MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: scirorider »

wadeo czy tobie się jakoś klawisz zawiesił , czy może masz jakiegoś wirusa w kompie?


My naprawde już za pierwszym razem zrozumieliśmy o co ci chodzi.

Jeśli masz troche więcej informacji i jakieś fotki tego lotniska czy coś, to daj mi znać na maila. Z góry dzięki, choć mamy większość ustalone, to mimo tego chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat :)


pozdro
Obrazek
Sianecki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 356
Rejestracja: 07 gru 2007, 09:23
Model: Scirocco II
Numer GG: 681073

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Sianecki »

widze ze problem za duzej ilosci kilometrow tez sie pojawia
jestem tylko ciekaw czy to problem zwiazany ze stanem samochodw ze nie dojada ?? jak za rok bedzie zlot to na paliwo mozna juz sobie odkladac jesli o to chodzi :-)


Kamil chcialbym wkoncu zobaczyc ciebie usmiechnietego czy jakas chociaz buzke bo teraz ciagle cos jest Zle :P :D:D:D:D:D:D



Ps. Ja sie dostosuje co do miejsca aby bylo fajne,a atrakcje i cala reszta zalezy tylko od nas

pzdro
Awatar użytkownika
wojio
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 318
Rejestracja: 08 gru 2007, 16:08
Numer GG: 767066

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: wojio »

Ale cóż zrobić, rozumiem to, że organizatorzy nie będą przecież robić zlotu o kilkaset km od swoich domów bo to raczej trudne do wykonania.
Sołtys tak się składa, że organizatorzy robią właśnie zlot o jakieś 300-400 km od swoich domów, więc takie komentarze są raczej nie na miejscu (bez urazy) B)

Miejsce jest wybierane ze względu na dobry dojazd ze wszystkich możliwych krajów ościennych.

Napewno już warto odkładać kasę, bo impreza naprawdę zapowiada się przednia i z wielką pompą :laugh:
Dla każdego coś miłego i myślę, że nikt nie będzie zawiedziony.

Dlatego proszę jeszcze o cierpliwość i wszyscy marsz do sklepów po skarbonki :P

pozdr
-----=wojio=------
http://www.wojio.pl
http://www.multielektronika.pl
"Lubię przyrodę, pod warunkiem, że nie lata nad moim autem"
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Sołtys »

wojio napisał:
Ale cóż zrobić, rozumiem to, że organizatorzy nie będą przecież robić zlotu o kilkaset km od swoich domów bo to raczej trudne do wykonania.
Sołtys tak się składa, że organizatorzy robią właśnie zlot o jakieś 300-400 km od swoich domów, więc takie komentarze są raczej nie na miejscu (bez urazy) B)
Ja tam nic ze złośliwością nie pisałem, wiec nie wiem z jakiego powodu ten komentarz (bez urazy) ... troche zrozumienia w czytaniu.
pozdr.
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
wojio
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 318
Rejestracja: 08 gru 2007, 16:08
Numer GG: 767066

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: wojio »

Wiem Sołtys, że nic złośliwie nie pisałeś.
Chciałem tylko zwrócić uwagę ogółu (wystarczy poczytać parę stron wcześniej), że odległość nie powinna być dla nikogo czynnikiem zniechęcającym, wręcz przeciwnie. Przejechanie kilkaset kilometrów powinno być frajdą (pomijam kwestie finansowe - świnka skarbonka się kłania :P )

PEACE :)
-----=wojio=------
http://www.wojio.pl
http://www.multielektronika.pl
"Lubię przyrodę, pod warunkiem, że nie lata nad moim autem"
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Sołtys »

Oj przejechanie kilkuset kilomertów naprawde jest frajdą, a w dodatku jak jedzie się w ekipie to już wogóle mega przeżycie - hehe my już coś na ten temat wiemy z chłopakami ze Szczecina, bo kilka zlotów już zaliczyliśmy. A ten międzynarodowy to naprawde nie lada gratka ale wiadomo jak jest ... świnki skarbonki nieraz się rozbijają ;P

Ps. Czekam z cierpliwością na next wieści na temat zlotu.
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Nashi »

chłopaki bez napiny :) Pis&lof ;)

Co do narzekań na odległości itp. - przy tak długim czasie przygotowań nie sądze żeby finanse były problemem. Raczej właśnie chodzi o obawy przed tym że auta nie dotrwają ;)
No chyba że ktoś ma dylemat - inwestować kase żeby do zlotu auto wyprowadzić na błysk czy juz zaczac odkładać żeby pojechać, choćby i auto pozostawiało wiele do życzenia :)
Obrazek
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: dudi85 »

mysle ze tutaj nie tylko chodzi o to zeby pokazac co sie ma ale zeby zobaczyc co maja inni... szczegolnie ze sceny zagranicznej :-)
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
Rochmin
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 21 sie 2008, 15:00
Model: Scirocco II
Numer GG: 6793609

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: Rochmin »

heh tak opserwoje od dluzszego czasu ten temat i nie moge sie dowiedziec o co w tym wszystkim chodzi.

Pierw tak za chwile inaczej.

Ja proponuje zrobic to na pasie w Pile jak Obar zaproponowal.
Tylko ze pod takim wzgledem ze wynajem pasa sie zwroci. Czyli ze bedzie platne i ogloszone w pile i okolicy ze odbedzie sie zlot vw scirocco itp. wypisane atrakcje i np. 10pln kosztuje wejscie od osoby.parking samochodowy 3PLn jakies kielbaski mozna by bylo sprzedawc itp. zeby to sie zwrocilo. a w niedziele pojechac do tego muzeum (nie wiem gdzie to).

co wy na to?

sadze ze to calkiem ciekawy pomysl. bynajmniej dla mnie

czekam na opinie innych
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: obar »

kurde niektórym wyskakuje po dziesięć odpowiedzi, a mi czasem wcale:laugh: . Jakiś skuteczny anty spam tu jest zainstalowany:laugh: . No ale napiszę jeszcze raz:
heh tak opserwoje od dluzszego czasu ten temat i nie moge sie dowiedziec o co w tym wszystkim chodzi.



Pierw tak za chwile inaczej.



Ja proponuje zrobic to na pasie w Pile jak Obar zaproponowal.

Tylko ze pod takim wzgledem ze wynajem pasa sie zwroci. Czyli ze bedzie platne i ogloszone w pile i okolicy ze odbedzie sie zlot vw scirocco itp. wypisane atrakcje i np. 10pln kosztuje wejscie od osoby.parking samochodowy 3PLn jakies kielbaski mozna by bylo sprzedawc itp. zeby to sie zwrocilo. a w niedziele pojechac do tego muzeum (nie wiem gdzie to).



co wy na to?



sadze ze to calkiem ciekawy pomysl. bynajmniej dla mnie



czekam na opinie innych
Ale w Pile ani okolicach nie ma żadnego konkretnego ośrodka do zwiedzania, ani muzeum, a Aqua park dopiero jest budowany.
Poza tym skoro już miejsce jest uzgodnione to niech będzie gdzie indziej, skoro organizatorzy tak zadecydowali, ale jeśli będzie trzeba to się dowiem wszystkiego odnośnie tego terenu na lotnisku, bo w ten weekend ląduję w Pile.
Wojio masz do mnie numer, więc jak chcesz info odnośnie tego o czym rozmawialiśmy to mi esa wyślij w piątek, a jeśli nie to będzie to znaczyło, że nie mam się dowiadywać;).
Tylko do mnie nie dzwonić do soboty, bo wyjeżdżam za granicę i roaming by mnie zabił finansowo;).
pozdro vw
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
wojio
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 318
Rejestracja: 08 gru 2007, 16:08
Numer GG: 767066

Odp: MIĘDZYNARODOWY ZLOT SCIROCCO W POLSCE 2009

Post autor: wojio »

Jak już wcześniej wywnioskowałeś ;) to Piła nie jest brana pod uwagę.
Ale nie myśl sobie, że cię nie będę jeszcze dręczył w sprawie zlotu. :P





pozdr
-----=wojio=------
http://www.wojio.pl
http://www.multielektronika.pl
"Lubię przyrodę, pod warunkiem, że nie lata nad moim autem"
ODPOWIEDZ