moja sroczka

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
pikolo
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 14 maja 2011, 13:47

moja sroczka

Post autor: pikolo »

witam wszystkich .od niedawna jestem posiadaczem sroczki i zakochalem sie w niej .milo mi ze jest tutaj wielu fajnych ludzi pozdrawiam pikolo
Załączniki
sroczka.jpeg
sroczka.jpeg (9.66 KiB) Przejrzano 4215 razy
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: moja sroczka

Post autor: atosss007 »

Witamy kolejnego nowego użytkownika sc. Fajnie byłoby gdybyś napisał coś o samochodzie. Jak długo go masz, od kogo kupiłeś i jakie masz plany co do niego. Dorzuć też jakieś fotki bo ta mała w załączniku nawet nie da się powiększyć więc jak na razie temat bardzo ubogi :wink:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
pikolo
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 14 maja 2011, 13:47

Re: moja sroczka

Post autor: pikolo »

witam wszystkich .moja sroczka z silnikiem 1.8 95 km rocznik 90 wspomaganie elektryczne szyby (orginł) po wymianie zawieszenia jeszcze zostało tylko zrobic lakier i tapicerke .pierwsza kupilem rok temu ale blacha byla tragiczna a druga miesiac temu od dziewczyny z kozienic . zawieszenie bylo rozwalone wiec z dwoch sroczek skleiłem jedna mam duzo czesci .ostatnio wcisnąlem alu 17 czeka mnie jeszcze dużo pracy chciałbym aby byla fabryczna bez jakiejs wsi pozdrawiam
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: moja sroczka

Post autor: obar »

No to plany co do serii popieram. Również witam i również czekam na jakieś fotki. Może mała sesyjka w plenerze?
Zawsze mi się podobały boczki z drzwi z elektrycznymi szybami.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
vwscirocco1993
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 401
Rejestracja: 26 kwie 2010, 18:10
Numer GG: 6189386

Re: moja sroczka

Post autor: vwscirocco1993 »

fajnie by bylo jak bys jakies wieksze fotki gdzies wrzucil, bo ja wlasnie tez planuje 17 kola wrzucic do swojego sc, a bym zobaczyl jak to wyglada u kogos, i duzo roboty miales z wcisnieciem 17" koł?
Tak to widac ze ładnie sie robi, powodzenia!
Kto jest wazniejszy, dziewczyna czy przyjaciel?
Awatar użytkownika
pikolo
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 14 maja 2011, 13:47

Re: moja sroczka

Post autor: pikolo »

witam serdecznie . juz niedlugo beda zdjecia . a co do 17 nic nie robilem poprostu je zalozylem nic nie obciera i mieszcza sie w nadkolach tylko musialem dac dystanse na tył bo opona obcierała o spreżyne i dosc niski profil opony 40 moze niema komfortu ale to nie oto chodzi chciałbym sie zapytac czy duzo jest sroczek z warszawy i okolic moze bysmy sie spotkali pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: moja sroczka

Post autor: obar »

pikolo pisze:chciałbym sie zapytac czy duzo jest sroczek z warszawy i okolic moze bysmy sie spotkali pozdrawiam wszystkich
Wejdź sobie w dział spotów i zobacz czy w Wawie czy okolicach nie ma na dniach jakiegoś spotkania. Sporo jest tam ludzików.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
vorph666
Pisarz
Pisarz
Posty: 1467
Rejestracja: 08 kwie 2008, 15:13
Model: Scirocco II
Numer GG: 301135
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: moja sroczka

Post autor: vorph666 »

pikolo pisze:witam wszystkich .moja sroczka z silnikiem 1.8 95 km rocznik 90 wspomaganie elektryczne szyby (orginł) po wymianie zawieszenia jeszcze zostało tylko zrobic lakier i tapicerke .pierwsza kupilem rok temu ale blacha byla tragiczna a druga miesiac temu od dziewczyny z kozienic . zawieszenie bylo rozwalone wiec z dwoch sroczek skleiłem jedna mam duzo czesci .ostatnio wcisnąlem alu 17 czeka mnie jeszcze dużo pracy chciałbym aby byla fabryczna bez jakiejs wsi pozdrawiam
Mało się nie przewróciłem.... chciałbym aby była fabryczna i dlatego założyłem felgi 17 :lol: :lol: :lol: Fabrycznie to miała magiczny rozmiar 13 albo 14 :-)

Moja subiektywna ocena - te felgi do kanciastego auta nie pasują i nieźle dają po gałach
VW Scirocco GTL 1987
MB W126 SEC 1982
VW T2 KOMBI 1978 (OGÓR)
VW T2 KOMBI L 1978 (CHRUPEK) *NEW*
Jawa 50 Mustang 1981
Jawa 50 Skuter 1976

Obrazek
www.stadobaranow.pl
ODPOWIEDZ