej Pile były już organizowane przejazdy aut, więc nie byłoby z tym problemu, i praktycznie wszystkie drogi są już naprawione.

To oczywiście moja propozycja i informacja.
Żeby sobie ktoś nie pomyślał, że koniecznie chcę zlot w Pile:P .
pozdro vw
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
ase2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 132
Rejestracja: 05 gru 2007, 11:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 4123620

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: ase2000 »

i ja uwazam ze super caly pas i spanie w namiotach jestem na tak !! w czerwcu :D
www.ASE2000.pl
LDZ : photographic ... motion graphic ... video editing
-----------------------
:pinch: <b>.: RIP :. VW Scirocco Mk1 '75 1.8 EX </b>... 100ps 160Nm... 8s. - 100 km/h
:pinch: <b>.: RIP :. VW Scirocco Mk2 '88 1.8 16v KR </b>... klima, wspom, elekt, ver. USA
:evil: <b>.: LIFE :. VW Scirocco Mk2 '86 1.8 DX + LPG </b>... ( economy )
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Sołtys »

MI też się podoba pomysł Obara :)
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
michoo097
Początkujący
Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 02 gru 2007, 13:39

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: michoo097 »

jestem za
Awatar użytkownika
Turek GD
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 378
Rejestracja: 11 gru 2007, 08:59
Model: Scirocco II
Numer GG: 2565941

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Turek GD »

jak dla mnie bomba ;)
VW SCIROCCO 2.8 VR6... power of dream :D
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: michalfree »

ok Obarku,powinno sie miejsce podobac/zobaczymy co dalej z tym sie wydarzy/pozdrawiam....
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: obar »

No ja jeszcze chciałbym znać decyzję i propozycje innych, bo naprawdę co do atrakcji to nie będzie praktycznie innych, oprócz tych, które sami zorganizujemy (no chyba, że wyjazd nad jezioro (ośrodek wypoczynkowy).
Kurcze fajnie by było załatwić transparent na dwupłatowca, którego można wynająć. Napis typu WELCOME SCIROCCO czy coś w ten deseń... ciekawe ile taka impreza by kosztowała. Za jakiś miesiąc jadę znowu do Piły i wtedy umówię się na spotkanie z tym facetem od lotniska i dowiem się co jest w stanie udostępnić i jakie atrakcje były by możliwe ze strony Aero Klubu (np. akrobacje samolotów lub pokazy modeli zdalnie sterowanych).
Zbiorę cały cennik i dam znać.

Mam też taką propozycję (jeśli będzie decyzja, że to będzie w Pile) by to pas był wynajęty na trzy doby, czyli od 16tej w czwartek do 16tej w piątek jedna doba, do soboty druga i do niedzieli trzecia.
Impreza od 18tej by ludzie mogli po dniu podróży wypocząć (wynajem od 16 bo trzeba wszystko poustawiać).
Mam też propozycję na wielkie ognisko i jakieś kiełbaski czy cóż w tym stylu. Żadna budka z hot dogami nie daje takiego klimatu;). Mam wujka w zieleni miejskiej, więc drewno załatwiłbym za \"czapkę śliwek\".
Drogowskazy na mieście też nie problem.

Wszelkie ZA i PRZECIW mile widziane, no i chciałbym też wiedzieć czy ktoś w razie W pomógłby przy tej organizacji, bo mieszkam w Słupsku i nie zdołałbym sam wszystkiego załatwić.

Czekam tez na opinię Sciroridera i na informację kto się zgłosi z zagranicznych for, bo ilość aut musi być podana chociaż w przybliżeniu.

Pozdro vw
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: scirorider »

Hej Obar :)


twoja propozycja brzmi zachęcająco i jeśli większośc jest za a widzę że dużo osób popiera ten pomysł to ja również go popieram :) I oczywiście ci w tym chętnie pomogę (wkoncu to ja mialem to widzi mi sie :P to nie sposob się z tego wycofać :P )

Zanim jednak przejdziemy do dalszych działań, to ja na niemieckim forum się dowiem o termin, tak żeby mniej więcej dopasować i potem jest tylko jeszcze kwestia ceny tego pasa. Więc warto by się było potargować, jak coś to ja chętnie też do tej piły na tą rozmowę przyjadem jeśli nie masz oczywiście nic przeciwko :)


Najlepiej to jak byś podał mi jakiś kontakt do siebie najlepiej gg

A co do mojego uporu nad muzeum, no to zawsze można by je przełożyć na kolejny rok :) Ważne by było jednak jeszcze to, że jak będziemy organizować przejazd po okolicy a napewno będziemy, to żeby to nie było takie bezcelowe.

Tu akurat miałem na myśli to muzeum motoryzacji, ale może jest coś w pobliżu Piły ciekawego ?

pozdro



P.S. Co na to inni wspólorganizatorzy ? DuDI ? Woijo ? Michal Free? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
wojio
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 318
Rejestracja: 08 gru 2007, 16:08
Numer GG: 767066

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: wojio »

Lotnisko - BOMBA !!! :woohoo:

Ja jestem całkowicie ZA.



Pasowałoby znaleźć póki co jakiś dogodny termin i potem z kopyta :)


pozdr
-----=wojio=------
http://www.wojio.pl
http://www.multielektronika.pl
"Lubię przyrodę, pod warunkiem, że nie lata nad moim autem"
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Kamil »

3 dni na lotnisku... przeca to nie vw mania czy chocby vagtreffen, zeby przyjechalo kilkaset samochodow. 1000 zl za wynajem pasa, ale jak mniemam na dobe, to zakladajac, ze przyjedzie 30-40 samochodow, daje kolo 100 zl na glowe za sam wjazd, a co z funduszami na reszte atrakcji? poza tym rozbijemy namioty na tym lotnisku i skonczy sie na piciu piwa i... no wlasnie i co...? bo to jest wg mnie lekka luka w tym planie ;). dalej idac tym tropem, przyjedzie, nawet optymistycznie zakladajac, 50 samochodow (chociaz i tak to nierealne wg mnie), scigac sie bedzie chciala polowa albo mniej, czyli wyscigow jest na godzine, moze dwie. sprawnosciowka dodatkowa godzina i to by bylo na tyle, zarowno wykorzystania pasa jak i atrakcji na zlocie (pomijam konkursy typu rzut stara detka na czas, bo to sa dobre wypelniacze na pol godziny). wg mnie taki pas moglby byc atrakcja jednego dnia, czyli mniej wiecej taka funkcja, jaka mialby spelniac tor, ale po co placic za pas na pare dni, jak za ulamek kosztow moznaby uzyskac efekt (grillowanie z piwkiem w reku) na jakims campingu? czyli mowiac wprost, lotnisko jako baza tak malego i kameralnego zlotu jest po mojemu nietrafionym pomyslem.
ja tam caly czas uwazam, ze ten zlot powinien polegac na czyms innym, niz vw mania, majovwka czy vag treffen i osobiscie uwazam, ze pomysl muzeum w otrebusach jest duzo bardziej trafiony i ciekawy, chociaz trzeba pamietac o ulomnosciach lokalizacji i dojazdu.

no ale co ja sie madrzyc bede, frekwencja bedzie ocena pomyslu ;).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: scirorider »

Heh.......


widze że ile osób tyle zdań, chociaż ja też jestem za tym co ty piszesz Kamil, ale znowu nie chce robić większości wbrew i potem wylądować sam z niemcami na zlocie, bo bym się chyba ze wstydu spalił :) No nic, ja nadal pozostane przy mojej wersji i się tam przejade do tego muzeum i znimi pogadam co i jak, może mogą nam udostepnić jakiś parking, albo coś. Zobaczymy....


Co do tego pasa również przyznaje racje, że może być to bardziej jako atrakcja....


Jak narazie mamy dwie lokalizacje :

Piła + pas startwoy i inne atrakcje

województwo łódzkie, otrębusy, nieborów (fotoshooting)....


jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to śmiało!
Obrazek
ODPOWIEDZ