Moje Sciro GTI 2 z 5 w mojej kolekcji :)

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Dżabba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 211
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:15

Odp: Moje Sciro GTI 2 z 5 w mojej kolekcji :)

Post autor: Dżabba »

MISTRZOSTWO I TYLE!!!!:woohoo: :silly: :woohoo:
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Moje Sciro GTI 2 z 5 w mojej kolekcji :)

Post autor: Maras »

rafaolo napisał:
dzięki nashi a ile przesyłka?
http://www.gakmotorsports.com/gakorder.htm
Zazwyczaj jest to $6.00 - $20.00.
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Moje Sciro GTI 2 z 5 w mojej kolekcji :)

Post autor: scirorider »

Chwile mnie na forum nie było a tu tyle odpowiedzi :)


Dziękuje za ciepłe słowa i cieszę się że nie tylko mnie się taki styl podoba ale że również i wam :)

Kolorek jest oryginlany w sensie odcienia nazywa Cyrus Metalic.

@Kamil

miło też usłyszeć jakąś krytykę bo aż się zdziwiłem że wszyscy są na tak. Co do grila mogę powiedzieć, że miałem przed tym tego innego kameia i powiem tyle, to dopiero nie pasowało! A ten jakoś mi najbardziej oprócz oczywiście oryginału podchodzi.:laugh:

A co do skóry to muszę powiedzieć, że jak stoi w słońcu to można się ładnie poparzyć :P ale jeśli chodzi o samo siedzenie to wręcz przeciwnie, bo po środku siedzeń skóra jest dziurkowana, ale masz racje jak jest upalnie to i tak wybieram kabrio a tego stawiam w cieniu :)

Jendka mimo wszystko nie jest to jeszcze ideał mojej wizji i jak się okazuje, wczoraj podjąłem przypadkowo decyzje że będzie miał nowe felgi i jak mi się kiedyś uda zdobyć to oryginalne czarne migacze.

A że tak wam się podoba autko to wieczorkiem dorzuce jeszcze fotki jak wyglądał przed modyfikacjami i w trakcie lakierowania :)

Dzięki jeszcze raz za wasze komenty, jest to naprawde motywujące do dalszych działań !


Pozdrowienia


Krzysiek
Obrazek
Awatar użytkownika
enigma
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 700
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 8518081
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje Sciro GTI 2 z 5 w mojej kolekcji :)

Post autor: enigma »

Jest faktycznie niesamowity...Ma coś w sobie...Ten kolor pasuje do niego idealnie:)...Oby zawsze był w Twoich dobrych rękach;)PozdroVW
ODPOWIEDZ