Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Oferty sprzedaży części i samochodów.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Post autor: atosss007 »

Mowad pisze: w wielu ubezpieczalniach (a moze i wszystkich) nie da sie kupic pierwszego OC jesli nie masz aktualnych badan technicznych.
To mnie Michał zaskoczyłeś. Hm ... fajnie mieć agenta ubezpieczeniowego który o takie rzeczy nie pyta :)
W norsku nawet nie przerejestrujesz auta jak nie masz ubezpieczenia lub przeglądu. Dostałem ostatnio notkę że muszę zrobić badanie techniczne żeby móc zarejestrować na siebie auto, które kupiłem bez ważnego przeglądu. Paranoja. U nas też tak to działa ?
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
vwbounty
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 806
Rejestracja: 01 gru 2007, 17:09
Model: Scirocco II

Re: Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Post autor: vwbounty »

Z tego co pamietam w PL Auto musi miec pow 30 dni wazne badanie techniczne bo pani z okienka nie przerejestruje. Oc tak samo choc nie ma nic do rejestracji auta.
(][__][_]===W===[_][__][)
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Post autor: sroczek »

vwbounty, czasy sie zmienily,

ATos "Jeśli to Twoje auto jest w takim stanie jak na zdjęciach ale bez dowodu, to Twoja oferta może być bardzo atrakcyjna dla Sroczka. To taki Pan na forum, który ładnie ją potnie na części i rozsprzeda :) "

chwała ci ze bez wiekszych jazd to napisałeś. ;)

A co do scirocco co to za rupie zdjecia można ? najlepiej na facebook Gratowy Ogród

-- wtorek, 24 lis 2015, 08:48 --

a z tymi dokumentami to jak wiem Oczywiscie za opłatą mogę ci to naprostowac... w sesie oryginalnego vinu czyli tego obecnie bez dowodu " byle by w rej nie wyskoczyło ze kradzione. wtedy mogę go zarejestrowac bez problemu bez oc podkreslam wypowiedz kolegi ktoregos 30 dni i masz kare 3600... nie licz na to ze jak ktos podal umowe to ufg ci nie znajdzie maja na spradzenie 5 lat :), a radze jak nie masz nic do auta to wsadz sobie z niej blachy pod koc i trzymaj ;) bo jak ci paly wrzuca z byle jakiego powodu na kompa co sie teraz zdarza to masz przerabane..

-- wtorek, 24 lis 2015, 08:49 --

ps sory powyzej 14 dni a nie 30 ;)
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Post autor: BossFazer »

tematy tego typu powinny być zamykane od razu..
Facet ma 10 postów, wystawia ogłoszenie bez zdjęcia, ceny (później się pojawiła), bez papierów, lenistwo w kwestii ich ogarniania..
To jest forum pasjonatów aut ? czy giełda typów spod szarej gwiazdy ?! bo często tak to własnie wygląda..
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
Awatar użytkownika
vwbounty
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 806
Rejestracja: 01 gru 2007, 17:09
Model: Scirocco II

Re: Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Post autor: vwbounty »

Sroczek kiedy zo czasy sie zmienily, chyba jak pis wygral ostatnio. Poczytaj sobie, musi byc min 30 dni, bo przerej. auto i mnie wywalili na bad tech.
(][__][_]===W===[_][__][)
Awatar użytkownika
sroczek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 707
Rejestracja: 20 paź 2010, 15:00
Model: Scirocco II
Lokalizacja: annopol lubelskie

Re: Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Post autor: sroczek »

Bounty co ty mi tlumaczysz ;P zarejestrujesz pojazd SAM w pl ?:) bo sie nie da niby tak samo jak i te 30 dni ;)) a tu chop siup i sie da jak sie chce a jakby ktos chcial wyprostowac takie zeczy jak oc czy inne zwiazane z kwitami to moge dobrze pomóc ;]

-- środa, 25 lis 2015, 21:51 --

Pis wygral dla mnie to smiech z tej naszej polski ;D wolę angielskie prawa i emeryture za 15 lat a nie k//// orobic sie i miec potem łośimset złoty rynty.

A ja założę chyba też partię; KKTŻ Kto kombinuje ten żyje :)

A PS tej sorki to wiecej jak 3000 zl polskich naszych wart nie jest

-- środa, 25 lis 2015, 21:55 --

Stan kolekcjonerski powiadasz ? znajdz mi prosze scirocco w stanie kolekcjonerski, ja znalazlem jedno w anglii za 7tys funtow ;) w tej wersji co sprzedaje. Wiec nie osmieszaj sie prosze
a jesli oczekujesz ceny 4 tys jak za te smietniki z olx to powodzenia schowam sroke i za kilka lat jak sie odbije finansowa odbuduje...

A tak w ogóle chłope za 7000 tys funtów to ci kupie ich 14 i wszystkie bedą w lepszej kondycji ;D
tylko nie tlumacz ze na jinternecie sprawdziles cene hihi pojezdzij sobie po szrotach w jakim stanie tam stoją sroki to za taka kolekcjonerska jak ty mi mowisz zaplace 1000 a nie 7000 chyba ze ci sie tysiace ze stowami pomylily
Scirocco czesci ......................... kasuję śmieci na potęge. sory! jak jest ładna to stoi cała.
Ale nadal jest:
Warszawa 223
Peugeot 201 31
Camaro 5,7 h 76
Wartburg coupe
Maluch Bosmal Cabrio
itp
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Post autor: scirorider »

atosss007 pisze:Kwintesencją tutaj była właściwie wypowiedź Mowada ale

Pojechałeś chłopie z tym nie ośmieszaj się. Kierując te słowa do Sciroridera to tak jak byś powiedział do papieża " a co ty wiesz o 10 przykazaniach " ?
no trochę przegiąłeś z tym papieżem ;) :P HAHAHAHAHA

ale ogólnie Panie SIKORZE, chłopaki ci wszystko powiedzieli, więc już może ty się przestań ośmieszać z tym twoim ogłoszeniem, chcociaż z drugiej strony wprowadziłeś trochę ożywienia i rozrywki na forum :)

Wyprostuj papiery, ogarnij auto i wtedy żądaj takiej ceny , albo zostaw sobie i zapisz wnuką w testamencie wtedy na pewno wartość wzrośnie....

mam tylko nadzieję, że żaden młody napalony się nie nadzieję na minę i tym samym nie straci zapału do starych aut....
Obrazek
Awatar użytkownika
Spasiony
Początkujący
Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 21 gru 2008, 19:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 2676265

Re: Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Post autor: Spasiony »

Co do papieża wystarczy spojrzeć na Piusa XII.
Potnij to w cholerę i sprzedaj na części. Części pójdą drożej jak cała chabeta a i nasze nabiorą wartości bo będzie ich mniej. Wystaw w dziale części i zmienią się nastroje wobec Ciebie.
MK II 1986 2.0 16V blau
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sprzedam Scirocco II gt 2 92r 95km

Post autor: Ruszowy »

Czytam tak wątek i muszę uważać na słowa aby znów nie dostać ban po paru szklaneczkach.
Panie sprzedający, klasyki spod kołderki się zdarzają i to za mniejsze pieniądze. Sam sprawdzałem.
Co do cięcia aut na części z pełną świadomością bana porównam tnących klasyki do początkujących fascynatów którzy zmieniają piaskownicę bo babka się nie udała. Pasjonat aut będzie naprawiał i jeździł, ratując klasyka od złomowiska.
Cena z czapy, ale szkoda auta na żyletki. Dobranoc.
ODPOWIEDZ