VW Scirocco GT 2

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
szczepek3er
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 02 mar 2010, 17:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: WSZ

VW Scirocco GT 2

Post autor: szczepek3er »

Witam.
Mam na imię Szczepan, mieszkam w Ciechostowicach między Szydłowcem a Skarżyskiem- Kamienną i cieszę się bardzo bo od środy jestem wreszcie posiadaczem Scirocco.
Ogólnie o scirocco dowiedziałem się w 2002r. kiedy to zobaczyłem piękne granatowe Scirocco jeżdżące po Szydłowcu i od tamtego czasu do tej pory uwielbiam to auto. O autku zawsze marzyłem i ilośc godzin przygadanych i przemyślanych o tym aucie jest naprawdę ciekawa:)
Niestety scirocco kupiłem dopiero teraz i służyc ma mi jako drugie autko wyłącznie dla pasji, wcześniej miałem trzy inne autka które musiały byc bardziej uniwersalne bo nie stac mnie było na utrzymanie dwóch.
Scirocco szukałem długo...trudno o ładne:(, ale wreszcie znalazłem fajny egzemplarz, sprowadzony z Niemiec w 2009r. przez starszego Pana, nie wiem czy ktoś z forum miał z nim do czynienia lub czy go widział. Tak czy inaczej jestem jego drugim właścicielem w Polsce, jest to wersja GT 2 z JH pod maską, auto jest z 90r. Scirocco podoba mi się bo jest w miarę oryginalne i zadbane, jedyne co jest wymienione to zawieszenie na sztywniejsze i utwardzone oraz zegary.
Cieszę się,że mogłem do Was dołączyc i pozdrawiam forumowiczów.
Załączniki
gt...jpg
(216.64 KiB) Nie pobierany
gt..jpg
(222.9 KiB) Nie pobierany
gt-2.jpg
(145.9 KiB) Nie pobierany
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: atosss007 »

No witamy koleje czarne scirocco na forum. Autko wygląda ładnie i mam nadzieję że będzie służyło. Napisz jakie plany co do auta. Jakieś modyfikacje czy zostajesz przy serii ?
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
szczepek3er
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 02 mar 2010, 17:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: WSZ

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: szczepek3er »

Tak szczerze, to nie będe zmieniał w scirro nic...może jedynie felgi:), narazie to muszę wymienic silniczek krokowy bo mi czasem gaśnie....:)
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: Son_Goku »

w JH nie ma silnika krokowego 8)

Witam kolegę, mieszkamy niedaleko więc prędzej czy później myślę, że jakiś spot dojdzie do skutku. :side:

Mam zdjęcia twojego Sciro zaraz po sprowadzeniu z Niemiec z 2009 r. Wtedy szukałem autka i myślałem też nad tym egzemplarzem ale trafiło się co się trafiło. :side:

P.S. Ładna sztuka, lubię czarne sroki :) A co do felg to chyba też bym zmienił...
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 339
Rejestracja: 16 wrz 2010, 15:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 7292903
Lokalizacja: Przemyśl

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: Damiano »

Nigdy nie przepadałem za ciemnymi szybami w young-timerach. Generalnie autko w niezłym stanie :wink: Podoba mi sie bo też mam czarne GT2 :P

Prawdę mówi kolega wyżej, JH nie ma silniczka krokowego tylko "szyber". Taka rada ode mnie - Jak posiadasz mało wiedzy na temat JH to lepiej ściągnij serwisówkę, poczytaj a później się bierz za naprawianie bo możesz sobie narobić kłopotu :wink:
Awatar użytkownika
mateusz_uber
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: 10 maja 2009, 15:21
Model: Scirocco II
Numer GG: 16184827
Lokalizacja: Tczevw

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: mateusz_uber »

ogólnie łądna... a z tymi szybami to albo przyciemnij też przód , albo ściągnij całkiem... chyba że chcesz mieć przyciemnione ładnie i w miarę do epoki to możesz je przyciemnić folią brązową...
widziałem już tak zrobione sciro to wyglądało smacznie... choć ja wolę bez...

powodzenia w modach...
Obrazek
Awatar użytkownika
szczepek3er
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 02 mar 2010, 17:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: WSZ

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: szczepek3er »

no takiego go kupiłem....coś się może zrobi, na razie muszę doprowadzic to JH do porządku bo coś jest nie hallo...:(, a dodam jeszcze jedno...

-- niedziela, 17 kwi 2011, 09:50 --
Załączniki
scirro.....jpg
(161.61 KiB) Nie pobierany
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: cinekban87 »

fajny sroll, tylko wywale te ciemne szyby i troche obiz go i bedzie ładnie :wink:
Awatar użytkownika
solarhh
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 385
Rejestracja: 04 paź 2009, 20:01
Model: Scirocco II
Numer GG: 1347806
Lokalizacja: Słupsk

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: solarhh »

siedzenia to raczej też nie seria ;) środek siedzeń jest ori ale boczki już nie :)
pozdr
Scirocco GT II 1.8 16v DF 1 LC6V ---> docelowo KR+9a+dolot ITB a wszystko pod kontrolą DIGI I :D
Moje GTII
BMW E36 318i ROST :D - dupowóz ;) <-- na żyletki :)
Skoda Octavia 2.0 SLX <-- jest :D
VW T3 PartyBus Black&White --> budowa in progress :D
VW T2 --> czeka na remont ;)
Awatar użytkownika
szczepek3er
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 02 mar 2010, 17:08
Model: Scirocco II
Lokalizacja: WSZ

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: szczepek3er »

Myślałem, że te siedzenia są seryjne, że może były w jakiejś tam opcji a co do szyb to chyba naprawdę zedrę te folię bo każdy mi to mówi :?
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Re: VW Scirocco GT 2

Post autor: Son_Goku »

Jak ci się podoba z ciemnymi szybami to się nie przejmuj opiniami innych i nie zdzieraj. 8)
ODPOWIEDZ