sprzedam sroczke

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
Krystek
Początkujący
Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 02 gru 2007, 22:56
Model: Scirocco II
Numer GG: 1076615

sprzedam sroczke

Post autor: Krystek »

z żalem ale muszę sprzedać sroczke ponieważ powiększyła mi się rodzinka i sroczka jest za mała sroczka więc sroczka jest z gazem 1.8 jh 1986 rok silnik od golfa 2 rok 1988 przerobiony na gaźnik chodzi i na paliwie i na gazie filtry oleje wymienione klocki i z tyłu okładziny nowe zostało tarcze zmienić oponki w dobrym stanie nie ma śladów korozji podwoźie zabezpieczone przewody wysokiego napięcia nowe świece sportowe nowe palec kopułka też strumienica sportowa zamiast środkowego tłumika ogółem wsiadać i jechać dbałem jak mogłem cena jaka mnie interesuje to 3200zł do małej negocjacji dożucam 2 opony zimowe wraz z felgami i jakieś drobne rzeczy takie jak skrzynie biegów ale rozłożona pompa hamulcowa kolumna kierownicza i dużo innych o których nie pamietam tu są fotki aktualne na początku są fotki przed kupnem a na samym dole jak już ja kupiłem http://www.scirocco.pl/component/option ... /catid,10/
i jeszcze tu
http://polskajazda.pl/Samochody/Volkswa ... occo/11654
z żalem się rostawać ale co zrobić zrobiona tak jak dla siebie :unsure:
mój numer kontaktowy 514217324 myślę żE ten kto kupi nie będzie narzekał i długo pośmiga POZDRAWIAM
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: sprzedam sroczke

Post autor: Sianecki »

hej jakb ys mogl na mejla podrzucic skad jestes i gdzie autko do obejrzenia ?? pozdr

sianek@gmail.com
Awatar użytkownika
Panicz Maciej
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 230
Rejestracja: 05 gru 2007, 19:24
Model: Scirocco II
Numer GG: 4451310

Odp: sprzedam sroczke

Post autor: Panicz Maciej »

wiedzialem ze sianek sie odezwie bo biale :D sorry za OT
Jest:
88 Scirocco GT
86 Gofer 2.0 16V GL USA
bylo:
83 Scirocco GTS :(
89 Corrado G60
Awatar użytkownika
Krystek
Początkujący
Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 02 gru 2007, 22:56
Model: Scirocco II
Numer GG: 1076615

Odp: sprzedam sroczke

Post autor: Krystek »

już dałem ci odpowiedź na mejl niom mi tez białe się podoba tym bardziej że teraz lakier polerowałem :)
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: sprzedam sroczke

Post autor: Sianecki »

nie wiewsz czy byla bita badz lakierowana jush ??
Awatar użytkownika
Krystek
Początkujący
Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 02 gru 2007, 22:56
Model: Scirocco II
Numer GG: 1076615

Odp: sprzedam sroczke

Post autor: Krystek »

lakierowana nie byla jedynie lekko przodem udezona ale to lekko tylko zderzak leko tak jak widac i kierunek zmienilem to wszystko
Awatar użytkownika
Krystek
Początkujący
Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 02 gru 2007, 22:56
Model: Scirocco II
Numer GG: 1076615

Odp: sprzedam sroczke

Post autor: Krystek »

poprzednim wlascicielem byl straszy koles milosnik scirocco ale rodzinka soie powiekszyla tak jak u mnie i sciro za male a przed nim mial koles kturego ojciec mial salon vw i w sroce byla podobno biala skura itp.ale zabral to nie wiem czemu jesli chodzi czy byla bita to nie sadze wszystkie belki podluznice itp. sa proste nie sprzedawal bym ale musze bp autko za male jak na rodzine mialem w planach zrobic glebe fane kulka dac i silnik jakis inny wspomagnie wstawic ale cuz plany sie rozwiewajo powoli nie utrzymam dwuch autek
ODPOWIEDZ