moja skarbonka-mk2 :]

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Artym
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:12
Model: Scirocco II
Numer GG: 1185562

Odp: moja skarbonka-mk2 :]

Post autor: Artym »

no spoko autko,najbardziej ten neon sie rzucił w oczy ;p
sparki83 napisał:
neonki spoko ja mysle nad podswietleniem podwozia ale narazie to tylko plany;)
dobrze że plany... w olsztynie jest sciro z neonami i na nieszczęście jest w bardzo podobnym lub takim samym kolorze jak mój.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Odp: moja skarbonka-mk2 :]

Post autor: spirit »

Maku napisał:
hehe to nie są dzióry po znaczkach, tylko specjalne zaślepki. w dodatku Niemieckie:D:D przypuszczam ze fabryczne VW, bo pierwszy wlasciciel w niemczech to byl podobno fanatyk tego auta( z resztą polak), a nastepnym właścicielem był juz moj kuzyn.
Maku to są dziury po znaczkach,te zaślepki jak je nazywasz służą do mocowania znaczków na tylnej klapie.
A tak na koniec masz bardzo ładne sciro,dbaj o niego.Szkoda żeby się zmarnowało,jestem przeciwny wszelkim neonom i malunkom które tylko szpecą auto.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: moja skarbonka-mk2 :]

Post autor: ozi »

autko bardzo zadbane, podoba mi sie kolor, ten grill dziwny troszke, no ale oryginalny. Super sie prezenci, podziwiam i podziwiam i nie wierze, że to 86 :) pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
michoo097
Początkujący
Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 02 gru 2007, 13:39

Odp: moja skarbonka-mk2 :]

Post autor: michoo097 »

spirit napisał:
Maku napisał:
hehe to nie są dzióry po znaczkach, tylko specjalne zaślepki. w dodatku Niemieckie:D:D przypuszczam ze fabryczne VW, bo pierwszy wlasciciel w niemczech to byl podobno fanatyk tego auta( z resztą polak), a nastepnym właścicielem był juz moj kuzyn.
Maku to są dziury po znaczkach,te zaślepki jak je nazywasz służą do mocowania znaczków na tylnej klapie.
A tak na koniec masz bardzo ładne sciro,dbaj o niego.Szkoda żeby się zmarnowało,jestem przeciwny wszelkim neonom i malunkom które tylko szpecą auto.
masz racje ja też jestem przeciwko tym neonkom no ale jak kto woji takie neony zakładaja smarkacze do tych iiiiiiii... skuterkow nie sądzisz
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: moja skarbonka-mk2 :]

Post autor: ozi »

ale Ty michoo097 jeśli dobrze pamiętam też masz coś co wkleja się tu i tam, do calibr i do calibr. Każdy lubi to co lubi. Ty masz maske z mega wlotem, a Maku ma neonki.
Tylko prosze nie zapodawaj tych neonków na podwozie i broń boże wybij sobie z głowy vinyle
Obrazek
Awatar użytkownika
michoo097
Początkujący
Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 02 gru 2007, 13:39

Odp: moja skarbonka-mk2 :]

Post autor: michoo097 »

ozi napisał:
ale Ty michoo097 jeśli dobrze pamiętam też masz coś co wkleja się tu i tam, do calibr i do calibr. Każdy lubi to co lubi. Ty masz maske z mega wlotem, a Maku ma neonki.
Tylko prosze nie zapodawaj tych neonków na podwozie i broń boże wybij sobie z głowy vinyle
no miałem takie cusik na masce masz racje ale już tego nie ma jak chcesz to mogę ci tą stara maskę oddać za darmo bo mam jeszcze dwie na stanie.Przesyłka to twoja sprawa ok. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: moja skarbonka-mk2 :]

Post autor: ozi »

nie dzieki:P
Obrazek
ODPOWIEDZ