[S] (...) ---/Sprzedane/---

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II - 600zl->450

Post autor: ozi »

bertos napisał:
Piszę publicznie dlatego, żeby bronić dobrego imienia.


Po swojej informacji, że raczej nie jesteś zainteresowany autem w stanie nie do jazdy i że kiepsko widzisz możliwości załatwienia lawety, więcej informacji od Ciebie nie miałem, więc uznałem że odpuszczasz. Mam Ci czytać w myślach? Nie da rady...

Pozostawiam ocenę takiej postawy innym... Koniec offtopu

Pozdrawiam serdecznie
!!!!!!!!!!!!!!!!

haha, ciesz sie gościu, że nie chce mi sie meili cytować.
ChCyba naprawde z tobą coś nie tak, skoro czytać ze zrozumieniem nie umiesz.
W meilu było napisane jasno: mnie też zamartwiło, że autko nie jeździ o własnych siłach, ale jestem nadal zaintersowany i moge przyjechać w niedziele. Tylko, że mógłbys coś zejść z ceny bo musiałbym lawete załatwiać.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie kręć, bądź facet z...... i nie ściemniaj chociaż
Obrazek
bertos
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2008, 19:26

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II - 600zl->450

Post autor: bertos »

From: Tomasz xxxx [mailto:xxxx@wp.pl]
Sent: Thursday, October 16, 2008 12:54 PM
To: jan.kowal.doe
Subject: Odp: [Fwd: RE: RE: Scirocco]

spoko poczekam, co myślisz o tym ze w niedziele bym po nia przyjechal? oczywiscie jesli bedzie jezdzixc



i odpowiedź po mojej informacji, że auto jednak nie pojedzie i że w niedzielę powinienem być do dyspozycji:

From: Tomasz xxxx [mailto:xxxx1@wp.pl]
Sent: Friday, October 17, 2008 6:42 AM
To: jan.kowal.doe
Subject: Odp: [Fwd: RE: [Fwd: RE: RE: Scirocco]]

no nie powiem, troche niezadowolony jestem, ale chyba nadal zainteresowany. zejdziesz coś z ceny? nie chcialbym zeby trafil na złom,
bym musial lawete chyba zalatwiac



Z ceny zszedłem. Propozycję otrzymałeś, czekałem na potwierdzenie, czy nadal jesteś zainteresowany. Po tej odpowiedzi nie było już dalszych wiadomości. Informację o cenie podałem publicznie, aby nikt, kto wcześniej pytał nie był nieświadomie wprowadzony w błąd.

Nadal toczyć tą dyskusję jest zupełnie pozbawione sensu. Wszystkich forumowiczów przepraszam za zaśmiecenie tematu, ale to nie z mojej winy.
Nie było moją intencją prowadzić tu publiczne sprzeczki. Agresywność adwersarza wywołała moją reakcję.
Kto byłby ewentualnie zainteresowany niech pisze do mnie na maila, adres znacie, a administratorów proszę o zamknięcie tematu, żeby nie kontynuować tej farsy. Z tymi, z którymi koresponduję - czekam na Wasze sygnały.
Jeśli do końca przyszłego tygodnia nikt się nie zgłosi aby dogadać sprzedaż, auto idzie na złom. Pozdrawiam wszystkich - szerokiej drogi!
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II - 600zl->450

Post autor: ozi »

bertos napisał:
From: Tomasz Ozga [mailto:tomas.mk1@wp.pl]
Sent: Thursday, October 16, 2008 12:54 PM
To: jan.kowal.doe
Subject: Odp: [Fwd: RE: RE: Scirocco]

spoko poczekam, co myślisz o tym ze w niedziele bym po nia przyjechal? oczywiscie jesli bedzie jezdzixc



i odpowiedź po mojej informacji, że auto jednak nie pojedzie i że w niedzielę powinienem być do dyspozycji:

From: Tomasz Ozga [mailto:tomas.mk1@wp.pl]
Sent: Friday, October 17, 2008 6:42 AM
To: jan.kowal.doe
Subject: Odp: [Fwd: RE: [Fwd: RE: RE: Scirocco]]

no nie powiem, troche niezadowolony jestem, ale chyba nadal zainteresowany. zejdziesz coś z ceny? nie chcialbym zeby trafil na złom,
bym musial lawete chyba zalatwiac

Już mnie ostro wkurzasz koleś, te CHYBA to sobie sam dodałes!!!!!!!!

ja też moge sobie cytować co chce, nawet to co sam nie napisałeś.


bertos napisał:
JESTEM KŁAMCĄ

a na to jest taki dowód:


bertos napisał:
Koniec offtopu
skoro piszesz, że kończysz tą swoją farse - to bądź słowny koleś i zamknij się - przynajmniej w tym temacie
Obrazek
Awatar użytkownika
hcsciroII
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 748
Rejestracja: 13 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 10224921

Odp: [S] Sprzedam Scirocco Mk II - 600zl->450

Post autor: hcsciroII »

nie chce tu nikogo krytykowac ale wasze zachowanie na forum to dziecinada i Admin powinien was sprowadzic na ziemię troche przystopujcie a własne żale załatwiajcie poza tym portalem to tylko taka prośba
Obrazek
ODPOWIEDZ