Czarna perła MK3 - Kraków

Pochwal się swoim Scirocco.
Tszmielu
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 12 gru 2010, 23:23
Model: Scirocco III
Numer GG: 1800489
Lokalizacja: Kraków

Czarna perła MK3 - Kraków

Post autor: Tszmielu »

Po negocjacjach cenowych chyba z wszystkimi dealerami VW w Polsce, którzy mieli to auto "na stanie" udało mi kupić się w fajnej cenie od dawna upragnione Scirocco :)

Bardzo się cieszę, bo samochód jest prawie dokładnie taki jaki sobie skonfigurowałem, gdybym go zamawiał :)

Obrazek


Podstawowe informacje:

Rocznik: 2010
Silnik: 1,4 TSI (160KM)
Kolor: czarny

O podstawowym wyposażeniu nie będę pisał, bo wszyscy wiedzą co jest w "gołym" samochodzie.

Dodatkowe wyposażenie:
- Czujniki parkowania tył (wyświetlacz na ekranie radia)
- Siedzenia sportowe
- Światła bi-ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów
- Kierownica Multifunkcyjna
- Radio RCD510
- Obręcze Interglosy 18"
- Pakiet "Czujnik Deszczu"
- Pakiet sportowy (wygląd wewnętrzny).

Właściwie chciałem taki sam samochód zamówić, ale 12 tygodni (+ ewentualne opóźnienia) czekania byłoby nie do wytrzymania :)

Wykorzystałem fakt przełomu roku i kupiłem w uważam dobrej cenie samochód z 2010 roku w salonie. Nie podam ceny ani miejsca zakupu, ponieważ prosił mnie o to dealer.\

Jeszcze nie nacieszyłem się samochodem na tyle, żeby zastanawiać się nad ewentualnymi modyfikacjami.
Na pewno nie mam zamiaru chipować silnika, bo jak dla mnie jest on OK (przesiadłem się z samochodu z silnikiem 55KM).

Chcę zainwestować w system głośnomówiący i zastanawiam się nad jednym z systemów Nokii albo oryginalny VW. Ma ktoś doświadczenie w tej sprawie?
Kraków
Jar_eck
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 687
Rejestracja: 08 gru 2007, 17:25
Model: Scirocco II
Numer GG: 10243618
Lokalizacja: matplaneta

Re: Czarna perła MK3 - Kraków

Post autor: Jar_eck »

Zapraszam na krakowskie spoty Scirocco. Klimat dla Nowych jest bardzo ciężki, ale do strawienia ;)
'90 TYP53B GTII LC6V

Na szczęście w 2015 wraca siatex, szpachlex i neony [50% planu wykonane] :)
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 339
Rejestracja: 16 wrz 2010, 15:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 7292903
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Czarna perła MK3 - Kraków

Post autor: Damiano »

Fajnie się tak przesiać z 55 KM na 160 KM :D ... a czujesz w ogóle różnicę ? :lol: :lol: :lol:

Autko super ... z tym ,że wolałbym białe na tych Interlagosach i na lekkiej glebie. Nic nie modź w aucie jeszcze ciesz się nim takim jakim jest.
Tszmielu
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 12 gru 2010, 23:23
Model: Scirocco III
Numer GG: 1800489
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarna perła MK3 - Kraków

Post autor: Tszmielu »

Damiano pisze:Fajnie się tak przesiać z 55 KM na 160 KM :D ... a czujesz w ogóle różnicę ? :lol: :lol: :lol:

Autko super ... z tym ,że wolałbym białe na tych Interlagosach i na lekkiej glebie. Nic nie modź w aucie jeszcze ciesz się nim takim jakim jest.
Heh. W nowym sciro wrzucam czwórkę i czuje się jakbym wrzucił dwójkę w starym samochodzie :)

Samochód na żywo wygląda o niebo lepiej. Zastanawiałem się własnie pomiędzy białym i czarnym, wybrałem czarny i jestem zadowolony.
Kraków
Awatar użytkownika
górnik
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 371
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:21
Model: Scirocco III
Numer GG: 4326976
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarna perła MK3 - Kraków

Post autor: górnik »

czarny jedyny słuszny kolor :mrgreen:

co do mocy to ja bym się nawet odważył na stwierdzenie, że kolega przesiadł się z 55 na ~176 KM ;) bo przecież taką moc widzimy na każdym wydruku z hamowni w 1.4 - 160 KM :)

pozdrawiam, górnik (scirocco-club.pl)
ODPOWIEDZ