Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Post autor: scirorider »

Witam wszystkich zrzeszonych :))


tak jak już opisywałem w temacie zlotu w holandii, chciałbym wam przedstawić moją propozycję jako alternatywę lub uzupełnienie Holandii.

Zlot w Osnabrueck odbędzie się 09.05 - 11.05. Główną atrakcją tego zlotu będzie zwiedzanie, jeszcze czynnej fabryki Karmanna i muzeum samochodowego oraz poznanie głównego Konstruktora naszych Scirocco oraz Corrado pana Willi Schwebe (lat 80), który nie tylko będzie nam towarzyszył w zwiedzaniu, ale również pokaże nam swoj zbiór samochodów.


Oto plan zlotu:

09.05 - godz. 10.30 zwiedzanie Fabryki

pózniej zakwaterowanie na placu campingowym lub w pensjonacie/hotelu, spotkanie z mechanikami Karmanna, ewentualne wyklepywanie i naprawa małych uszkodzeń w ramach zlotu, wieczorem Grill i impreza.

10.05 - Konwój wszystkich Scirocco przez całą piękną okolicę (około 80 Km), potem prawdopodobnie zwiedzanie kolejnego nieco większe go muzeum samochodowego, wieczorem impreza, festyn w mieście.

11.05 - jeśli pogoda dopisze obędzie dodatkowy konwój i potem pożegnanie i odjazd do domu jak to niestety na każdym zlocie bywa.


Niestety nie znam jeszcze dokładnie cen, al składkowe na zlot ma kosztować jakieś 12 euro w zależności od ilości aut a nie zapowiada się ich mało zwłaszcza jedynek.

reszte kosztów to dojazd i zakwaterowanie oraz pożywienie i alko :)

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila, niestety jedynym mankamentem jest to że chętnych trzeba zgłosić w fabryce karmanna jako zwiedzających, więc musicie być zdecydowani na 100%.

Jak narazie z Polski jadę ja oraz Michal ze szczecian (właściciel drugiego cabrio )

Kto jeszcze chętny ??


Zapraszam :))

P.S. Warto jeszcze zauważyć, że fabryka Karmanna ma zostać w przyszłym roku zamknięta z powodu braku zleceń, tak więc może być to ostatnia okazja!
Obrazek
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Post autor: ozi »

sory, że pisze tutaj, ale czy Ty przypadkiem nie miałes zółtej jedynki na rej. ZS? i ona na allegro nie była czasem... bo coś tak kojarze po podpisie ale niewyraznie widac:)
Obrazek
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Post autor: dudi85 »

scirorider mocno o tym pomysle :-) jak znajde kogos chetnego zeby nie jechac samemu to pewnie sie skusze ;)

bedziesz mial pozniej jakies cenowki?
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Post autor: scirorider »

@ozi

miałem miałem , niestety wielki niewypał :(( kupowałem ją w deszczu na dworcu i niestety nie mogłem wszystkiego sprawdzić. Już jej niestety nie ma :) A czemu pytasz ? znasz to autko ?

@ dudi85

no zastanów się koniecznie bo fajnie by było jak by jakaś większa ekipa pojechała :)) Myślę że do kompletu się ktoś znajdzie z sciromaniaków :)


Ceny będe miał na dniach :)

Oczywiście napisze tutaj.
Obrazek
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Post autor: ozi »

no własnie z allegro pamietam, bo myslałem zeby je kupic, chorowałem wtedy strasznie na mk1, no dalej choruje
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
sparki83
Pisarz
Pisarz
Posty: 1266
Rejestracja: 01 gru 2007, 14:49
Numer GG: 10144102
Lokalizacja: NOWA SÓL [FNW]

Odp: Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Post autor: sparki83 »

dobry pomysl ze zwiedzaniem firmy KARMANN ale ja odpadam na codzien produkujemy czesci do cabrio dla KARMANN i mam juz dosyc:laugh: :) ;)
SCIROCCO GTX 1.8 mit LPG :( bylo
PASSAT B3 COMBI 2.8 VR6 mit LPG :( bylo
BMW 525 TDS :bylo
GOLF IV 1.9 TDI :D
Awatar użytkownika
angel00s
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 552
Rejestracja: 27 gru 2007, 18:02
Model: Scirocco II
Numer GG: 1266631

Odp: Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Post autor: angel00s »

pytanie skąd byście panowie jechali i o której mniej więcej planowany wyjazd... chodzi o to że jestem z Wrocka i sam raczej bym tam nie jechał... a przydało by się to może i jakieś autko by się od razu kupiło...
i jeszcze pytania o koszty tzn... ile miejsce na namiot, ile zwiedzanie fabryki karmanna, i tego muzeum tzn ile kasy trzeba wziąć oprócz paliwa...
"Są tylko dwie rzeczy nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć do do pierwszego nie mam pewności..." - Albert Einstein
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Post autor: dudi85 »

scirorider i jak z tym info? :)
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
hazard
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 245
Rejestracja: 05 sty 2008, 22:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 5120532

Odp: Zlot Scirocco - Osnabrueck (Niemcy) - KARMANN

Post autor: hazard »

Drodzy forumowicze.Poszukuję dwóch osób chętnych do wyjazdu.Mamy samochód ale potzrebujemy więcej osób żeby wyszło taniej na wache.Koszt paliwa to około 500 na trzy osoby myśle ze nie jest to dużo
Obrazek
ODPOWIEDZ