WOŚP (2008) "2009" - SZCZECIN KOROWÓD ANIOŁÓW

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

WOŚP (2008) "2009" - SZCZECIN KOROWÓD ANIOŁÓW

Post autor: Sołtys »

Cyt. z forum.VWGolf.pl
\"Już właściwie stało sie tradycją, że co roku na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy pod C.H Galaxy organizowany jest Korowód Aniołów tj. przejazd samochodów, motorów itd na rzecz potrzebujących dzieci. Korowód zaczyna się pod Galaxy od strony Wyzwolenia idzie pod Fale, następnie do placu Rodła i spowrotem pod Galaxy. Wszystkich chętnych posiadających autko wszystko jedno czy seria czy tuning, serdecznie zapraszamy w ten dzień ok godz. 12. Wydarzenie to będzie emitowane przez telewizje jaki i inne media, najprawdopodobniej także przez TVN.
Jest propozycja, aby grupę samochodów biorących udział w imprezie poprowadzia VW Grupa Zachodniopomorska....\"


Ktoś może Sroczką się wybiera z okolic na tą rundę. Może parę naszych autek by się tam pojawiło?
Niech się ktoś odezwie ze Szczecina lub okolic kto może brał udział w takim przejeździe. Ja narazie mam chęć się wybrać - choć nie mam na 100% pewności czy będę Sciro, bo jak zima zaatakuje to raczej się nie doczołgam ;)
Po takim pokazie możnaby było sobie pojechać na jakiś placyk (parking) i pogadać. :P

Czasu mamy jeszcze dużo więc myśle, że większość z zachodniopomorskiego zdąży to przeczytać.

Edit:
W 2009 także organizujemy przejazd w Szczecinie.
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
michoo097
Początkujący
Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 02 gru 2007, 13:39

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochod

Post autor: michoo097 »

dobry pomysl ja mam troche daleko z checia bym sie przylaczyl ale na jeden dzien to mi sie nie kalkuluje
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochod

Post autor: Sołtys »

michoo097 napisał:
dobry pomysl ja mam troche daleko z checia bym sie przylaczyl ale na jeden dzien to mi sie nie kalkuluje
michoo097
Jak chcesz to możesz przyjechac na dwa dni :P atrakcje napewno będą:

Cytat:
I Noworoczne Kryterium \"Wały Chrobrego\" zostało powołane do życia jako impreza cykliczna otwierająca sezon rajdowy w województwie zachodniopomorskim. Zamierzeniem organizatorów jest aby Kryterium weszło na stałe do kalendarza imprez motoryzacyjnych Szczecina.

Noworoczne Kryterium \"Wały Chrobrego\" zostało objęte Patronatem Prezydenta Miasta Szczecina.
Organizatorem Kryterium jest Automobilklub Szczeciński wspierany przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie.
Będą to jednodniowe zawody odbywające się na zamknętych ulicach Szczecina w rejonie Wałów Chrobrego. Składać się będzie z czterech przejazdów: zapoznawczego, próby na czas przejeżdżanej dwukrotnie przez zawodników, oraz \"najbardziej widowiskowego przejazdu\" - wg wyboru zawodników. Rampa startu - mety usytuowana będzie przed Teatrem Współczesnym na Wałach Chrobrego. Tam też będzie znajdował się otwarty Park Maszyn.
Limit załóg startujących w Kryterium ustalono na 40. Zawody odbędą się w dniu 12 stycznia 2008r.

Biuro zawodów - do dnia zawodów - mieścić sie będzie przy al. Wojska Polskiego 237 a w Szczecinie. W początkowym okresie dla zawodników czynne będzie w poniedziałki i środy w godz. 9.00 - 12.00, we wtorki i czwartki w godz. 9.00 - 13.00. Kontakt telefoniczny: (091) 489-64-96.e-mail: pzmszczecin@wp.pl. W dniu zawodów biuro zostanie przeniesione na Wały Chrobrego. Oficjalny serwis informacyjny Kryterium: www.pzm-szczecin.pl.
Ps. Jak narazie jestem nastawiony na WOŚP 13 stycznia, że pojadę - więc mozna się gdzieś spotkać jeśli ktoś jeszcze się wybiera??


**************************************************************************************************

Znalazłem jeszcze info o takim wydażeniu:
Najzręczniejszy Kierowca Szczecina 2008 - początek rywalizacji
Dnia 6 stycznia odbędzie się pierwsza w tym roku eliminacja tego konkursu na torze kartingowym. Jest to impreza skierowana przede wszystkim dla początkujących kierowców którzy chcą sie zmierzyć z przeciwnikami i sprawdzić swoje umiejętności w prywatnych samochodach. Zapraszamy zawodników do dobrej zabawy oraz kibiców, dla których wstęp jest jak zwykle wolny.
Zapisy już od 10.30
Start pierwszego zawodnika 11.00
Serdecznie Zapraszamy!!!
Ps. No i teraz nie wiem na co się zdecydować :P
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
SeTa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 242
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:37
Model: Scirocco II
Numer GG: 1517667

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochod

Post autor: SeTa »

No to chopy na kiedy ustawiamy spota: 12. czy 13. stycznia? A może dwa pod rząd ? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochod

Post autor: Sołtys »

Wy możecie zachaczyć obie imprezy ;)

A co do 13 to mój plan jest taki aby wbić się w kolumne aut z VWGolf.pl (tam też jestem zapisany) a fajnie by było jakbyśmy się ustawili Scirocco jeden za drugim :p
Więcej info bedzie w piątek - podobno będzie załatwiane specjalne miejsce dla nas.
A później możemy się ugadać na jakimś placu - tylko ja nie znam takich miejsc więc coś zaproponujcie.


**************************************
Ja mogę byc wcześniej aby się gdzieś ustawic przed imprezą.
Szkoda że nie mamy FLAGI KLUBOWEJ
**************************************



A tu coś z innego forum - tak dla informacji:
\"Sam korowod zaczyna sie o 12.00 i prowadzi jak co roku przez Wywolenia (Galaxy)->Fala->Wyzolenia w kierunku pl.Rodla->Galaxy!
Jak co roku bedzie sporo atrakcji w samym Korowodzie min. Korowd poprowadza samochody Volkswagena, Hondy, oraz inne, Platforma niskopodwoziowa nowy nabytek Policj, Straz, Karetki, zespoly Muzyczne, Wolontariusze itp. Oraz co ciekawsze Auta Beda wystawione na Chodniku przed Galaxy (ps.Prosze bez porozumienia nie wjezdzac na chodnik!) po korowodzie! Dokladne info Podamy w Czwartek wieczorem lub Piatek!\"
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
aallex
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 6522766

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: aallex »

na wosp sztandar juz prawie gotowy zobaczycie jak przyjade na miejsce,o ile mi sroka posluszenstwa nie odmówi bo cos dziwnego ze skrzynia sie dzieje
Awatar użytkownika
SeTa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 242
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:37
Model: Scirocco II
Numer GG: 1517667

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: SeTa »

aallex napisał:
na wosp sztandar juz prawie gotowy zobaczycie jak przyjade na miejsce,o ile mi sroka posluszenstwa nie odmówi bo cos dziwnego ze skrzynia sie dzieje
A błotnik pomalowałeś? ;) Trzeba się będze ustawić jakoś wcześniej i grupowo zawitać na miejsce :)
Obrazek
aallex
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 6522766

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: aallex »

w piatek bedzie malowny chyba ze puzno wróce z roboty no to w sobote, damy rade a jak nie to bedzie laciatek (tak czy tak bedzie)
Awatar użytkownika
SeTa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 242
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:37
Model: Scirocco II
Numer GG: 1517667

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: SeTa »

Ja też będę z obitym błotnikiem :P
Obrazek
aallex
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 6522766

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: aallex »

no ale u ciebie to nic nie widac a umnie caly w plamach
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: RTUT »

A u mnie \"Dupa Panie Paździochu\" w piatek, sobote i niedziel mam kurs na ADR i na tym korowodzie to na pewno mnie nie będzie licze na to że się potem gdzieś ustawicie i szybko do domu nie pojedziecie i dam rade dojechać. Najgorsze w tym wszytskim jest to że aallex nie będzie jak mial przekazać mi obiecanego trim ringa :angry:

Ale więcej szczegółów będe znał w czwartek od której do której mam ten kurs.
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
Awatar użytkownika
RTUT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 287
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:06
Model: Scirocco II
Numer GG: 3187843

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: RTUT »

No więć tak na sam korowód na 100% nie zdąże ale tak koło 15 to juz będę mógł dowas gdzieś dojechać także będe dzwonił pytac się gdzie jesteście
DUŻO gazu i sprzęgło od razu...
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: Sołtys »

Nie wiem jak było kiedyś to organizowane bo nie byłem w Szczecinie na takim przejeździe - ale wyczytałem jeszcze coś takiego:
W tym roku swiatelka nie organizujemy, wiec tez nie organizujemy zadnego miejsca dla samochodow po korowodzie, wiec kazdy jedzie w swoja strone..
W tym roku samochody poprowadzic ma VW grupa zachodniopomorska, wiec fajnie bybylo gdyby nikt sie nie pchal do przodu jak to zwykle bywa.
Zapraszamy wszystkich i liczymy na dużą frekwencje!!!
Ja jadę z Grupą Zachodniopomorską, więc i może wy byście sie jakoś wbili między nich. Spotykamy sie na Wałach o 11:45, a potem jedziemy sie ustawić pod Galaxy.
Może być lekki tłum - w jaki sposób się z wami skontaktować? A może po korowodzie gdzieś byśmy zjechali na jakąś ulicę albo plac. Tylko muszę wiedzieć wcześniej żeby nie szukać.
Ps. Ja często ostatnio stawałem na ul. Zygmunta Starego - niedaleko Galaxy.
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
aallex
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 01 gru 2007, 19:41
Model: Scirocco II
Numer GG: 6522766

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: aallex »

moze byc na walach o 11.45 i wtedy mozemy sie dogadac gdzie jeszcze mozna postac po przejazdzce. Co wy na to pany???????
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Odp: WOŚP 13.01.2008r - SZCZECIN przejazd samochodów...

Post autor: michalfree »

Moze sie uda faktycznie na 11.45 na Wałach-to wiadome miejsce.....tylko byloby milo gdyby faktycznie wszyscy(wiekszosc )tak zrobili.Jutro byloby ok to potwierdzac. chyba ze jutro na kryterium trz ktos bedzie?
ODPOWIEDZ