Wypożyczę/kupię na testy komputer od K-Jeta do JH

Jeśli masz jakiś problem techniczny ze swoim Scirocco mk1 lub mk2, tu zapytaj o rozwiązanie.
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wypożyczę/kupię na testy komputer od K-Jeta do JH

Post autor: GPS »

Dobry
Dawno mnie tu nie było jednak nastąpiły pewne komplikacje w ogarnięciu benzyny w moim Sciro i Was jedyna nadzieja.
Generalnie problem polega na tym że z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn nie włącza się czasem zaworek taktujący co skutecznie uniemożliwia normalną jazdę. Zostało sprawdzone/wymienione w aucie już kompletnie wszystko oprócz komputera od k-Jeta do JH i to na nim nasz trop się urwał.
Generalnie wychodzi na to że komputer raz przekazuje sygnał z sondy lambda a raz ma na nią wyjebane. Dzieje się to niezależnie od tego czy ciepły czy zimny, poprostu jak działa to chodzi perfekt a jak nie to nie da sie jechać, gaśnie, zalewa muli itp...
Aha i jak nie działa to odpięcie/podpięckie kompa w trakcie pracy nie da je kompletnie nic.

Tak że pytanie prośba czy ktoś moze posiada sprawnego kompa i chciał by mi go wypożyczyć na testy (jeśli będzie ok to z możliwością odkupienia)
Oczywiście płatne przelewem lub gotówką/alkoholem na zlocie :D

HELP !
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Wypożyczę/kupię na testy komputer od K-Jeta do JH

Post autor: voo »

mam jeden a może nawet dwa takie sterowniki. podaj dane do wysyłki. na zlocie postawisz piwo i będzie git.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wypożyczę/kupię na testy komputer od K-Jeta do JH

Post autor: GPS »

Voo dziękuje za odpowiedź, jednak umówiłem sie już z Kamilem bo on tez ma 2 w piwnicy tak ze gdyby u niego cos nie wypaliło to odezwę się :)

Dzięki !
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
ODPOWIEDZ