Scirocco II przecinak by Wesyl

Pochwal się swoim Scirocco.
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

Scirocco II 88'. standardowo 1,6L B+G, z elektryki to ma tylko obrotomierz i wycieraczki.
Plus auta taki ze nie jest wcale pognite ani nie ma oznak bicia, tylko na przednim blotniku troche szpachlu widac.

Od kupna autko dostało juz zestaw wskazników analogowych, centralny zamek, kierownice MK1 i pare rzeczy aby auto jezdzilo jak trzeba. Juz dawno od Oziego leza kompletne drzwi lewe czekaja na lakiernka.

Aktualnie poszukuje do autka:
-swapa na ABfa
-dobrego lakiernika na ostatnie dni zimy,
-lamp USA, chocl wolal bym dorwac atrape z mk1 z okraglymi lampami.
- maski w stanie idealnym choc moze byc do lakierowania, swojej nie chce szpachlowac do malowania
-kierunkowskazy przednie
-tylnie lampy
Mimo ze kierownica jest w stanie fajnym(tylko po kupnie musialem ogarnac wypadajacy klakson) to idzie do obszycia skórka aby sie nieniszczyła.


Ostatnio zostały nabyte felgi i dostały troche wiekszy połysk.
Wczoraj wrociłem z fotelami (na fotach są świezo po umyciu niezdazyly jeszcze wyschnac):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 gru 2013, 16:06 przez wesyl, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: kalina »

no nareszcie założyłeś temat, nie mogę się doczekać aż założysz moje byłe maxxy :d kurcze mogłeś się wcześniej odezwać miałem maskę w twoim kolorze w stanie bez szpachli i rdzy, zawalała mi miejsce w piwnicy, obniżałem cene kilka razy, nie było chętnych aż ją wyrzuciłem do śmietnika
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

mnie tez to ciekawi, miske trzeba bedzie troche sktorcic w tym celu czekam na dwie nowe miski, uszczelka z diesla juz czeka, no i najwiekszy problem dorwac silnik w stanie do uzywalnosci, Z ta maska to szkoda, bo chetnie bym ją nabył, naprawde szkoda ze nie wiedziałem o tym;/
Awatar użytkownika
enigma
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 700
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 8518081
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: enigma »

Witam:)
Widze,że zapowiada się całkiem ciekawy projekt:).Będe stale go śledził,bo coś czuje,że może być grubo:)...Fajna sroczka no i życze powodzenia:)
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

dzieki, ma byc dobrze, wstepnie chce sie wyrobic z lakiernikiem gwintem do Rothenburga, mam nadzieje ze zdaze, szukam silnika jak dorwe to odrazu zamykam sie w garazu i bedzie zmiana, Korci mnie tez troche aby odpalic ABF na MSie tylko tam juz bedzie duzo wiecej zabawy.
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: voo »

cześć. widzę, że kartka 'sprzedam' zniknęła już zza szyby :) mam tylne lampy do mk2.
365 dni obsesyjnie.
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

Naklejka dalej jest a tylniej klapie, nie mam czasu ani ochoty to zdzierac, poleci do lakiernika to wtedy odpadnie to.

Uuu lampy bym był zainteresowany jesli nie sa naruszone.
Awatar użytkownika
amel83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 415
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: BiałystO.K.

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: amel83 »

Zapowiada się ciekawy projekt powodzenia.
No i szacun za 3 dodatkowe zegary w desce,
pasują tam jak ulał.
są:
1991 LZ3T 80 B3 quattro PM
2002 LZ9W S3 AMK
2006 A22 BMW 120d

były:
1981 L97A Scirocco GT JB
1984 L90E Scirocco GT EW
1986 LB7V Scirocco GT 16V KR :cry:
1990 LA5U Scirocco GT2 JH
1995 pomarańczowy Żuk A11B współwłaściciel :)
2001 LC9Z Golf GTi AUM
2002 3L5 Corolla 2.0 D-4D
2005 A22 BMW 118d
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: kalina »

wesyl, niewiem czy widziałeś, ale ostatnio na allegro był cały golf III gti abf po dachowaniu za 2 tys PLN-ów !!! Nic tylko brać jeśli jeszcze jest
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

zegary sa super, komponuja się z radiem, szkoda ze narazie nie odpalone sa dwa ale one czekaja na nowy silnik,

Z całym autem w PL jest maly problem bo trzeba miec OC zeby wyrejestrowac, trzeba tez je zarejestrowac, pozatym trzeba gonic po takie cos z laweta itp all generuje koszty juz pod 3k podchodzi(aktualnie juz nie posiadam auta z hakiem aby podczepic lawete), pozatym silnik i tak trzeba by na miejscu sprawdzac. Sprawdzalem juz kompresje w silniku co był wg wlasciciela ideal a wyplulo 10 6 10 8, wiec wrocilem do domu, ludzie co sprzedaja silniki na allegro do swapu to tez dziwne liczby podaja, 11barow na zimnym, albo inny na cieplym 13 13 13 16. Jak narazie mnie jeden zaciekawil bo na zimnym mial po 15, lecz silnik niestety juz jest bez mozliwosci odpalenia i stal z 3 miesiace, cos tam z niego cieknie. Całe auto to by sie oplacalo tanio trafic w DE :twisted:. Chyba ze kupic jezdzacego gulfa wyjac silnik wlozyc z sroki i sprzedac za grosze;]
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: vega »

Ładna sroczka,dbaj o nią. Mam tylko jedno ale.. Nie wstawiaj atrapy z mk1 z okrągłymi lampami, bo to już nie będzie ori wygląd dwójki, choć atrapy z mk 1 są ładne. Moim zdaniem powinieneś zachować oryginał. Powodzonka w modach :)
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

ładna bedzie jak dosatanie gwint aloze alu i zostanie polakierowana, odnosnie grila ja wiem ze ori to dwie lampki lecz fanie wyglada mk2 z zestawem mk1. lecz problem jest to dorwac wiec sadze ze zostanie standard.

-- poniedziałek, 2 sty 2012, 16:59 --

Dzis po paru godzinach pracy fotele są spasowane z autem :side: . Troche roboty bylo bo sie okazalo z rana ze w golfie szyny są szerzej rozstawione. No to troche sie podcielo i pospawalo jak trzeba. efekt jest ok choc chyba kiedys jeszcze pociagne fotel kierowcy troche w dol. Odrazu tył został ogolocony, tylko zastanawiam sie czy wkladac graty czy zostawic golasa.
Obrazek
Obrazek
kuba_1,8
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2011, 17:44

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: kuba_1,8 »

Fajne te twoje sciro,a szczególnie te trzy zegary :) A co do tyłu to jeżeli chcesz go zrobić do ścigania się i przewidujesz jakiś swap to jak najbardziej,a jeżeli będziesz się nim tylko kulał i ma to być auto na co dzień to zostaw tył . Jeżeli i tak go wyrzucisz to zamaskuj chociaż butle od podtlenku LPG.
wesyl
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 656
Rejestracja: 09 paź 2011, 08:04
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: wesyl »

Auto jedzic ma na codzien. wiem te lpg troche razi, ale nie pozbede sie go. Problem maly z tyłem jest taki ze z golfa kanapa nie pasuje choc hm troche sie ją chyba przeora i wejdzie w miejsce srokowej.
kuba_1,8
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2011, 17:44

Re: Scirocco II przecinak by Wesyl

Post autor: kuba_1,8 »

Kanapa to nie problem. Ze stelaża oparcia wycinasz kawałek na sierodku i spawasz,potem ten wypukły sierodek z gąbki i na końcu tniesz materiał i zeby go zszyc to nawet igła z nitką wystarczy :side: i tak samo z poddupkiem.
ODPOWIEDZ