2 październik ślub Smyka i Agaty

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Smyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 29 gru 2009, 19:18
Lokalizacja: Chełm

2 październik ślub Smyka i Agaty

Post autor: Smyk »

Obrazek
Obrazek

jak widać po zdjęciach, zapraszam na ślub 2 października wszystkich chętnych mieszkających bliżej i dalej też:> (nie było nam dane aby oprócz Dari_LSW spotkać się na regionalnym spocie to może to będzie lepsza okazja :D )

odległości(w przybliżeniu) poszczególnych większych okolicznych miast od miejscowości w której będzie msza czyli Gozdu Lipińskiego to:
- biłgoraj 15km
- zamość 70km
- rzeszów 75km
- lublin 100km
- chełm 135km

ja będę pokonywał tego dnia trasę chełm-krasnystaw-zamość-biłgoraj oczywiście corrado, także jeśli mielibyście chęć się dołączyć i towarzyszyć mi w tej drodze stworzyć jakiś corradow0-sciroccowy orszak (najlepiej od samego początku do samego ołtarza <_< ) to bardzo bym był wdzięczny, oczyście będzie nagroda dla najdłużej pokonanej odległości ;) i tych krótszych również, a napewno będzie to niezapomniana możliwość uczestniczenia w jednynej i myśle ostatniej mojej kawalerkiej trasie

pozdrawiam i zapraszam także z swoją przyszłą małżonką Agatą, która również by była wdzięczna gdyby pod oknem swojego domu zamiast jednego corrado zobaczyła by ich kilkanaście i drugie tyle scirang :rolleyes:
ODPOWIEDZ